Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady6

Mam problem :( pomocy

Polecane posty

Gość gośćAGAT
jak najbardziej zgadzam się z opiniami co do iqman. Sam stosowałem ten środek i efekty pod względem poprawy erekcji są znakomite. W każdym razie mój już teraz spisuje się na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może on ma problem z erekcją ? Czasami tak niestety jest, ze praca lub stres powoduje brak wzwodu czy brak erekcji. Pogadaj z nim i ewentualnie poleć mu erekton fast. Suplement na składzie naturalnym rewelacyjnie działa na męską seksualnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu, dzisiaj znów mogę sieszyć się seksem, gdzie jedyna obawą może być pęknięcie gumki, a nie że w połowie mi opadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat pomógł i to bardzo środek iqman. Tabletki brałem 3 miesiące i od tamtego czasu mam i większego i silniejszą erekcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak tez tak miał....no sorry co się będziemy oszukiwać czasem to poprostu nie jest sprawa popędu czy miłości do kogoś tylko hormony, zmęczenie...a wam to się zawsze chce ? kupiliśmy tabsy na zwiekszenie chęci - long men i wszystko wróciło do normy. Mój chłopak tez zmienil diete z fast fudów na zdrowe jedzenia , zero piwa a lubił i wszystko to daje pozytywne rezultaty w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basterixx
Lady6 i jak sie sprawy maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady6
Od tamtego momentu już tak nie unika sexu i co najważniejsze mu nie opada . No ale o 2 razach to mogę pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak drugi raz nie może iech wezmie long mena . Efekt gwarantowany my kupujemy w sklepie w zaufaniu.pl. Mega supere irgazm i mozna drugi raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda te suplementy na potencję są super. Mi daje powera suplement white Horse.... nazwa do czegoś zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjna kobieta!! tylko ona doprowadza mnie do takiej rozkoszy!uwielbiam Cię Madziu! http://sex-tele.pl/47398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×