Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość To ja od kota
Hahahaha Nickgosc przybij piątkę bo to tez nie moja bajka z tymi popcornami czipsami piwami srami . A rozbawiac mnie bardzo uwielbiam :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
to cześć dostałaś tego kapera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moja religia hahahs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
ty od kota kota posluchałaś piosenki i obejrzałaś? głupia jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
O wlasnie, taki mecz mi sie podoba ;) jak na tym blokowisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Hahahaha tak cale odsluchalam ;) a kiedy wreszcie to euro sie skonczy ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Glupie jak nie wiem co hahahahahahahahaha RACJA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Cholera jasna! - denerwuje się trener drużyny piłkarskiej po przegranym na mistrzostwach świata meczu. - Mówiłem przed meczem "Zagrajcie jak jeszcze nigdy nie graliście", a nie "Zagrajcie, jakbyście jeszcze nigdy nie grali"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
:) chyba za jakiś miesiąc będzie finał. dawaj jakiś luźny temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuś baba na dziada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Miesiac? No nie :( trudny czas nastał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Zaraz marchewki sie zejdą bo koniec meczu chyba. Nickgosciu pozniej bede bo musze skoczyć do sklepu bo kot nie ma co jesc :) pozniej sie spotkamy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
w porzadku :) - zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Witam :-D To już trójka nas się zebrała "nie z tej bajki" ;-) Dla mnie sport to to co uprawiam, nie to co oglądam. Od oglądania jeszcze nikomu kondycji nie przybyło a wprost przeciwnie. x Naszej As już od środy nie było. Mam nadzieję, że wszystko u niej dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Ooooo to Hehgosc tez z nami trzyma :) super . Myslalam ze wszyscy panowie dzis sie emocjonuja a jednak nie :) brawo dla normalnych Panow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
As wroci , tylko musi synka ogarnac i dom :) As musi sie zresetowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje Miśki Kochane :) Śledzę Wasze posty ale gdy chcę odpisać to zawsze mi coś wyskakuje. x Kiciu co do serniczka to uwielbiam robiony przez mojego tatę. Receptura jak przy serniku po wiedeńsku ale u nas nie daje się skórek z cytryn ani pomarańczy, bo to skraca drastycznie "żywotność" mojego ukochanego ciasta. Kiedyś tak sąsiad w podzięce za pomoc przyniósł cały sernik i niestety po niespełna dwóch dniach była na dnie ładna warstwa pleśni przez skórę cytrynową. xx Co do żywienia "jaskiniowców" to już zahaczamy pod antropologię. Mięso stanowiło 40 - 60% pożywienia - reszta to różne rośliny (w tym zioła) i owoce, które zbierały kobiety. Już wtedy występowała dieta zróżnicowana w zależności od warunków atmosferycznych i położenia geograficznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Jest fajny film na tv puls pt Ted :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Witaj As :-) No miło Cię widzieć :-) x Kicia wczoraj Myślę, że to bardzo trudne, a bez pakowania się w kłopoty nawet niewykonalne. Bez pomocy "stamtąd" sama tego nie zrobisz a jakakolwiek pomoc to prawie 100 procentowe ryzyko, że twoje życie zamieni się w koszmar Spotkanie z autorką poprzedniego tematu było możliwe, ale nie z kimś kto siedzi twardo w ciele i nigdzie się z niego nie rusza ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia Buuuu Nie mam telewizora! :-( H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Oooo witaj Asuś :) ja nigdy nie dodaje do sernika cytryny i pomarańczy, bardzo nienawidze skorek z pomarańczy i cytryn i nie daje rodzynek bo corka nie lubi. Fajnie ze wrocilas . Wiedzialam ze wrocisz ale spokojnie czekalam. Ostatnio zrobilam akcje poszukiwawcza ale teraz czekalam spokojnie bo pomyslalam ze nie bedziesz sie z tym dobrze czula gdy tak bedziemy na sile cie szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Modelka Myślę, że w naszym otoczeniu żyją cztery inteligentne zwierzaki z którymi można nawiązać dobry kontakt: kot, pies, szczur ... i świnia :-) Szczur i świnka nie ustępują w inteligencji psu, natomiast kot to na tym tle prawdziwy myśliciel. Tutaj też trzeba rozróżnić ze względu na płeć. Może zabrzmi to trochę feministycznie hehe, ale kotki są dużo bardziej błyskotliwe od kotów ;-) Mają cięższy żywot, muszą wyprowadzić młode, więc matka natura dorzuciła im co nieco do główki. Niestety przejawiają też niektóre cechy przypisywane kobietom ;-) :-D Obrażają się i bywają dokuczliwie zazdrosne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też piłki nożnej nie lubię oglądać. Ze sportów to mam sentyment do siatkówki, którą zawsze uwielbiałam. Nawet ta pasja mi się trochę pogłębiła w klasie maturalnej dzięki dwóm w-fistom z którymi w drużynie zawsze ogrywałyśmy naszych kolegów z klasy. Zawsze wypadałam na pozycję libero, bo najlepiej odbierałam piłkę i podawałam do przebicia. Nawet jak koledzy nie wiedzieli co zrobić, to wyautowali podczas jednego meczu mnie i koleżankę :D Ona oberwała w klatkę piersiową, a ja z impetem w dłonie, co skończyło się wybiciem małego palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek As Libero to mózg operacji na siatce ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba modelka nie słyszała o dogoterapii i felinoterapii. Zwierzęta domowe są ludziom potrzebne do życia tak jak człowiek tym zwierzakom. To też leży w naszej naturze aby żyć ze zwierzakami, które człowiek przed wiekami udomowił w harmonii i zgodzie. Niestety są takie gatunki psiaków i kotów, które bez człowieka nie przeżyłyby "na wolności". x Ja zwierzaków nie miałam ze względu na mamę, bo się uczuliła na sierść jeszcze przed moim urodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zaprawiona w bojach po grach od dziecka w mieszanych składach i nie bałam się siły piłki tak jak koleżanki. Poza tym zawsze nasi wspaniali nauczyciele wiedzieli, że zaskoczę chłopaków nawet samodzielnym przebiciem przy podaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje mi takiego typu aktywności fizycznej jaki miałam w młodości. Niestety z wiekiem motywacja do ćwiczeń sięga dna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As Motywacja motywacją a problemy z kręgosłupem swoje. Czasem trzeba postawić na rozsądek ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×