Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

molestowanie dziecka

Polecane posty

Gość gość

jakie są tego objawy ? rozeszłam się z moim z mężem który chce kontaktów z dzieckiem ale nie w domu,chce dziecko zabierać poza miejsce zamieszkania i bez mojej obecności chce widywać dziecko,niepokoi mnie zachowanie córki gdy mieszkaliśmy razem mąż chodził po kąpieli nago,dziecko to widziało,czasami z ciekawości dotknęło go (dla mnie to była ciekawość dziecka) córka miała taki okres że swojego brata dotykała-ciekawość czy coś więcej ? ale najbardziej mnie niepokoi to że córka gdy zostawała sama z ojcem płakała,nie płacze gdy zostaje z babcią,ciocią ,wujkiem.... ale płakała gdy zostawała z tatą i nie lubi gdy podczas zmiany pieluchy wycieram ją tam Czy powinnam gdzieś iść z dzieckiem ? czy to tylko moja wyobraźnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam napisać ze córka ma 2 lata i nie mówi jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przerazona tym co piszesz... balabym sie o corke przy kazdej wizycie jej ojca. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że interweniuj! to nie jest normalne! jeśli nic nie zrobisz, córka nigdy ci nie wybaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pozwól na samotne kontakty i już jak zapyta dlaczego, to mów, ze bo tak i koniec kropka nie masz czarno na białym co z nia robi, ale jest to poniekąd podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jeste nomalne, sama mam córe 15 msc i mój mąz nie chodzi nago przy niej, i w zyciu nie pozwolił by sie tam dotknąć!!!! przez dziecko!!! idz do psychologa, i nie dawaj mu dziecka dopóki to sie nie rozwiąże, niech sie widzi ale przy tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże !!!!!!!! Ja byłam molestowana, ale jako już starsze dziecko i błagam Cię, nie pozwòl ojcu się z nią widywać sam na sam!!!!!! Najpierw z dzieckiem do lekarza, czy rzeczywiście się coś działo takiego, a potem sprawę gnojowi założyć. Takie osoby nie mają prawa chodzić po świecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×