Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość To ja od kota
Francowata lalka hahahaha no i jak was nie kochac haha. Masz racje Modelko - ta lalka wyglada jak franca ;) Dobranoc Asuś ( czy ten pan ktory wypalił sie w pracy odezwal sie? Dalo rade przemówić do niego ? Przekonać go ze taki kryzys mija ? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
ty od kota hej nie zdąźyłem przyczytać co pisaliście. patrzę a tu NickyMintaj pisze - to ryba jakaś wiesz coś o tym? czy podpucha na koty? Hahahaha ryba jakas i podpucha na koty ;) nie Nickgosciu ta pani ma problem bo jej córeczka boi sie czegos w pokoju, moze ty tez pomozesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
w czym problem? znajdziemy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Dobranoc As Kicia Córka pewnie młoda i musi odłożyć sobie w tym wieku wapń na całe życie. Tego trzeba przypilnować, coby w późniejszym wieku jakąś Osteoporozą nie wyszło x Dobranoc miła Modelko ... a na poważnie ... dobranoc miła Modelko! :-D x Dobranoc Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Nicky Minaj :) to nick od piosenkarki , ktora zreszta lubie i zaraz sobie puszcze utwor jej. Nie mintaj Nickgosciu tylko Minaj ;) hahahahaha ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Nickgosc corka Minaj ma lalek monster ( jest ohydna z wygladu) i chyba ta franca jest nawiedzona i straszy jej corke. Co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
H-G tak i ciagle jej mowie ze nie moze sobie wszystkiego odmawiać ale ona bardzo dobrze zna sie na tym, duzo o tym czyta, nie ma juz wypryskow i ta dieta jej pomaga na samopoczucie. Uparta jest strasznie , dobrze chociaz ze te jaja zaczela jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od swojego dziadka podlapala ta diete a dziadek dzieki temu wyleczyl sie z nadciśnienia i innych dolegliwości :) . Ciagle wysyla jej co mozna jesc a co nie. Teraz ma mniej migren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NickyMinaj Polecam Ci też kontakt do tego księdza z w/w filmiku na wózku, który znalazłam w necie na stronce z Jego świadectwem życia: x Osobom chcącym się ze mną skontaktować podaję swój adres: x Ks. Marek Bałwas ul. Kościuszki 16c, 87-720 Ciechocinek e-mail: marekbalwa@wp.pl x On jest bieglejszy w tych tematach niż myślę niejeden inny ksiądz a obecnie o takich naprawdę bardzo trudno. Niestety. x Osobiście się z nim nie kontaktowałam choć chciałam ale wcześniej zostałam uzdrowiona z mojej tzw. alergii, którą dostałam po nawróceniu jako prezent po zabawach z leczeniem się różnymi bioenergiami. Ale cenny kontakt mam i się nim dzielę :) x Można jego czy też jakiegoś zakonnika w temacie zapytać o modlitwę o uwolnienie. To nie jest egzorcyzm ale modlitwa o uwolnienie, którą mogą się świeccy modlić nad innymi. Są jej treści dostępne w necie. x I jeszcze jest ważne. Rodzice mają specjalne, szczególne rodzicielskie błogosławieństwo. Więc jeśli Ty i Twój mąż będziecie przed snem dziecko błogosławić np. nakreślić krzyżykiem na czole dziecka to nie powinien ją nękać żaden widzialny zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
zuważyłem że nie mintaj czy dorsz ty od kota ;) może jej mama puszcza jej za dużo złych piosenek :D i dziewczyna kiedyś może mieć problem jak na przykład ta pani proszę zobacz nie pęknij przy okazji ze śmiechu ;) https://twitter.com/DodaPoland/status/743863518726881280 (foto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
w związku z tym ty od kota ogłaszam alert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dla moich ludzikow : Julian Parretta "Miracle" Dla Was na dobranoc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nickgosc hahaha co doda wyprawia na tej fotce ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ogłaszamy alert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
to też wpisz ty od kota na dobranoc jimi hendrx hej joe wersja koncertowa (czarno biała) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dzieci zawsze maja jakies schizy w dzieciństwie. Ja balam sie dziury pod łóżkiem i dziurki od klucza i jak szlam w ciemności to musialam glosno gadac do siebie w ten sposob zeby zly sie mnie bal. Mialam taki groźny glos wtedy. Np gdy biegalam wkolo domu gdy mialam moze 14 lat w nocy by spalić kolacje to biegajac darlam sie zeby zly sie bal mnie ;) hehe ale durna bylam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dobrze Nickgosc :) juz ur******** muzyczke :):) dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Nickgosc za relaksujacy utworek, przydal mi sie na wyluzowanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) dziękuj***ardzo za odpowiedż ;) więc tak , zaczne od tego ,ze ja i mąż , pochodzimy z wierzących praktykujących rodzin. Mąż do kościoła chodzi średnio , ja co niedziele . Staram się modlić rano i wieczorem , a jeżeli w pośpiechu się nie pomodle , to potem w ciagu dnia ( ogólnie mam dwie małe córeczki ) Ta która widziała "pana" ma dokładnie 3,5 roku , młodsza 2 latka skończne , z tym ,ze młodsza spi spokojnie . na różańcu nie modliłam się dość długo . Dopiero wczoraj , , modliłam sie koronke do Bożego Miłosierdzia , lalke monster high wyrzuciłam , przedwczoraj , odmówiłam modlitwe do Świętego Michała Archanioła oraz skropiłam wodą święconą pokój , młodszej córce dałam obrazek z Panem Jezusem oraz Michałem Archaniołem pod poduszkę , zrobiłam jej znak krzyża na czole , to samo zrobiłam starszej , ta która coś widziała i tak samo pod poduszkę z tym ,ze naszą dałam te same święte obrazki , oczywiście są poświęcone) . Starsza spała ze mną ze względu na to ,ze ona się jeszcze boi . Wypytałam ją co lubi w tym pokoju , czego nie lubi , i .. zapytałam ją jak wyglądał ten pan , .... i powiem szczerze ,ze ona za bardzo nie chce o tym gadać tzn w końcu coś z niej wyciągnęłam .. ,ze miał koszule spodnie i miał płaszcz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam ,ze wtedy bardzo późnym wieczorem , w sumie była juz północ , gdy poszłam z nia do pokoju ,usiadłam na jej łóżku , bardzo się bała , tak biedna płakała , i powiem szczrze ,ze jak zobaczyłam to przerażenie w oczach i wtedy powiedziałam " precz stąd !!! precz stąd !! wynoś się !!! prosiłam o pomoc Jezusa , modliłam sie do Anioła Stróża . MOże niektórzy się ze mnie będa śmiać , ale poczułam się spokojniejsza . A co do ogólnie pana w kapeluszu , w czarnym płaszczu , Ja takie coś miałam jak byłam własnie mniej więcej w jej wieku , to była dokładnie zanim moja mama urodziła mojego brata ( była wtedy w ciąży ) ja tez podobno coś takiego widziałam , tylko ,ze ja juz tego nie pamiętam , ta postać ( tak opisałam ją mojej mamie ) , miała : kapelusz , facet z normalną twarzą , czarny długi płaszcz , laske , a zamiast nóg miał kopyta . Wtedy też mama z babcią się modliły , święciły pokój ,coś takiego było , czy ksiądz też był ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to było tylko raz . chyba , bo więcej nic nie było . Jeszcze co do wiary to tak , żadnych wróżb , bioenergo , reiki , czakry , silvy i inne badziewia , absolutnie , byliśmy na to bardzo wyczuleni , przede wszystkim tez przez moją babcie ,która wiele czyta , róznych czasopism katolickich.jest bardzo wierzącą osobą i doświadczyła na pawddę wiele łask Bożych . Jeszcze co do córki , to tak : ona zawsze chciała spać z nami , no bo wiadomo , chce czuć dotyk matki ( w sumie od urodzenie ją tak troche nauczyłam :P ) i fakt biegała do nas , ale to było takie spokojne , bez płaczu , przybiegła z poduszką i po cichu woła : mamusia mamusia ;) , a odkąd miałam ta francowatą lalke , zaczęły się własnie takie problemy , że przybiegała do nas zapłakana , ona jako tako się nia nie bawiła , ale sam fakt ,ze takie gó***wno było w domu . Dodam jeszcze ,ze ja jej sama nie kupiłam , tylko przywiózł ją szwagier ze swoją dziewczyną ... nie powiem po jaką chorobe !!!! Dodam ,ze miałam ją od początku kwietnia do czwartku , w czwartek ją wyrzuciłam , wywaliłam również kurtke z hello kitty , ma tam jeszcze jakies spodenki z tego. strój kąpielowy , trampki i starą bluze , ale nawet jak te rzeczy były z hello to takie rzeczy się nie działy . wgl spała dzisiaj ze mną , bardzo spokojna , nic się nie budziła , przespała cała noc spokojnie , Młodsza zaś spała w pokoju dziewczynek , też przespała całą noc . Powiedzcie mi jeszcze , dużo czasu musi minąć zanim minie jej ten lęk prawda ? jest szansa ,ze nie będzie o tym pamiętać tak jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jescze jedno , co do laleczki monster high , czy ja mam rozumieć ,ze ona moze byc przedmiotem okultyzmu ? tak ? jak i również inne odpowiedzi , czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana musisz na nowo oswoić córeczkę ze spaniem w swoim łóżku, bo nie wyzbędzie się lęku przed spaniem w swoim pokoju. W tym wieku dzieci zaczynają już więcej pamiętać. Wydaje mi się, że jeśli się wszystko uspokoi to już za kilka miesięcy nie będzie tego pamiętać, ale nie możecie tego utrwalać w jej pamięci. x Nikt nie będzie Cię tu wyśmiewał za Twoje poglądy i wiarę. Jeśli jest to skuteczny sposób na pozbycie się tego "bytu" z domu, to jak najbardziej Cię wspieramy w Twoich działaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę wieczorem jak nie padnę, więc życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Nicky tak czytajac co pisalas to rzeczywiscie wszystkie te szalone serie zabawek moga miec zly wplyw na dzieci. Kiedys jakas mama na forum pisala ze jak kupila corce barbie to corka zaczela miec depresje gdy ja dostala. A teraz sa takie rozne cholera sie po co zabawki, te rozne serie i rodzice kupuja( typu haloo kity i inne p*****ly jakies diabelskie) . Pomyslalam tez zeby dzieci nigdy nie spogladaly na filmy w tv. Zebys szczególna uwage zwróciła na to. Ja jako mala dziewczyna lubilam spoglądać na straszne filmy i potem bardzo zle to na mnie wpływało. Zwróć koniecznie na to uwage i nigdy nie wolno straszyc dziecka typu : " pan cie zabierze albo babajaga czy jakie cholerstwo" . Mama mnie straszyla babajaga i mialam traume babojagową. Dzuecko twoje moglo zapamiętać scenę z filmu i w mozgu sie utrwaliło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×