Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Piotr Szklany

Odzież sportowa

Polecane posty

Gość Beata

Ja własnie jestem na stronie tej firmy Leone i zastanawiam się nad zakupem dresu i szortów na lato. Widzę, że na stronie są bardzo atrakcyjne ceny wiec bardziej się opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dla mnie to za duży wydatek, mam dres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupowałam odzież na rower z morecycling i byłam zadowolona. Mają tam spory wybór ubrań rowerowych dla pań i to w różnych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja również polecam sklep LEONE bo maja bardzo dobre ceny.  Ja własnie zakupiłam od nich bardzo ładny komplet szorty i stanik do treningów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annetee

Parę miesięcy temu złapałam bakcyla na bieganie. Od razu poszukałam jakiegoś odpowiedniego stroju do biegania, lecz ceny trochę mnie wystraszyły. Znalazłam firmę Stelman www.stelman.com.pl i zamówiłam od nich. Nie chciałam płacić za logo jednej ze znanych firm - zależało mi wyłącznie na dobrej jakości materiału. Nie zawiodłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalee

Odkąd zaczęłam biegać i chodzić na siłownię zwracam większa uwagę na jakość ciuchów sportowych. Odzież termoaktywną nie uważam już za fanaberię bo naprawdę przekłada się to na jakość treningu. Topy i legginsy zamawiam w Fitanu, mają duży wybór a przy dodatkowych promocjach można sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMisz
Dnia 25.07.2019 o 09:04, Gość Natalee napisał:

Odkąd zaczęłam biegać i chodzić na siłownię zwracam większa uwagę na jakość ciuchów sportowych. Odzież termoaktywną nie uważam już za fanaberię bo naprawdę przekłada się to na jakość treningu. Topy i legginsy zamawiam w Fitanu, mają duży wybór a przy dodatkowych promocjach można sporo zaoszczędzić.

Zgadzam się, w Fitanu można kupić fajne markowe ciuchy. Tym, którzy jeszcze sklep u nie znają polecam sprawdzić ich ofertę, zwłaszcza teraz przy letniej wyprzedaży: https://fitanu.com/pl/produkty/sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMisz
Dnia 25.07.2019 o 09:04, Gość Natalee napisał:

Odkąd zaczęłam biegać i chodzić na siłownię zwracam większa uwagę na jakość ciuchów sportowych. Odzież termoaktywną nie uważam już za fanaberię bo naprawdę przekłada się to na jakość treningu. Topy i legginsy zamawiam w Fitanu, mają duży wybór a przy dodatkowych promocjach można sporo zaoszczędzić.

Zgadzam się, w Fitanu można kupić fajne markowe ciuchy. Tym, którzy jeszcze sklep u nie znają polecam sprawdzić ich ofertę, zwłaszcza teraz przy letniej wyprzedaży: https://fitanu.com/pl/produkty/sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża

Znam firmę LEONE i powiem wam, że mają super gatunkowo ciuszki dla mężczyzn i kobiet.  Ja osobiście kupuje u nich odzież na fitness i siłownie. Ciuszki bardzo dobrze oddychają i sa super wygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra364

Ja doceniłam odzież sportową jak sobie ze sklepu Valetta zamówiłam. Zupełnie inny komfort treningu. A jakie staniki sportowe mają dobre! wreszcie biust jest odpowiednio podtrzymany w czasie ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić https://citysklep.pl 💓 naprawdę super jakość i duży wybór produktów ja kupiłam u nich kilka par legginsów i są bardzo wygodne i wytrzymałe, używam ich już około pół roku i naprawdę polecam 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić https://citysklep.pl 💓 naprawdę super jakość i duży wybór produktów ja kupiłam u nich kilka par legginsów i są bardzo wygodne i wytrzymałe, używam ich już około pół roku i naprawdę polecam 👍

Edytowano przez Wszosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×