Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 go艣膰

Mam 26 lat, jestem brzydka, biedna, nie mam pracy i znajomych. DLACZEGO ?!

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

dlaczego nikt mnie nie lubi, faceci nie chc膮 si臋 ze mn膮 zadawac ? tu nie chodzi raczej o jak膮s straszn膮 brzydote, pi臋kna nie jestem ale ohydna tez nie...widuje codziennie o wiele brzydsze ode mnie kt贸re kogos maj膮, maj膮 sukcesy a ja nie...przez internet na portalach typu sympatia, badoo czesto pisz膮 do mnie, ale zwykle na pisaniu sie konczy, w wiekszosci chc膮 jedynie seksu, a gdy juz poznam w miare normalnego to jedno spotkanie i sie nie odzywa... na codzien jestem bardzo nie艣mia艂a, zamkni臋ta w sobie :( nie umiem sie otworzy膰, by膰 sob膮, to wina konserwatywnego wychowania, rodzice trzymali mnie w klatce, nic nie mog艂am robi膰, kontrolowali moje zycie, w szkole by艂am wy艣miewanym popychad艂em, klasow膮 frajerk膮 i tak mi zosta艂o :( Lata mijaj膮 a ja stoje w miejscu, jak pracuje to tylko dorywczo, jestem leniwa, ma艂o ambitna, wszystkiego sie w boje, w duzych firmach by mnie ze偶arli :O mam jakis problem z m贸zgiem, podejrzewam ze to przez dzieci艅stwo i m艂odo艣膰, rodzice mnie niszczyli a potem r贸wie艣nicy. By艂am u ''psychologa'' i ta wizyta to by艂 nie艣mieszny 偶art, psycholodzy s膮 chyba dla upo艣ledzonych ludzi, te ich krety艅skie rady, ja idiotce m贸wie 偶e chcia艂abym by膰 pewna siebie, odwa偶na, byc jak dawniej a ona mi kaze szuka膰 pracy :O u psychiatry tez by艂am, bra艂am 4 r贸zne leki, zaden mi nie pom贸g艂... Co teraz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
no ale czemu nie szukasz pracy, znalezienie pracy dodalo by c***ewnosci siebie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dlaczego nie masz znajomych? x Bo: - jestem bardzo nie艣mia艂a, zamkni臋ta w sobie - jestem leniwa, ma艂o ambitna, wszystkiego sie w boje x Wszystko mo偶na zmieni膰, ale trzeba pracowa膰 nad sob膮, rozwija膰 si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
jak patrze na twoje zdj. tow. W. to wymiotuje potem przez tydzien. zawsze :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
si.urek to goopi chuyy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
sprobuj jeszcze raz z jakims lekiem i do tego porzadna terapie.. sama jestem na tym etapie, terapia mi pomaga, same leki niezbyt

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Musisz znale藕膰 sta偶 prace. I jakiego艣 fajnego ch艂opaka z tym 偶e nie mo偶esz by膰 desperatk膮 bo jest du偶o facet贸w co lubi wykorzystywa膰 kobiety. Staraj si臋 uk艂ada膰 sprawy powoli im wcze艣niej zaczniesz tym wcze艣niej sko艅czysz. Nie patrz na innych bo inni mieli inn膮 sytuacje inny start , wa偶ne 偶eby艣 ty powoli uk艂ada艂a swoje szcz臋艣cie. Wi臋kszo艣膰 kobiet jest 艂adna ty na pewno te偶:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
i nie zalamuj sie innymi ludzmi, ci zakompleksieni i majacy problem ze soba zciagaja innych w dol, ci wartosciowi maja ciekawsze rzeczy do roboty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
dobrze ze chociaz zdrowie masz. i nie jestes border czy schizofrenikiem :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Znam taka co jest prawdziwie brzydka, dorwa艂a dobr膮 prac臋 jest teraz brzydka ale "pewna siebie" wg niej a w rzeczywisto艣ci to zwyk艂a 艣ciera, kapu艣, cyniczna hipokrytka. Najpierw trzeba zaakceptowa膰 siebie to warunek numer 1 reszta sama przyjdzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mam tak samo kole偶anko wiem co czujesz nie stery nie dam ci rady bo sam nie wiem co zrobi膰 z moim 偶yciem i lecz臋 si臋 u psychiatry i czasami si臋 藕le czuj臋 i nie wiem przez to czy da艂 bym rad臋 pracowa膰 w ka偶dym ba膰 razie 偶ycz臋 powodzenia :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zygfryd 25
A kogo to obchodzi, trudno b臋dziesz najwy偶ej samotn膮 star膮 pann膮 :-).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
jeszcze jestes mloda wiec szukaj jak najpredzej jakiegos "tatusia" czy "opiekuna" :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
te rady to o kant d**y rozbic. Nie przejmuj sie takimi ludzmi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Chyba nic nie da si臋 z tym zrobi膰, ja mam podobnie, otwieram si臋 i jestem sob膮 tylko po alkoholu, ale musze sporo wypi膰, jedno piwo nic nie daje, no ale nie chce zostac alkoholiczk膮 wiec rzadko pije, zreszt膮 jak wyj艣膰 na miasto ? zatacza膰 sie ? Leki r贸wnie偶 bra艂am: Lexapro, Sulpiryd, Velaxin ER, Mirtagen, Moklar i dupa, 偶aden mi nie pom贸g艂, bra艂am nawet te straszne benzo jak Xanax, niby taki uzale偶niaj膮cy, zjad艂am ca艂e opakowanie i 偶adnego efektu, jakbym cukierki jad艂a 馃槧

