Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olunia123

Egzamin Asystentka Stomatologiczna czerwiec 2016

Polecane posty

Gość gość
Im bliżej zimowego egzaminu tym więcej nas tutaj będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oby. :P Znacie już terminy swojego praktycznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaa16
Witajcie :) ja będę zdawała w tej sesji egzamin :) Czy ktoś tutaj wogole zagląda ?? hallo hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzamin teoretyczny w moim przypadku odbędzie się 11 stycznia a praktyczny 10 lutego. Ta farmakologia to jakaś porażka ;( muszę się spiąć to może zdążę do tego 11 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak obstawiacie? Co będzie tym razem na teorii? I czego się obawiacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam taki problem ze zgubiłam ta kartkę z informacjami o egzaminie a słyszałam ze bez tego komisja nie chce wpuścić na egzamin, czy to prawda? Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendi
No ja mam 12 Lutego praktyczny. A któraś ma wcześniej ?(chodzi o asystentkę stomatologiczna) Mam nadzieje, ze nie będzie nic z protetyki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendi
Na teoretycznym , to pewnie wszystkiego pewnie po trochu będzie... Oby byli dla nas łaskawi z wymyślaniem pytań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaa16
Gość ja zdaje wczesniej , bo 10.02 .. to chyb jest jako pierwszy dzien egzaminu praktycznego asystetki wiec nie mam co chyba liczyc , ze ktokolwiek bedzie przede mną ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anetkaaa a jakie jestes miasto ? No ja tez 12 Luty. Bedziemy trzymac za Ciebie kciuki, fakt 10.02 to chyba pierwsze dni praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli będziecie wiedziała cokolwiek proszę dajcie znać....trxymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaa16
Ja jestem z Łomży. Dziewczyny, jak wogole przygotowujecie się do teorii?? Jańczuk?? i...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do teorii to w ogóle nie zajrzałam do janczuka. Uczę się z notatek z zajęć i dużo pamietam z praktyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaa16
Zazdroszczę noratek z zajęć... u nas prowadząca powiedziała, że Janczuk na blaszke i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza prowadząca tez mówiła ze janczuk jest ważny bo na jego podstawie robią egzamin ale ja wole moje notatki niż ta ogromna księga :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie już jakieś przesłanki z sekretariatu czy od prowadzących na temat praktycznego? Np co szkoła musiała dokupić z materiałów lub narzędzi albo co kompletują? Z tego możemy coś wywnioskować, no wiadomo, że nie od deski do deski co będzie, ale na co się nastawić. ;/ I u nas 12.02 praktyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetkaaa16
Mysle, ze jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek przesłanki z sekretariatu, aczkolwiek ja jakoś nie liczę ze cokolwiekk.sie dowiem u siebie :(ja mam nadZieję, ze nie będzie protetyki ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę , że tej protetyki to chyba wszystkie się obawiamy ....nooo i jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetkaaa16
Dziewczyny, a w czerwcu rzeczywiście byl wycisk czynnościowy na łyżce indywidualnej? Orientujecie sie moze ? Ja nawet nigdy tego nie cwiczylam w szkole :( A do testu macie jakieś fajne stronki z testami? Podlinkujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny wszyscy piszemy o 14 ? 11 stycznia czy moze ktos pisze o innych godzinach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wszyscy na 14.00. arkusz z pytaniami zostaje dla nas....dlatego gdyby ktoś miał wcześniej, zaraz wszystko by wyciekło do internetu .... a z praktycznym to już tak inaczej trochę, też wycieknie ale to jednak praktyczny. I żadnych arkuszy nie dostaniemy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi sie wydawało ale wolałam zadać pytanie :) kurcze nie wiem czego jeszcze sie uczyć żeby nas nie zaskoczyli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydgoszcz. Piszemy o godzinie 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaa16
Nie no, pisemny wszystkie o tej samej porze bedziemy zdawały. Dziewczyny, a może któraś zdaje praktyczny 10.02 rano????? tzn o8???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova_ce
Asystentka Stomatologiczna NABÓR 2018 TRWA! Zapytaj o szczegóły oferty w sekretariacie szkoły! NOVA Centrum Edukacyjne - prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych – DUŻO KIERUNKÓW DARMOWYCH! Zajęcia odbywają się w samym centrum Szczecina i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która przygotowuje naszych Słuchaczy do zdania egzaminów. PROMOCJA! ZAPISZ SIĘ– a otrzymasz gwarantowane nagrody! KONTAKT: Znajdź nas w Internecie: www.nova.edu.pl Zadzwoń: 796 400 439, 91 307 09 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakiś łatwy schemat albo jak tu się nauczyć czy zapamiętać, te masy wyciskowe, wyciski czynnościowe, orientacyjne, precyzyjne,na łyżkach takich i takich ... co jak z czym kiedy? no nie ogarniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaanna5662
Nawiązując do pytania w którym ktoś piszę o zgubionej kartce co do kwalifikacji - z tego co wiem to ta kartka jest wymagana przed egzaminem bo są tam twoje dane, opis zawodu itd Poniżej nawet jest napisane, że osoba zdająca musi ją mieć przy sobie więc szukaj aż znajdziesz ;) Jutro egzamin :O najbardziej obawiam się pytań dot. protetyki i przeglądów, ale nie tych standardowych. Chodzi mi o przeglądy typu amerykański :/ no i co do tych materiałów/leków to też sie wszystko miesza w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia jutro, ja tez pisze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa wiadomo jak to jest :P do ezgaminu musimy się uczyć słowo w słowo a każdy wie jak jest w praktyce ;) lekarz nie mówi "przygotuj cement cynkowo-polikarboksylowy" tylko "przygotuj adhesor" i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×