Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

EASYGO OPTIMO...kto ma taką spacerówkę? proszę o opinie...

Polecane posty

Gość AuroraRaz
Niedawno ruszyli ze sprzedażą w Polsce, więc teraz łatwo będzie je zdobyć. Są popularne w wielu sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z easy go mam spacerowkę dla blizniat, duo comfort i jestem bardzo zadowolona, lekka jak na tego typu wózek, nawet zwrotna, a przede wszystkim bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jezdzimy tym wozkiem od 11 miesiecy. I daje rade na piankowych kolkach. Nawet zima. Dawal rade nawet na drogach trudniejszych. Ale jako miejski super, zwrotny i lekki. Czytajac powyzsze opinie nigdy nie mielismy problemu z pchaniem, nie byl ciezki, ani kola sie nie zaciely nigdy. Wiec moze ktos trafil na wadliwy model. U nas jak najbardziej ok. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jegomostka
U nas jest Virage Ecco od EasyGo i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Koła jeżdżą sprawnie, a sam wózek jest bardzo pojemny co przydaje się na mniejszych zakupach. Polecam każdej mamie i tacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimade
Mi też cięzko prowadzi się jedną ręką! Na dziurach staje dęba :/ Podbija się ciężko! A i co istotne: ZAWSZE, prowadzę go JEDNĄ RĘKĄ, nie dlatego, ze rozmawiam przez tel, ale dlatego, że trzymam za rękę starsze dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek totalna porażka !!!Nie wart tych pieniędzy , przy krawężnikach razem ze starszą córką musimy podnosić bo koła tak się kręcą jakby miały zaraz odpaść . Wózek nadaję się tylko do jazdy po równym terenie.Do tego mam ten wózek rok czasu i na wózku robią się przebarwienia zamiast szarego jest fioletowy.Po wysłaniu reklamacji stwierdzono że wózek jest źle użytkowany.Naprawdę nie polecam, są wózki które są tańsze ,lżejsze i na pewno lepiej się prowadzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiaxx
Z wyglądu super. Ładny, zgrabny o niewielkich rozmiarach.Szybko sklada sie do malych rozmiarów.Prowadzi sie świetnie po równej powierzchni, brak jakiej kolwiek amortyzacji to jednak jest wada. Pokrowiec ze spacerowki sie nie zdejmuje jest problem z upraniem wozka. Po 3-4 miesiacach wózek trzeszczy OKROPNIE, producent zgania winę ze zależy to od wielu czynników jednak nie bylismy nad żadna wodą a tym bardziej morzem a gwarancji nie podlega. Jak na 1400 w naszym przypadku 2w1 - nie polecam. Gdyby nie trzeszczenie i brak jakiejkolwiek amortyzacji no i problem ze zdjeciem pokrowca bylby wspaniały. Ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dimade >> A starsze dziecko nie może się trzymać barierki? Niekoniecznie tego, ale ogólnie każdego wózka? Tak jest przecież wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam opinii dla siostry o modelu z easy go, ale wielofunkcyjnym soul, ponoć wygodny, lekki jak na wielofunkcyjny model i solidny wózek, ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek tragedia,mam go dwa miesiące i szczerze nie polecam. Po nierównym terenie niose wózek pod pachą bo nie ma szans nim przejechać. Nie wart tej ceny, porażka totalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1084
Nie polecam! Piaskowa droga z malymi kamyczkami i juz wozek nie daje rady (koła pompowane). Za te pieniadze mozna kupic naprawde super wózek. Nadaje sie tylko do miasta, chetnie sprzedam :D jedyny plus to taki, ze jest zgrabny i miesci sie do malego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciapolak
jestem zdziwiona opiniami, ktore czytam, bo mam Optimo juz chyba ponad rok i zdaje egzamin :) latwo sie prowadzi, poza tym ma regulowaną rączkę, fajna i rzadko spotykana funkcja jak na spacerowke. kola sa solidne, lekko jezdzą, nie zacinaja sie, wozek ogolnie jest stabilny i nie klekocze. zawsze mozna wymienic tez sobie kola na pompowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam Optimo w wersji spacerowej,ale krotko po tym dokupilam fotelik i gondolke. spacerowka sprawuje sie super, wiadomo ze w sumie z tej opcji korzysta sie najdluzej. wozek nie ejst ciezki, a konstrukcyjnie bardzo stabilny, a siedzisko montujemy sobie raz przodem raz tylem, przydatna funkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem zadowolona, na pewno cena dosc niska, jak na tak fajna spacerówkę. Podczas spacerow w czasie zimy, gdzie jest snieg czy bloto itd. sprawdza sie idealnie. Nie wazy duzo, jedynie wymienilam w nim kola na pompowane, bo pewniej sie czuje na spacerze z takmi, zwlaszzcza zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam go tylko przez miesiąc i sprzedałam, rzeczywiście niezbyt dobrze radzi sobie z nieco gorszym terenem i trzeba się namęczyć ale po chodnikach jest ok, bratowa pożyczyła mi swojego xlandera ale nie na długo bo w maju rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikunicka
no coś Ty serio ? To u mnie jest zupełnie odwrotnie odkąd go mam w końcu z przyjemnością wybieram się z maluchem na spacery. Nie muszę się martwić o to, że trzeba wkładać siłę w podbijanie, prowadzi się lekko. W budce też maluch ma sporo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgunia234
u nas jest tak samo jak u kikunickiej. Wczesniej dostałam spacerówkę w spadku po kuzynce i w sumie na początku cieszyłam się, że zaoszczędzę ale jezdziło się tak zle, że w końcu kupiliśmy właśnie Easy Go Optimo. Jeju jaka to była fajna zmiana heh :) Lekko się podbijało, do tej pory super radzi sobie z wysokimi krawężnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
a my mamy i powiem wam, że jest ok. w tej klasie cenowej jest ok. za 850 zł fajna jakość. mamy jako zapasówkę i spacerówkę bo często jeździmy więc u dziadków mamy easygo a xlandera mamy u siebie. dzięki temu nie musimy wozić ciągle wózka ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigga00
asanka my też kupowaliśmy optimo jako wózek do dziadków a okazało się, że jezdziemy nim na co dzien bo córka nie zgadza się na spacer z czymkolwiek innym :) Wiadomo - ile osób tyle opinii ale jak dla mnie easy go mają super stosunek jakości do ceny. A po co wydawać po 1000-2000 zł za wózek, skoro niemal identyczny można miec za dużo mniejsza kwotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basjana
Easy Go ma w ogole fajne wózki. to co podoba mi sie najbardziej to stosunek jakosci do ceny. Są niedrogie a nie powiedziałabym o tym patrząc tylko na jakość wykonania i wygląd. Po co przepłacać za cpś, co jest równie dobre a kosztuje 3 razy tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoasia77
basjana zgadzam się z Tobą w 100 :) ja kompletuje właśnie wyprawkę dla mojego pierworodnego i szczerze mówiąc coraz częściej zastanawiam się nad zakupem nie typowego wózka 3w1 ale modelu Virage od Easy Go właśnie. Jest przeznaczony dla dzieci od 0 do 3 lat, pasy są odpowiednio regulowane i dostosowane nawet dla takich maluszków. Cena jest bardzo okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telka001
virage jest spoko :) zaczelismy nim jezdzic dopiero jak synek skonczył 6 miesięcy ale znajoma sąsiadka zrezygnowała z typowej gondoli właśnie na rzecz virage. Nie narzekała bo wózek ma wszystkie niezbędne zabezpieczenia, kilka poziomów nachylenia, odpowiednio wyregulowane pasy. Wszystko da się dostosować tak, że nawet taki maluszek dobrze się w nim czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiasamoska
Czy idzie jakoś wyprostować ramę? U nas tak są kola rozjechane na boki że po krótkim użytkowaniu koła pompowane się poprostu przetarły. Jeśli chodzi o wózek to moim zdaniem chyba gorszego niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam ten wózek i także jestem z niego zadowolona. Świetny nowoczesny wygląd , dobrze się prowadzi , lekka , zwinna i stabilna. Na mojej wiejskiej drodze sprawdza się bez zarzutu . Posiada regulowane oparcie i podnóżek oraz pojemny koszyk ułatwiający zakupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadlanka