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lauraa273232
To skomplikowany temat... Przede wszystkim powinna艣 ( nie wiem jak) wyzby膰 si臋 tej niesmia艂o艣ci i kompleks贸w. Wiem, 偶e to bardzo trudne, ale czasem kiedy zalezy Ci na czyms ZA BARDZO to w艂asnie wtedy nie wychodzi bo si臋 boisz pora偶ki i to Cie tak hamuje. Np. Ty si臋 boisz pewnie odrzucenia, boisz sie, 偶e sobie nie poradzisz w艣r贸d ludzi co skutkuje tym, 偶e nawet NIE PR脫BUJESZ. A gdyby艣 a偶 tak bardzo si臋 nie ba艂a pora偶ki ( kt贸ra mo偶e si臋 wydarzy膰 raz, drugi, trzeci, ale p贸藕niej ju偶 mo偶e byc tylko lepiej) to dopiero wtedy mog艂aby艣 zmieni膰 swoje 偶ycie. Czasem trzeba zaryzykowa膰, a 偶eby to zrobi膰 najlepiej przesta膰 si臋 tak panicznie ba膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lauraa273232
15:05- g艂upoty piszesz niestety, zawsze da si臋 CO艢 zmieni膰, mo偶e nie wszystko, ale za艂o偶e si臋, 偶e w PEWNYM STOPNIU si臋 da przy odpowiednim dzia艂aniu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wiekszosc ludzi jest leniwa, malo ambitna i niepiekna :D:D Nie kazdy daje soba popychac. Pracy w duzej super firmie i tak nie dostaniesz, zacznij od czegos malego, na pol etatu. Na imprezach tez do mnie nikt nie podchodzi, lataja za moimi kolezankami, ale faceta mam :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Evangeline
Da sie, tylko autorce chyba cos sie nie chce i zaklada taki temat za tematem na forum, byle sobie ponarzekac na swiat ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 romanticD偶entelmen
Mysiu kochana,skarbie,pos艂uchaj uwa偶nie.B膮d藕 sobie nie艣mia艂a i zamkni臋ta w sobie.Po co Ci ludzie...?ludzie zawodz膮 i s膮 zmienni jak wiatr.M贸dl si臋 do Boga o nawr贸cenie grzesznik贸w.Nie ufaj ludziom.Ciesz si臋 poczuciem bezpiecze艅stwa bo tylko z Bogiem mo偶esz czu膰 si臋 w pe艂ni bezpieczna.Za艂atw sobie rent臋 socjaln膮 jak jeste艣 chora psychicznie,siedz w domu i ciesz si臋 spokojem serca.Myszko,nie smu膰 si臋.Ch艂op to tylko obowi膮zek a mo偶esz trafi膰 na takiego kt贸ry by Ci臋 skrzywdzi艂.Po co p贸藕niej t臋skni膰 i czu膰 smutek.Ciesz si臋 tym,偶e nie jeste艣 od nikogo uzale偶niona emocjonalnie.Lepsza samotno艣膰 ni偶 ci膮g艂a walka i nieustanna t臋sknota :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 romanticD偶entelmen
Myszko Droga,mo偶esz trafi膰 na pod艂ego m臋偶czyzn臋 kt贸ry my艣li tylko o sobie.Wtedy te偶 mo偶na kocha膰 i si臋 po艣wi臋ca膰,ale je艣li nie jeste艣 wystarczaj膮co silna psychicznie cierpienie mo偶e Cie zniszczy膰.Nie ma ksi膮偶膮t z bajki.Mysiu,nie smu膰 si臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
go艣膰 dzi艣 >dlaczego faceci nie chc膮 si臋 ze mn膮 zadawac ? bo ci co chc膮 nie s膮 w twoim typie. do艣膰 typowe >tu nie chodzi raczej o jak膮s straszn膮 brzydote powa偶ni faceci i tak patrz膮 na charakter >widuje codziennie o wiele brzydsze ode mnie kt贸re kogos maj膮, maj膮 sukcesy a ja nie... a co ma wygl膮d do sukcesu o0? chcesz sukcesu to sobie zapracuj. >przez internet na portalach typu sympatia, badoo czesto pisz膮 do mnie, ale zwykle na pisaniu sie konczy, w wiekszosci chc膮 jedynie seksu, a gdy juz poznam w miare normalnego to jedno spotkanie i sie nie odzywa... taki urok tych portali 偶e du偶o g****a... pr贸buj dalej >na codzien jestem bardzo nie艣mia艂a, zamkni臋ta w sobie smutas.gif no spoko ja te偶 i? >nie umiem sie otworzy膰, by膰 sob膮, ale po co masz si臋 otwiera膰? co ty puszka jeste艣? >to wina konserwatywnego wychowania, rodzice nie zwalaj winy za swoje pora偶ki na innych. jak masz 26 lat to od 8 lat rodzice ci mog膮 naskoczy膰. >w szkole by艂am wy艣miewanym popychad艂em, klasow膮 frajerk膮 i tak mi zosta艂o aha, fajnie ja te偶, i co z tego wynika? >Lata mijaj膮 a ja stoje w miejscu, to zr贸b co艣 z tym je艣li ci to przeszkadza a jak nie to w czym problem? >jak pracuje to tylko dorywczo, To pracuj normalnie na etat czy tam p贸艂 tak 偶eby ci kasy starczy艂o >jestem leniwa, ma艂o ambitna, ambicja jest przereklamowana, a leniwi ludzie pracuj膮 wydajniej zazwyczaj >wszystkiego sie w boje, w duzych firmach by mnie ze偶arli w du偶ych firmach si臋 ludzie o******laj膮 jak tylko mog膮 bo tego nie wida膰. >mam jakis problem z m贸zgiem, podejrzewam ze to przez dzieci艅stwo i m艂odo艣膰, rodzice mnie niszczyli a potem r贸wie艣nicy. znowu wina na innych.... nudne >By艂am u ''psychologa'' i ta wizyta to by艂 nie艣mieszny 偶art, psycholodzy s膮 chyba dla upo艣ledzonych ludzi, te ich krety艅skie rady, ja idiotce m贸wie 偶e chcia艂abym by膰 pewna siebie, odwa偶na, byc jak dawniej a ona mi kaze szuka膰 pracy pechowiec.gif To ci dobrze powiedzia艂a.... >u psychiatry tez by艂am, bra艂am 4 r贸zne leki, zaden mi nie pom贸g艂... Co teraz? We藕 si臋 w gar艣膰 i id藕 do roboty, mniej marud藕 wi臋cej u艣miechu i b臋dzie dobrze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Czy mo偶na by膰 zwyk艂ym 艣mieciem, kt贸ry nigdy nie wychodzi z domu?.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 20.05.2016 o 15:55, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

