Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieudacznice po 30tce

Jak można mieć 30plus lat i nie mieć faceta? żałosne

Polecane posty

Gość nieudacznice po 30tce

to szczyt nieudacznicywa, tylko wydufane księżniczki z wymaganiami z kosmosu są same po 30stce, pomijam bardzo wyjątkowe sytuacje życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można mieć 30 lat lub wiecej i myślec, ze standart życia kobiety definiuje sie poprzez posiadanie partnera? :-) po co "mieć" tego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowo 'zalosne' doskonale oddaje twoj koltunski swiatopoglad. Przyjmij do wiadomosci, ze znalezienie sobie (jakiegokolwiek) faceta to nie jest szczyt marzen i jedyna droga zyciowa. Wystaw czasem moze nos za swoja wioske zabita zgnilymi dechami, to zobaczysz ze ludzie zyja inaczej. W ogole do ciebie jakis autobus dojezdza czy furmanka trzeba jechac? Moze dlatego tak trudno ci rozszerzyc horyzonty, bo wyjazd z wioski to cala wyprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wolni faceci po 30to nieudaczmicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare zapyziałe panny
wolni faceci po 30stce mają stare panny po 30stce głęboko w doopie, gnijcie stare suki z zapyziałymi peezdami, nawet pies z kulawą nogą was księżniczek nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALe jesteś zgorzkniały. Czyżby waliła cię w rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest sfrustrowany i zgorzkniały bo nie może pogodzić się czemu po 30 kobiety tak brzydną. Każdy z nas ma taką fazę w pewnym momencie :) jak przekracza magiczna granicę 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymacz młodych lasek
mam ponad 30stke i regularnie rooham towary pomiędzy 20-28, a wy stare panny po 30stce co?? peezdy zapyziałe, pajęczyną porośnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, w wieku 25 lat zakończylam 8letni związek, teraz mam 28 i nieprędko, jeśli w ogóle, zamarzy mi się relacja z facetem, czuję się jak po ciężkim małżeństwie z burzliwym rozwodem. a zbrzydlam kolo 26 rz, także obalam mit brzydniecia przy 30stce. może przez to że wtedy zaczęłam mieć problemy z tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Próbowałem załagodzić :), ale koleś jest mega prymitywem. Zluzuj majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym szybciej 30stki plus uświadomią sobie że ich okres świetności minął tym lepiej, bo samotna jest tylko baba wybredna i z egoistycznym podejściem do życia, i taka powinna gnić sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to kogo qrwa obchodzi, jak kto żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po kiego wuja tu się żalą i biadolą, same sobie winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt nieudacznictwa to wziąć sobie byle kogo i męczyć się całe życie, byle tylko spodnie w domu były. Kobieta może być szczęśliwa i bez faceta. Jak się znajdzie ten właściwy to dobrze, jak nie, to też ok. Przecież nawet w małżeństwie facet może w każdej chwili odejść i co wtedy? Trzeba żyć dla siebie, swoim życiem, a nie uzależniać szczęście od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj czym szybciej 30stki plus uświadomią sobie że ich okres świetności minął tym lepiej, bo samotna jest tylko baba wybredna i z egoistycznym podejściem do życia, i taka powinna gnić sama x Wolałabym być do końca życia sama, niż z kimś takim jak ty. A egoistycznym trzeba być. W moim małżeństwie byłam dobra, serce na dłoni, obiadki dla męża, kolacyjki i traktował mnie właśnie jak służącą, zero szacunku. Teraz jestem po rozwodzie, mam faceta, ale przede wszystkim patrzę na swoje potrzeby. Biega za mną jak piesek. Mężczyźni wolą zołzy, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem myślę że kafe powinno być moderowana aby nie powstawały takie z kosmosu tematy.Dorwie się jakiś nieudacznik do neta i smaruje co mu się chce.a inni mu jeszcze odpisuja. Kolejny żałosny topik żałosnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma ideału
gość dziś ależ kochana, właściwy NIGDY się nie znajdzie, bo lista waszych wymagań i pragnień ma 2km długości, tacy faceci jak z TV nie istnieją, rozumiesz? Każdy ma mase wad, ty tak samo. Po prostu dobierasz się z kimś kogo wady są do przeżycia lub komplementują się z twoimi zaletami. Proste jak byk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomku w domku
gość dziś co ty pitolisz? To są tematy życiowe dotyczące setki jak nie tysiące użytkowników. I niby co? moderować bo się nie podoba temat? To idź na inny temat. Cenzura bo temat tabu to idiotyzm. Nie podoba się to wynocha, na msze, dać na tace i do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bana za zakladanie kretynskich tematów to mało. Powinna być moderacja, 104 topiki kobiety lubią drani 187 topik ów dziewczyny wymagają modeli 154 tematy o starych 30kach 159 tematów o wymogach kobiet w stosunku do mężczyzn Kafeteria naprawdę przyciąga frustratow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to chuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretyńskie tematy bo nie poklaskują wam kobietą i nie przedstawiają was jako idealne istoty? dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale problemy z tarczyca mają przeważnie ludzie w PL poniżej 30stki. Czarnobyl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym Czarnobylem to bym polemizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żal doope
gość 2016.05.12 baby to chuuje 0000 nie chuuje tylko peezdy, tak mówiła pani od biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;35Faceci to debile, wymagają seks a potem szukają dziewic do slubu żałosne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odp jest prosta Moje brzydkie koleżanki mają mężów. A te ładne po 30 sa wolne bo te brzydkie chciały mieć męża A te ładne przebieraly wiem bo rozmawialem z nimi Aha te brzydkie pozwalaja na więcej więc czasami przystojniak woli ta która nad nim skacze przerabialem to wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.12 Kobieta może być szczęśliwa i bez faceta. x Tylko, że tak bez faceta puszcza się niemiłosiernie bo brak jej bolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 30 nie mam faceta, mialam kiedys ale to nie bylo to i doszlam do wniosku, ze jak nikt mnie nie chce albo mam brac byle co ,to wole tak urozmaicic swoje zycie zeby bylo ciekawe ,bo samotnosc ma swoje plusy tylko trzeba to odkryc, idzie przywyknac do samotnosci i to nie zadne nieudawnictwo, po co sie zakopywac w pieluchy miec obowiazki jak moge co tydz z kims innym sie spotykac na kawie, pizzy i nie musze na seks, bo moge kupic wibrator he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie baby ! przecież nie każdy facet chce mieć bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31 lat dzisiaj zerwalem (ja) po półtora roku z 10 lat młodszą i mam w d***e zostaję kawalerem do końca życia mam kasę i jestem przystojny i p*****le nikt mnie nie będzie ograniczać i mówił jak mam żyć a ci do panien po 30 stce to wszystkie jesteście takie same czy 20 czy 30 p******e suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×