Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry smartfon do 1000 zł

Polecane posty

Gość gość
a nie lepiej wziąć coś lepszego na raty w np mexpercie? dłużej wytrzyma lepszy. do tysia to cos dobrego ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleqq
Ja mam Huawei p9, kupionego dokladnie za 999 w media expert. jest cudny i to jest w sumie gratka - normalnie chodza drozej. ja to w ogole mialam farta, bo wypelnilam u nich ankiete i wygralam 750 zl na zakupy...wiec finalnie mialam go za 150 zl xd ale to fart typowy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość do tysia można u nich choćby xiami kupić z dobrymi parametrami, ale jak chce się lepszy aparat też bym brał na raty, albo dołożył trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita37
Ten Hammer Energy wygląda całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście, że xiaomi u nich to jest ideolo wybór w takim przedziale cenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikt
Mnie sie bardzo podoba HTC, ostatnio wziełam na raty w media expert i serio, ten telefon jest genialny :) Zobaczymy jak bedzie dalej, licze na to, ze nie bede zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie HTC? Jak raty wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikt
HTC Desire 626G - raty Ci wychodzą po okolo 10 złotych. ale przejdź sie do media expert i zobaczysz, na pewno cos wybierzesz. a dycha to totalny luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już wybierzesz to sprawdź czy nie został zrecenzowany na youtube, wpisz mobzilla i model telefonu. siedzi taki facet i w ok. 10 minut ocenia wszystkie wady i zalety telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@wikt to jak na raty w ME to spokojnie można coś lepszego, bo i tak się rozłoży płatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość a ile ratek tam mozna wziac i sobie rozlozyc? wiesz moze? jak to tam wychodzi u nich i wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebekek
no to do tej kwoty polecam huawei. Wg mnie bardzo sprawny telefon, ktory dorownuje flagowcom, a nie trzeba przeplacac. Na bestcena.pl masz zawsze fajne okazje cenowe wiec moze warto tam obczaić oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leexanne
P9 Lite może, albo Hammer Energy ma niezłe parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość questor9
Dobry smartfon to pojęcie względne, bo kazdy potrzebuje telefonu do czego innego. Ostatnio za 700zł kupiłem sobie http://electronics.waw.pl/xiaomi-mi4-316gb/7 i przyznam, że bardzo fajny telefon. Pierwszy raz zaufalem chinskiemu producentowi i mimo obaw na poczatku telefon sie sprawdza ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta888
Ja długo się wahałam jaki telefon wybrać chłopakowi. W końcu postawiłam na Hammera Energy i jestem zadowolona z tego wyboru. Jest wydajny, ma naprawdę mocną baterię i sprawuje się bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilija22
Ja np mam taki za niecałe 450 zł http://www.maxcom.pl/ms551-2 i bardzo dobrze mi służy. Wyświetlacz jest duży a system szybki. Jeszcze nigdy mi się nie zaciął no i design ma nawet całkiem całkiem. Nie musze wydawać tyle pieniędzy na telefon a ten się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuboty zbierają bardzo fajne opienie a teraz jeszcze lepsze chyba xiaomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenovo Z ze sferisu to ciekawa propozycja. Na plus wydajny procesor Snapdragon, który zbiera dobre opinie, spora przekątna ekranu oraz dobrej jakości aparat. Chociaż w tym segmencie zastanowiłabym się też nad Samsungiem Galaxy A5, z tego co widzę również mają go w sferisie. Cenowo prezentuje się podobnie a również ma dobre parametry, no i markowy telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×