Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zatroskanamama23

astma oskrzelowa

Polecane posty

Gość gość
Dużym plusem Baby jak dla mnie jest proste podłączenie i czyszczenie, po użyciu można w paru szybkich krokach przemyć cały osprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Mogę też się przyłączyć do pozytywnych wpisów o Baby. Kupowałam go w sumie w ciemno, to pierwszy inhalator jaki zamawiałam w życiu i nawet nie wiedziałam na co zwrócić uwagę na jakie paramtry itp. Tu mnie przekonała polska marka Sanity, długa gwarancja i też sam kształt i wygląd który też synkowi się spodobał jak mu pokazywałam zdjęcia online. Poręczny wygodny lekki króliczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amara

To prawda że Baby jest bardzo uniwersalny, ten wygląd króliczka może trochę mylić i sprawiać wrażenie że jest to urządzenia stricte dziecięce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tara
Dnia 29.01.2019 o 12:55, Gość amara napisał:

To prawda że Baby jest bardzo uniwersalny, ten wygląd króliczka może trochę mylić i sprawiać wrażenie że jest to urządzenia stricte dziecięce.

 

Również mogę podpowiedzieć Baby. Łatwy w podłączeniu nie buczy nie robi hałasu podczas inhalacji, kompresor w wyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Co do konkretnych inhalatorów to trudno coś polecić, bo każdy też ma swoje oczekiwania, co do możliwości konkretnych urządzeń, jakie wykorzystuje i nie da się jednoznacznie powiedzieć, co będzie najlepsze. Ale niewątpliwie, jeśli chodzi o dzieci to wydaje mi się, że można sprawdzić model Baby od Sanity, bo jest od pierwszych dni życia dziecka i można go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×