Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kaszel w nocy, w dzień nic lekarz dopiero w środę

Polecane posty

Gość gość

Synek (2,5) od 4 dni okropnie kaszle w nocy, aż jakby miał zwymiotować, jakby się dusił. Słychać też jakby miał zapchany nos. W dzień nic, zupełnie zdrowy, zero kataru, zero kaszlu. Co to może być?? Dodatkowo od kilku dni mówi, że boli brzuszek, ale powie i idzie się bawić, jakby nigdy nic albo zrobić kupkę. No i na rękach i nóżkach, ale to już jakiś czas temu, ma pokrzywkę, czy to może mieć jakieś powiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohkljiść
Wg mnie krtań. A jeżeli to to , nie powinnaś czekać tylko zabrać dziecko jak najszybciej do lekarza bo trzeba robić inhalacje, zwłaszcza w nocy jeżeli kaszel go tak męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja diagnozy nie bede stawiac, bo nie czuje sie ku temu kompretentna. Ale popieram poprzedniczkę, ze dziecko powinno miec zrobione inhalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez myślę, że alergia. Trawę może u was kosili? Teraz wszędzie są pyłki. Nie czekaj bo dostanie większą duszność. Juz dziś do lekarza i robić inhalacje pewnie będziesz. Nie czekaj bo będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób badania na glistę ludzka, albo alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula gość
Kaszel w nocy - typowo astma (mam to :( z moim maluchem). Po kontakcie z alergenem tak wyglądają nocki. Jak organizm się rozgrzeje zaczyna się męka. Pokrzywka może być również reakcją na alergen. Chorą krtań poznać po szczególnym kaszlu (typowo szczekanie) Ale to raczej nad ranem i nie prowadzi do wymiotów tylko dziecko sobie "szczeka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adar

Przypadkiem będąc w Niemczech trafiłem na taki inhalator jakiś mini sprzęt w nazwie coś z Clipem, kosztował kilka euro coś około 30 złotych na nasze więc stwierdziłem, że za takie pieniądze można spróbować i jestem zadziwiony bo sprzęt rzeczywiście fajnie działa przy bólach głowy u mnie się dobrze sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba
Dnia 9.09.2019 o 15:07, Gość adar napisał:

Przypadkiem będąc w Niemczech trafiłem na taki inhalator jakiś mini sprzęt w nazwie coś z Clipem, kosztował kilka euro coś około 30 złotych na nasze więc stwierdziłem, że za takie pieniądze można spróbować i jestem zadziwiony bo sprzęt rzeczywiście fajnie działa przy bólach głowy u mnie się dobrze sprawdza.

Zdecydowanie tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×