dlaczego nikt mnie nie lubi, faceci nie chc膮 si臋 ze mn膮 zadawac ? tu nie chodzi raczej o jak膮s straszn膮 brzydote, pi臋kna nie jestem ale ohydna tez nie...widuje codziennie o wiele brzydsze ode mnie kt贸re kogos maj膮, maj膮 sukcesy a ja nie...przez internet na portalach typu sympatia, badoo czesto pisz膮 do mnie, ale zwykle na pisaniu sie konczy, w wiekszosci chc膮 jedynie seksu, a gdy juz poznam w miare normalnego to jedno spotkanie i sie nie odzywa... na codzien jestem bardzo nie艣mia艂a, zamkni臋ta w sobie 馃槥 nie umiem sie otworzy膰, by膰 sob膮 w szkole by艂am wy艣miewanym popychad艂em, klasow膮 frajerk膮 i tak mi zosta艂o 馃槥 Lata mijaj膮 a ja stoje w miejscu, jak pracuje to tylko dorywczo, jestem leniwa, ma艂o ambitna, wszystkiego sie w boje, w duzych firmach by mnie ze偶arli 馃槷 mam jakis problem z m贸zgiem, podejrzewam ze to przez dzieci艅stwo i m艂odo艣膰,聽 a potem r贸wie艣nicy mnie niszczyli. U psychiatry tez by艂am, bra艂am聽r贸zne leki, zaden mi nie pom贸g艂... Co teraz?聽

