Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet , kogo byście wybrały?

Polecane posty

Gość gość
no właśnie - ja jednak odwrotnie czuję. mam słabość do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby kogoś kochać to trzeba go najpierw dobrze znac x Więc czego kuźwa narzekacie jeśli facet spotyka się naraz z kilkoma kobietami? Przecież najpierw trzeba się poznać, a seks to również etap zapoznawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale XD beka mega lol XD XD idz odrobić lekcje, mama na obiad cie wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzentelmenstwo dla dzieci 20 letnich to otwieranie drzwi TYLKO dziewczynom, ktore im sie podobaja x Nie które im się podobają, tylko które na to zasługują, większość dzisiejszych młodych kobiet to zwykłe prostaczki i patologia, więc i na bycie szarmanckim szkoda czasu, bo taka i tak tego nie doceni, a jak dasz takiej palec, to urwie ci rękę przy samej d.... x bycie dzentelmenem to strata czasu? czyli jestes chamem , prostakiem i wulgarnym burakiem w spoleczenstwie, tylko potwierdzasz dziecko moje slowa, ze mam racje🖐️ wy szczeniaki nie zachowujecie sie jak dzentelmeni nie z braku czasy tylko z braku dobrych manier, podworko nie nauczylo was kultury ... twoje tlumaczenie jest infantylne - bo nikt tego nie doeni :D ha ha o patologio! zebow tez nie myjesz, bo nikt tego nie sprawdza i nie docenia ze myjesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, mega analiza XD XD max XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz młodego, nie marnuj zycia ze starym dziadem. Tacy najczęsciej próbują się tylko dowartościowac przy młodej dziewczynie bo przechodza kryzys wieku średniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 to nie taki młody :D ale w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz slabosc do drugiego to bierz drugiego i nie zawracaj nam doopy ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie możesz nawet co pół minuty spotykać się z nowa kobietą, to nie mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz starego, młody jak się zorientuje z kim ma do czynienia, to da sobie spokój, stary nawet jak się kapnie to i tak masz większą szansę że zostanie, bo facet moze przekalkulowac sobie że szans na kolejną młodą dupę może już nie mieć... chociaż z drugiej strony, jeśli ma kasę, to i o młode dupy nie trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ponieważ 46 -latek jest za stary, zapracowany i nie ma czasu dla dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ten starszy bierze mnie za rękę czuję coś niezwykłego. Lubie kiedy patrzy mi głeboko w oczy i to, że jest tak bardzo miły. Kiedy tak patrzy mi w oczy mam ochotę go przytulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy tak patrzy mi w oczy mam ochotę go przytulić x Stary a jak szczeniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kiedy mężczyna ma duże kochające, wrażliwe serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kiedy mężczyna ma duże kochające, wrażliwe serce. x Niczym przywiązany do ciebie owczarek, albo koń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica? I tak żaden facet zbyt długo z idiotką nie będzie, kilka wspólnych nocy i następna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Z JAKĄ będzie dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się z którym byś była, gdyby nie mieli kasy? Pewnie z żadnym, skoro pytasz się obcych z kim powinnaś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat to mlody wg Ciebie? :D myslalam ze chodzi Ci o 24 bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzentelmenstwo dla dzieci 20 letnich to otwieranie drzwi TYLKO dziewczynom, ktore im sie podobaja i przepuszczanie w drzwiach, a poza tym chamstwo, wulgaryzmy i prostactwo wsrod kolegow, tez mi wspolczesny dzentelmen xxxxxx Haha w samo sedno :D dokladnie, pomagaja tylko tym ktore im sie podobaja. Jak kolezanka w biurze musiala przestawiac ciezsze pudla i rzeczy, to zaden sie nie ruszyl, wszyscy udawali zapracowanych. Myslisz, ze w jakim wieku oni dojrzewaja do tego, zeby byc pomocnym kobietom bez powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facet 36- latni? Młody, czy stary według Was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie dlaczego ten 46latni pan jest sam skoro taki z niego gentelmen i bogaty? Może przeżywa kryzys wieku średniego? A może nie jest taki jakim ci się wydaje i żona go z domu wykopała? Oni wszyscy tak pięknie w oczy patrzą,a potem pokazują swoje prawdziwe oblicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kim byłabym gdyby nie miał kasy? nadal z tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to nie jest teren rozpoznawczy prymitywne buce to oddanie siebie z miłością ,reszta jest poniżej mojego poziomu,czyli wasz poziom to przelatywanie ,żeby sprawdzać,dno,to czy jest chemia czuc już w dotyku dłoni wybrakowane pustaki emocjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jest wdowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo, ale z jakiej racji mężczyźni mają wyręczać kobiety? Pod hasłem gentelmen na ogół ukrywa się zwykłe frajerstwo, a faceci nie są już tacy głupi jak kiedyś i nie dają się już wykorzystywać, czy coś złego stanie się kobiecie jeśli przestawi ciężkie pudło? Osoby upośledzone sobie radzą z tak prostymi sprawami. Kolejna sprawa że kto ma wychować pokolenie gentelmenów? Szacunku do kobiet może nauczyć jedynie ojciec, a że ojców ci chłopcy nie mieli to i wzorców nie mieli skąd czerpać? Matka przecież ich tego nie nauczy. A po trzecie... mamy równouprawnienie, same się domagacie swoich praw, więc nie korzystajcie z tego tylko wtedy kiedy wam jest wygodnie, bo to hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale buractwo dzisiejszych czasow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oni wiedzą że spotykasz się z innym za ich plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno się czyta takie wpisy jak powyżej. To czy coś się czuje czuć już w dotyku dłoni. ja czuję coś, kiedy dotyka mojej dłoni i na mnie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo rozbieżność w latach od 31 do 46 lat- to jest 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×