Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ODCHUDZANIE PO CIĄŻY

Polecane posty

Gość gość

Przytyłam w ciązy 20 kg. Dziś synek ma 4 miesiące i chciałabym już zacząć zdrowo chudnąć (karmię). Dieta odpada ale myślałam o jakichś ćwiczeniach, sama nie wiem.... co mogę robić? Macie moze jakieś fajne i proste zestawy ćwiczeń? coś co mogę robić opiekujac się dzieckiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tej stronie znjadziesz fajne pomysły na ćwiczenia: http://szczepimy.com.pl/aktywna-mama/ a poza tym no wiesz, zrezygnuj ze słodyczy i fast foodów, jak najczesciej spaceruj z bobasem, no i staraj sie wysypiać w miarę (wiem, wiem, to niemozliwe...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karm, jedz nieprzetworzone produkty i spaceruj Powinno starczyc. Na wygibasy przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy z tym karmieniem i spacerami? Jak tam chcecie się odchudzać to gratuluję. Dieta zbilansowana i sport. Dlaczego tyle przytylas? Schudłas już chociaż trochę przez te cztery miesiące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak mam uprawiać sport, jak jestem sama z maluchem w domu? szukam zestawów ćwiczeń i porad które mogę zastosować opiekujac sie dzieckiem :( a przytyłam aż tyle bo chyba za bardzo sobie dogadzałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
mozesz spokojnie biegac, jezdzic na rowerze, isc na fitness n silownie plywac w basenie, mozesz tez areobiczna 6 weidera w domu robic, ja robilam 2 tyg poporodzie i dzieki temu schudlam, z tym ze to obciaza kręgosłup, kupilam tez hantle i robilam sobie treningi z hantlami + silownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież multum jest takich zestawów. Ty jakaś ulomna jesteś? Męża nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego dieta odpada jak chcesz schudnac?Tez karmilam piersia i stosowalam diete nikt nie kaze cie sie glodzic.Zrezygnuj z tlustego jedzenia i cukru i do tego cwicz w domu chociaz te 30min dziennie (np Chodakowska) i schudniesz bez problemu ,trzeba tylko chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się du/py nie chce ruszyć, z góry odrzucasz zdrową dietę to na cuda nie licz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ja przytyłam 26 kg a schudłam 31 kg karmiąc piersią spacerując i robiąc brzuszki. Teraz mam nadzieję że nie schudnę więcej ponieważ ważę 54 kg przy 170 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, dla mnie najwiekszym problemem po ciązy już po schudnięciu (takim powiedzmy w miarę, bo jeszcze 3 kg by się przydało) był obwisły brzuch. Okazało się, ze ćwiczenia nie wiele dają, ale są specjalne zabiegi które bardzo szybko ujędrnią brzuch tzw. Fale radiowe z laserem biostymulującym. Miałam dokładnie 6 zabiegów, bo tyle było w serii, ale na efekty nie musiałam czekać do końca. Było już je widać od pierwszego razu. Polecam gabinet Beauty Premium w Poznaniu - zabiegi są całkiem przyjemne i żadnego bólu się podczas ich wykonywania nie odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży przytyłam 20 kilo i sama widziałam jakie kardynalne błędy robiłam. Teraz jestem w 4 miesiącu po całkowitym ustąpieniu wymiotów zaczynam dietę pudełkowa z Dietbox. Dieta jest opracowana z myślą o przyszłych mamach. Jestem spokojna, że dostarczam maluszkowi zdrowe kalorię i nie przejadam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli ale bardzo powoli waga spada. Brakuje mi 1kg do wagi sprzed ciąży choć raz już się pokazała 😉
Nie zmienia to faktu że przez łykanie hormonów miałam nadmiar 4/5kg które bardzo ciężko zrzucić.
Najbardziej wkurza brzuch- choć zawsze go miałam - wyglądam jakbym dalej w ciąży była.
Staram się ćwiczyć 3/4 razy w tyg ale bywają tyg gdzie ani razu nie ćwiczyłam bo byłam uziemiona w domu. Przez rozstęp prostych mięśni brzucha nie mogę robić typowych brzuszków 

Zastanawiałam się dodatkowo nad zdecydowaniem się na zabieg karboksyterapii https://cliniqmed.pl/oferta/karboksyterapia/ Czy któraś z Was miała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×