Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet , kogo byście wybrały?

Polecane posty

Gość gość
Mnei sie podoba starszy, a ten młody to jego kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulubione słowo dzisiejszych buców to frajer,mam pogardę dla was wszystkich ,co za podróby mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynasz od tego, że mają dobre stanowiska i co robią dla ciebie, nic nie piszesz czy masz z nimi jakaś więź emocjonalną i wspólne wartości, a teraz taki ckliwe teksty piszesz, o dotyku i patrzeniu w oczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego kolega bardziej pasowalby do mnie wiekowo, no wiec jak przyszedl jego kolega to zostawil nas samych, mimo, że mowilam, aby nie wychodził. No to porozmawialismy sobie, a on potem chcial mnie odwieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytałam prowokacyjnie, bo starszym facetom przewaznie sie wydaje, że jak pojawia się przystojny rowieśnik, to jest lepszym woborem, bo bardziej pasuje. Ale to chyba najwazniejsze jest to, co sie czuje i do kogo, a nie wiek. Ja czuje coś kiedy ten drugi dotyka mojej dłoni, czuje przyjemnosc w samym jego towarzystwie, lubie kiedy patrzy mi głeboko w oczy, wiec nie interesuje mnie ten młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu tysiąc osób nie pasuje, jest jakos dziwnie, a jest ktoś przy kim czuje się spokoj, że jest po prostu dobrze. To czy wazny jest wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to od razu znaczy ze ja nie mam stanowiska i że jestem głupia czy tak? :O aha. :O dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okay, to inaczej sformułuję pytanie. Do kogo pasuje taka kobieta: przystojna, młoda z dobrym stanowiskiem, wrażliwa, empatyczna, pięknie zbudowana, sympatyczna, z pazurem. 1. przystojny, młody mężczyzna z dobrym stanowiskiem, który przejawia wami zainteresowanie, chce was odwozić po pracy do domu, sympatyczny, miły no i dobrze zbudowany 2. przystojny, starszy męzczyzna, pasjonat, zapracowany, ale bardzo szarmancki, bardzo dojrzały, z dobrym stanowiskiem, uczuciowy, wrażliwy i serdeczny, gentleman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu tak to wałkować ,rób tak jak każe Ci serce,ja nie rozumiem,jestes niewolnicą społeczeństwa czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam ciekawa, kogo na podstawie suchego opisu wybrałyby inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że i tak zrobie, co ja uważam, ale nie zawadzi poznać inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×