Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grzybica pochwy a leki

Polecane posty

Gość gość

Mam grzybice pochwy i tu moje pytanie jak będę używać gynalgin (stosuje sie go na noc i w ciagu dnia on sie wydostaje) moge w ciagu dnia używać tantum rose zeby to jakos wyplukac? To i to jest na grzybice i niby tantum rose nie gryzie sie z innymi lekami. I kolejne pytanie jakies tanie ale dobre tabletki/globulki na to by ph pochwy bylo ok i nie bylo za sucho w środku? Zna ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gynalgin stosowany na noc zdąży zadziałać odpowiednio ale raczej nie powinnaś go wypłukiwać tantum rosa tylko jeśli już to podmywać się nim bardziej zewnętrznie. Powinnaś też nosić wkładki. Jesli chodzi o kapsułki na odpowiednie pH to polecam invag, cenowo raczej tak jak inne tego typu leki, probiotyki dopochwowe ale skuteczny bo w swoim składzie ma żywe bakterie kwasu mlekowego bo trzeba go przechowywać w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym nie wymywała tego gynalginu, niech sobie działa i w dzień. A na przywrócenie własciwego pH to albo ten wspomniany Invag albo Lactovaginal, jeden i drugi skuteczny, dopochwowy wiec działa niemal natychmiast, tez sie go przechowuje w lodówce i z tego samego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice intymne podmywaj tantum rosa, nie rób irygacji. Rano nadmiar globulki sam wypływa. Po leczeniu zrób sobie siedmiodniową kurację hydrovagiem, który poprawia nawilżenie pochwy i zakwasza, chroniąc przed nawrotem choroby. Globulki przyśpieszają gojenie uszkodzonej śluzówki, łatwo sieje zakłada i są naprawdę skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzojka
Po co takie kombinacje jak można przeprowadzić kurację Gynauxilem bez dodatkowych zabiegów bo te globulki świetnie nawilżają pochwę i szybko leczą infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja mam ostatnio cżęsto jakieś infekcje, ale mozę to dlatego, że zaczęłam chodzić na basen bardzo intensywnie i tutaj upatruje powó swojego problemu, czy w takim razie gynauxil jest na receptę czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuja te globulki o których piszecie? Musze zakupić je na urlop, bo po pływaniu w basenie to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
gynauxil kosztuje w granicach 20 zł, w zależnosci gdzie kupujesz, a aptekach internetowych możesz liczyć na najlepszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferera
Miałam jakiś czas temu problem z grzybicą :( Ale to było po antybiotyku, który musiałam brać dłuższy czas. Rzeczywiście kwas mlekowy w globulkach bardzo mi pomógł, brałam go dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiesz czytać? Weź ulotkę ogarnij. Ja tez to na dniach, po okresie zaczynam brać. Najlepiej 2-4 dni po okresie zacząć kuracje no i piesze, żeby wstrzymać się od stosunków i irygacji pochwy czyli płukania np. Tantum rosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika159
Na grzybicę najskuteczniejsze są leki na receptę, co zmusza nas do wizyty u ginekologa. Do tego dieta bez cukrowa, probiotyk np. dopochwowy lactovaginal z żywymi bakteriami kwasu mlekowego, odpowiednia bielizna - bawełniana, rezygnacja z tamponów, wstrzemięźliwość seksualna na czas leczenia, rezygnacja z basenu, unikanie publicznych toalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością przy moich nawracających tego typu infekcjach ten środek sie sprawdzi. Jutro pójde do apteki i zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×