Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dotyk Boga .

Polecane posty

Gość gość
mam kolege , ktory niby wierzy, ale nie za bardzo i sie nie modli. Przeciwienstwo mnie. Przez ostatnie 6 lat on byl2 razy zakochany z wzajemniscia, drugi zwiazek trwa od 2 lat do dzisiaj, ma prace, gra sobie w pilke. Ja sie modle, wierze itd i przez ostanie 6 lat byle 2 razy zakochany nieszczesliwie , pracy nie moge znalezc bo nie mam takich znajomosci jak on i nie gram w pilke bo nie mam gdzie. Takie oto swiadectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.08..to uwierz chociaż w te świadectwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:08, 16:45 Żydzi mają takie powiedzenie: "Bóg nigdy nie odpowiada na modlitwy. To ludzie urzeczywistniają swoje intencje dzięki umiejętności wykorzystania boskiej energii, którą nosimy w sobie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna ktos jakies forum katolickie albo jakis czat online z ksiedzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham kogoś i ...wierzę, że będziemy razem, chociaż sytuacja wydawałoby się beznadziejna. ...trzeba wierzyć, trzeba mieć nadzieję, trzeba kochać ...wiara - nadzieja - miłość ... - bez tego nic się nie liczy. Żaden pieniądz tego nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara w jakąkolwiek siłę wyższa -i obojętnie jak ja nazwiesz - "czyni cuda" , bo trzeba mieć jakiś punkt zaczepienia przy prawie przyciągania. Nie zukajcie boga w sektach, pod przykrywką ruchów religijnych, a w sercu. Po śmierci nic nie ma, śpisz...dopiero przy drugim przyjściu zmartwychwstaniesz z ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz powiedzieć jak beznadziejna jest Wasza sytuacja? Czemu nie mozecie być razem? Ja też kocham kogoś, z kim los mnie rozdziela. Też już mi tylko pozostała modlitwa i wiara, że będziemy kiedyś razem. Modlę się n.pompejanska i mam nadzieję, że zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×