Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa_ciekawa

Czy będąc w związku fantazjujecie o innych facetach???

Polecane posty

Gość Ciekawa_ciekawa

Zastanawiam się jak jest z tym u Was. Mnie ostatnio zdarzyło się fantazjować o facecie, który przewinął się przez moją pracę. Był dla mnie miły, miałam wrażenie, że lekko ze mną flirtuje, a do tego był naprawdę przystojny, chociaż niby nie w moim typie. Może ze dwa razy w życiu go widziałam, ale zrobił na mnie takie wrażenie, że trochę o nim myślałam i trochę fantazjowałam. Powiedziałam o tym mojej siostrze i zrobiła mi wielką awanturę, że nie powinnam tak robić, bo mam chłopaka (od 2 lat). Czy naprawdę zrobiłam coś złego czy raczej była to normalna biologiczna reakcja? Zdarza Wam się tak jak mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem w zwiazku i tez fantazjuje o innych kobietach. Masturbujesz sie w czasie fantazjowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa_ciekawa
Nie, nie masturbuję się! Nie wiem w ogóle czy użyłam dobrego słowa. Nie myślałam o seksie z tamtym facetem, tylko po prostu dużo o nim samym myślałam. Spodobał mi się, od dawna nie podobał mi się żaden facet, w moim związku wieje trochę rutyną i różne problemy dają o sobie znać, a tamten trochę mnie podbudował tym flirtowaniem i chyba stąd to wszystko się wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chetnie z toba poflirtuje Moze podasz@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ja fantazjuję. :) Przeważnie o "koktajlu miszmasz": Bond, Achilles, Rhett Butler, Batman, Rick Grimes, bracia Lannister, książę Zygfryd, Usher, Scott Eastwood, więzień, który pracuje w moim osiedlowym sklepie, nick z Kafe... Ufff. Ciężko się oprzeć takiej fantazji. :P ;) Wszystko z Tobą ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie fantazjuj,tyko się ****aj i nikomu się tym nie chwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
O matko, ledwie wstałam i już fantazjuje... o innych facetach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bella, a ja wstałem i fantazjuje o Tobie. Napisz (easybest@wp.pl). Jestem Twoim fanem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w kazdej kobiecie jest k***y dwie trzecie kazda chce sie pieprzyc z innym kazda chce sprobowac k****a obcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
E to nie fantazje, gosc cie podrywa i chyba masz ochote dac mu doopy czy tak ? Jesli tak to daj mu, bo chlopaka to juz chyba nie kochasz, tylko czy kasanowa chce cie na raz czy bedzie cie utrzymywal, chyba siosttsa racje masz zamiar zdradzic to nie sa fantazje to plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×