Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chrzest .czy oddać pieniądze

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Mam spory problem a mianowicie mój mąż będzie chrzestnym u dziecka mojej siostry która znowu jest chrzestną u naszego synka. Dostaliśmy na chrzest od niej 700zł (ona, mąż, dwoje starszych dzieci) i teraz nie wiem ile mam jej włożyć w kopertę skoro nas idzie tylko dwoje i małe 2 letnie dziecko na te chrzciny. Co byście zrobiły w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie ma znaczenie czy idzie was tylko dwoje? Daj ile możesz. Albo daj mniej i dokupić drobiazg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ladnie byloby dac jej tyle samo. O ile oczywiscie nie jest to dla Ciebie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaliśmy na chrzest od niej 700zł (ona, mąż, dwoje starszych dzieci) i teraz nie wiem ile mam jej włożyć w kopertę skoro nas idzie tylko dwoje i małe 2 letnie dziecko na te chrzciny. xxx to może zabierz sąsiadów - dorzucą się i może wyjdzie więcej niż 700!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier\dolę, to jest chore.. brat, siostra.. i takie dylematy.. naprawdę kasa jest dla was najwazniejsza? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty całe życie będziesz patrzeć na siostrę za ile kupi prezent na urodziny itd. żeby później czasem nie kupić drożej? Nie ważne czy idziesz sama,z mężem czy idzie was 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, na Boga to twoje rodzenstwo! jedna z osób najblizszych w rodzinie nas sie pytasz? daj tyle ile mozesz-jezeli macie rozsadne relacje i szanujecie sie nawzajem nikt z was nie jest roszczeniowy to nikt sienie obrazi dla mnie obrazanie sie w takich sytuacjach jest na poziomie przedszkolaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj ile możesz to głupia rada jesli autorka może dac5tysiakow to ma tyle dać? Ja bym dala 600zl nie mniej niż 500 no chyba ze to dla was za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra jest chrzestna mojego synka a jej. Ja nie dałam nic procz zrobionego na szydełku ubranka i pomocy w przygotowaniu przyjecia (mam ciężką sytuacje finansowa) siostra kupila wózek a na chrzest dała 500zl i założyła lokate na którą wplaca po 200 zl mies. To rodzina nie liczy sie ile dasz tylko kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że głupio byłoby dać tyle samo, bo to tak jakbyś jej oddała te pieniądze. Kup prezent, który będzie oryginalny a mniej więcej w tej cenie. Ja np. kupiłam na chrzest dziecka kuzynki prezent trochę na wyrost: https://babysdream.pl/pl/p/LT-Plac-Zabaw-Wspinaczka-Hustawka-Zjezdzalnia-3w1/495 Wiem, że dzieciak będzie mógł długo się z tego cieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dalam chrzesniakowi 500zl na chrzest. Moja corka dostala od chrzestnej 300 zl i lancuszek i tez uwazam ze to w zupelnosci wystarczy. Jakas chora moda sie zrobila W stylu kto da wiecej. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ma to znaczenie czy idzie was dwoje, troje czy czworo??? ludzie co sie z wami dzieje??? wszystko w zyciu tak analizujecie, kalkulujecie???? przecież to są pieniądze, prezent dla dziecka a nie od ilości osób które przybyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bedac w takie sytuacji miałbym tylko problem ile dać, bo jak dasz więcej to tak jakbyś chciała ich przebić, więc chyba lepiej dać mniej. Tyle samo to tak jakbyś oddawała. Najlepiej to dać ze 300 zł i coś dokupić za drugie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dała tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×