Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent na dzień dziecka dla 8 latki, która niczym się nie bawi?

Polecane posty

Gość gość
Zestaw do robienia bransoletek? Chociaż nie wiem czy jej się to spodoba. A może zestaw do badmintona o ile nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę smutne ze 8 letnie dziecko się nie bawi niczym. Polecam książkę może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej - ja swojej bratanicy wykupiłam lekcję jazdy konnej. Jak lubi zwierzęta to może to być trafiony prezent, a stadniny i stajnie są teraz prawie przy każdym mieście. A gdyby się jej spodobało - to zawsze można wykupić karnet na jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej może kurs czytania ze zrozumieniem. Jak widać nie każdy posiada tę umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w mieście w takim dużym klubie z basenami i piłkami i tymi wszystkimi atrakcjami dla dzieci organizowane są piżama party. Zawozi się dziecko do tego klubu. One tam mają organizowane jakieś konkursy i gry. Wspólnie jedzą kolacje i później śpią w śpiworach. Może u ciebie też jest coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie kluby, miała tam urodziny, ale nic mi nie wiadomo na temat piżama party. Koni się boi, więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zestaw do badmintona, rakietki i lotki z siatka albo bez. może sobie pograć na świeżym powietrzu z kolegami czy rodzicami. Sama bardzo lubię w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn bawi się ale chwilę i zaraz wszystko idzie w kąt. Ciężko jej w miejscu usiedzieć to taki typ sportowca ale książki lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kup byle co skoro i tak to zaraz rzuci w kąt. Po co sie wysilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jakis kolorowy pamietnik? By mogla w nim pisac,rysowac. Sa takie rozne dla dzieci. Widzialam przesliczne z pluszowymi okladkami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie lubię kupować byle czego :/ rolki ma, 3 raz piszę!!! Pamiętnik niestety też ma, jakiś zamykany na hasło czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benio78
Może jakieś fajne etui na telefon, jeśli oczywiście ma telefon. Widziałam ostatnio bardzo fajne w teletorium w kształtach postaci z bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon ma tylko na obozy letnie, więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze po prostu bon do jakiegoś sklepu z zabawkami albo sportowego? Kupi co zechce I poczuje sie dorosła, ze moze wydać takie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakiś gadżet do roweru? np. takie coś, co mierzy kilometry, prędkość, pokazuje ilość spalonych kalorii, itp? jakąś torbę fajną, taka bardziej młodzieżową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mnie śmieszy, gdy w tego typu tematach pojawia się propozycja pójścia na basen. Zupełnie jakby basen to była jakaś wielka atrakcja, o jakiej dzieci marzą całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_85
Może postaw na prezent, który rozwija w dziecku kreatywność. Tak jak czytam z postów, myślę, że warto iść tą drogą. Zestaw do robienia bransoletek http://www.fabrykawafelkow.pl/do-akceptacji/8163-zestaw-do-robienia-bransoletek-sunshine-loom--851691004347.html Nie znam takiej, która za dzieciaka nie robiła swoich własnych korali, bransoletek, plecionek itp. Co uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_85
Tekst mi ucięło... Wydaje mi się, że szukasz ideału. Napisałaś, że zestawy kreatywne nie wchodzą w grę, bo gubi elementy, ale jestem ciekawa, czy ktoś jej pokazuje jak może go wykorzystać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się nie bawi, to może zabierz ją na jakąś fajną wycieczkę, np. do jakiegoś gospodarstwa agroturystycznego, gdzie mogłaby pojeździć na kucyku, pobawić się z królikami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nie będzie się tym bawić bo nie lubi. Ja też nie lubiłam składać bransoletek bo nudziło mnie siedzenie w miejscu w tym wieku. Wolałam grać w piłkę z kolegami, chodzić po drzewach, jeździć na rowerze, na rolkach albo hulajnodze. Ona ma i małego chemika i takie gumki do zaplatania bransoletek i zestaw małego magika i wszystko leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewes31
Kup może jakieś klocki, gdzie trzeba ułożyć konkretną rzecz. Zajmuje to trochę czasu i jest bardzo wciągające np, takie http://tylkoklocki.pl/p/1578/2860/banbao-6109-trendy-city-domek-snow-z-basenem-405el--banbao-klocki-plastikowe.html z dość dużą ilością elementów. Moje dzieci bawią się podobnymi klockami i zawsze im się taka zabawa podoba, a dodatkowo pobudza kreatywność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś gry albo ubrania? ja kupilam córce ciuszki korzystajac z piątku rabatów we wrclawskim factory i mysle, że bedzie zadowolona bo to mala strojnisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby moja córka dostała zestaw do bransoletek to chyba by parsknęła śmiechem. Ale to mały inżynier po tatusiu, najlepsze zabawki to jakieś zestawy do składania robotów, helikopter sterowany. Na dzień dziecka dostanie kostkę Rubika bo już jakiś czas wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jednak nowy rower to nie jest zły pomysł, niedługo wyrośnie ze swojego i przyda jej się większy. Zajrzyj do sklepu internetowego z rowerami www.rowermot.pl, możesz też kupić tam akcesoria, kask itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam swoje dziecko nauczyć trochę oszczędności, bo skoro ma już te swoje 9 lat, to przyda jej się taka umiejętność. Kupiłam jej na dzień dziecka skarbonkę od http://pomme-pidou.pl/ i mam nadzieję, że będzie zadowolona. Skarbonka jest w kształcie kotka, mnie samej się ogromnie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won z tymi reklamami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ciekawe te opcje z prezentami ale nie każdy jest przecież reklamą Pozdrawiam, Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×