Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

negatywny komentarz allegro

Polecane posty

Gość gość

Witam, chciałam się zapytać czy można usunąć komentarz negatywny allegro? Sprawa wygląda tak wystawiłam na licytacji paczkę moich ubrań (40sztuk) opisałam że na metkach są różne rozmiary od xs do xl że rozmiar zależy od producenta ale wszystkie są moje i ja je nosiłam a mam rozmiar 38.( fakt mam nie proporcjonalnie wąska talię do dużego biustu ale nie zmienia to faktu że mam wymiary odpowiadające rozmiarowi 38 tylko bez brzuszka taka typowa klepsydra) Wysłałam paczkę i parę dni później dostałam negatywny komentarz, iż ubrania są pomieszane i maja różne rozmiary na metce ( o czym wyraźnie pisałam na aukcji). Dodatkowo "miła" Pani zarzuciła mi że ubrania śmierdziały, były splamione i stęchniałe, i że większość nie dało się sprać i musiała je wyrzucić. Szczerze wątpię gdyż je prałam przed wysyłka a w podróży spędziła paczka tylko parę dni. Zaproponowałam żeby odesłała paczkę a ja jej zwrócę pieniądze ale nie otrzymałam odpowiedzi. Czy mogę coś zrobić bo otrzymałam nie słusznego negatywna ? Było tam napisane że ubrania maja różne rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie da się usunąć negatywnego komentarza, nawet niesłusznego. Możesz jedynie w odpowiedzi na ten komentarz napisać, że przecież w opisie aukcji była informacja, że są różne rozmiary i że proponowałaś kupującej odesłanie paczki na co ona się nie zgodziła. Tylko tyle i aż tyle. W oczach potencjalnych dalszych kupujących będzie to trochę lepiej wyglądać. Żeby usunąć komentarz musiałabyś założyć spór na allegro i kupująca musiałaby się zgodzić na usunięcie komentarza, który i tak będzie widoczny dla reszty użytkowników, tylko napisany szarym kolorem (a nie czarnym) i przekreślony z adnotacją, że zgodziliście się na unieważnienie komentarza, ale dalej będzie czytelny dla innych. Niestety taki jest regulamin allegro a nieuczciwych kupujących jest wbrew pozorom też trochę, a przynajmniej mam ostatnio do takich "szczęście".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź, za twója rada napisałam adnotację pod komentarzem, gdzie wyjaśniłam okoliczności otrzymania negatywnej oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×