optimo to dobry wózek. porządnie wykonany, dobry stelaż, mocne koła. Fajna kolorystyka do wyboru, miałam spory dylemat jeśli chodzi o wybor konkretnego koloru. młody jezdzi nim już 6 miesięcy i jest okej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tylko dobrze wypowiem się o Optimo. Świetny wygląd, solidna konstrukcja, na spacerach sprawdza się bez zarzutu. Wózek posiada możliwość zamontowania  siedziska przodem lub  tyłem do kierunku jazdy, regulowane oparcie oraz lekki aluminiowy stelaż.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optimo to świetny wózek , super wyglądający i solidnie wykonany. Prowadzi się go przyjemnie, lekko i łatwo, dziecko ma zapewnioną wygodę, komfort i bezpieczeństwo. Wyposażony jest w regulacje oparcia siedziska, dużą wygodną gondolę oraz lekki aluminiowy stelaż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A a zdecydowałam się na nowszą wersie tego modelu bo na Optimo Air, który również świetnie wygląda, posiada możliwość złożenia gondoli na płasko. Wózek na spacerach sprawdza się bardzo dobrze, dzięki pompowanym amortyzowanym kołom radzi sobie również na mojej wiejskiej drodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam nowszy model tego wózka a dokładniej model Optimo Air który posiada wygodną gondolę którą można złożyć na płasko do transportu. Spacerówka posiada siedzisko które można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Na spacerach wózek jest bezproblemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elba

Ja mam tą starszą wersję optimo a moja siostra tą nową. Uważam , ze oba te modele są okej. Ja nigdy nie miałam problemów z podbijaniem pod krawężniki a też mam w domu starszaka wiec wózek często prowadzę jedną ręką. Nie oszukujmy się, tu cena też jest mega atrakcyjna a to niewątpliwy atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×