Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Eurowizja 2016! Kibicujemy, komentujemy

Polecane posty

Gość gość
"gość dziś Zagłosowalam na Michała 10 razy, trzymam kciuki" <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYNIKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego głosy znowu dodawane są do głosów jury.pewnie k***a znowu pół na pół to licza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska!!!! Yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAWWWWWWWWWWOOOOOOOOOO MYYYYYY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAWO MY! BRAWO MICHAŁ! :) Ale widzieliście jak przypomnieli finalistów to Michała pokazali na pół sekundy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Michał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie najbardziej podoba piosenka z bialorusi. A szpak? Mogli go jakos inaczej ubrac, w tej czerwonej katanie juz wystepowal na preeliminacjach, wstyd w jednej szmacie nie ma innych ubran!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na sobotę. Temat odświeże, bedziemy kibicować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zauważyłam, że ciągle ma na sobie ten czerwony żakiet, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Szpak może się dzisiaj jakimś cudem prześliźnie do finału, ale w sobotę to go faktycznie widzę na czereśniach :/ Ma fajny głos i nieźle wygląda ale ta piosenka to lekkie nieporozumienie x czereśnie są przecież fajne, dobre i słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie mogę skupić na wyonawcach, bo ciągle myślę o Mansie Zelmerlowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię go
Michal Szpak dal z siebie wszystko. Wy tylko krytykować potraficie. Bardzo mi sie podobał występ. Jak można tak najeżdżać na niego, to przeciez reprezentant naszego kraju, ludzie obudźcie sie. To bardzo utalentowany, młody człowiek. Na poczatku widac,ze miał tremę, a kto by nie miał, potem poszło gładko. Będzie w 1 dziesiątce, na pewno.:) Michał zwyciężaj!:) Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipa z tym Szpakiem cudakiem :/ Czy my nie możemy wysłać tam kogoś normalnego ? Nawet komentujący na BBC powiedzieli po jego piosence że to taka Conchita bez makijażu. Wyglądał żałośnie w tym czerwonym wdzianku i obcisłych gatkach typu woda w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się popatrz na siebie no i co widzisz? beznadzieja i polska rzeczywistość takiej kasy jak on nigdy miec nie będziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół z Cypru miał melodyjną piosenkę, łatwą do zapamiętania. Wyglądali i śpiewali znośnie, a reszta jakoś mi się zlewa w jedną całość nijakich osobowości i dźwięków. Nieraz wygrywały melodyjne piosenki, które każdy mógł zapamiętać i zanucić sobie. Proste i miłe dla ucha. Szpak starał się jak mógł, ale nie ma szans na wygraną, zresztą nie zawsze wyniki są adekwatne do poziomu utworu, polityka i inne sprawy też mają znaczenie. Niezbyt mi zależy na wygranej Szpaka, w kraju taka bieda, jeszcze tylko nam Eurowizji do większej dziury w budżecie brakuje, musiała by być u nas za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już dzisiaj WIELKI FINAŁ - KIBICUJMY DALEJ. Ja myślę niezmiennie, że nasz poleci dzisiaj na czereśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O której godzinie eurowizja będzie na wizji bo nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wiem :P A co do Szpaka to na yt jego występ ma najwięcej wyświetleń oprócz jednego kraju (chyba Kanady) jak i również multum pozytywnych głosów i komentarzy od obcokrajowcow którzy życzą mu wygranej. A polaczki durne potrafią tylko hejtować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utwór Szpaka jest piękny.Głos ma zayebisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eurowizja dziś o 21 :D Szpak może nie wygrac przez te Australię pieprzoną. Co ona w ogóle tu robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Australia ma o wiele lepszą piosenkę od Szpaka. Szpak poza 10-tką. To na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko australia ale duzo bylo krajow spoza Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Utwór Szpaka jest piękny.Głos ma zayebisty! x Czereśnie też są zayebiste a szpaki lubią czereśnie wręcz za nimi przepadają :) Ja stawiam na CZECHY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóżmy że Szpak by wygrał w co nie wierze, to gdzie byśmy zrobili u siebie Eurowizje? mamy jakąś arene czy trzeba byłoby budować jak stadion?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś załóżmy że Szpak by wygrał w co nie wierze, to gdzie byśmy zrobili u siebie Eurowizje? mamy jakąś arene czy trzeba byłoby budować jak stadion?smiech.gif x Jest arena o tej samej nazwie, hala do koncertów - Arena w Poznaniu :). Ale przecież szpaki zabijają się za czereśniami tak więc po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×