Autorko od Twojego postu minelo juz 4 lata a ja 4 lata temu jak i do dzisiaj wciaz to samo mam podobne rozterki ... Wycielam pare watkow zostawilam te ktore podobnie wrecz identycznie opisuja mnie.... akurat rodzina mnie Kocha, ale to szkola i obcy ludzie mnie zniszczyli... no coz.. Nie jestes jedyna, ale to zadna pociecha.... ze takich dziewczyn jak my jest wiecej... Szkoda ze trafiam na tak ciekawe tematy, ktore rowniez tycza sie mnie... i te tematy niestety sa sprzed聽 kilku聽聽lat .. Duzo podobnych Dusz juz tu znalazlam, ale z zadna nie bede miala raczej kontaktu wiekszosc z Was juz tu聽nie zaglada... Byc moze i oby Wasze Zycie sie ulozylo na lepsze i dlatego nie musicie聽tu sie wypowiadac... a byc moze poprostu nie chcecie tu pisac... Szkoda bo聽chcialabym porozmawiac z kims tak podobnym do siebie... 馃槥聽 Duzo dobrej energii i sily tej pozytywnej..... 馃槥聽Gdybys kiedykolwiek trafila na ten post nawet za kilka lat napisz do mnie...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

tak to jest okropne 馃檪聽a tej brzydoty to zazdroszczom cii kole偶anki, a beznadziejno艣ci jaki艣 wega艅ski bilionere z deficytem bia艂ka w oczach? no... to si臋 nie musisz martwi膰, my艣la艂am, 偶e masz jakie艣 inne problemy np. z prostat膮 albo z prostamolem 馃槈聽wyro艣niiesz z tego ehehehe a 偶li ludzie odejd膮 z tw ojego 艣wiata kiedy艣 na pewno 馃檪聽trzymaj gard臋 - stukanie rytmiczne to co艣 co dla ciebie oznacza w艂a艣ciwy kurs w 偶yciu, inni niech si膮 martwi膮 trzymaniem rytmu ew. ozonowaniem otoczenia聽 ehehehe 馃檪

  • Haha 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

22 godziny temu, 艂ink napisa艂:

mam tak samo zle sie czuje ze soba nienawidze siebie i mysle ze jestem t臋pa chce miec duze cycki zbieram kase na to....

Przykro mi ze tak sie czujesz ja czuje sie podobnie.... wiesz ja kiedys schudlam jeszcze bardziej bo myslalam ze moze wtedy ktos zwroci na mnie uwage ale nic sie nie zmienilo czy bylam normalna czy wychudzona czy grubsza nie mialo to znaczenia jedynie jak sie wychudzilam 聽to czesciej sie ktos za mna obejrzal ale to tylko tyle... jak milosci nie ma tak nie ma wciaz ani przyjazni.... mysle ze jak sie nie ma tej charyzmy to ani cycki ani szczupla figura nie pomoze chyba ze komus zlezy tylko by miec satysfakcje ze faceci sie ogladaja albo maja cie za lalke do chwalenia sie przed kolegami聽聽dla mnie to zadna satysfakcja przedmiotowe traktowanie... ogladaja sie za kazda dosc ladna...聽popatrzy i pojdzie a ja bym chciala aby zostal ... 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
13 minut temu, Zapomnianaaa napisa艂:

Przykro mi ze tak sie czujesz ja czuje sie podobnie.... wiesz ja kiedys schudlam jeszcze bardziej bo myslalam ze moze wtedy ktos zwroci na mnie uwage ale nic sie nie zmienilo czy bylam normalna czy wychudzona czy grubsza nie mialo to znaczenia jedynie jak sie wychudzilam 聽to czesciej sie ktos za mna obejrzal ale to tylko tyle... jak milosci nie ma tak nie ma wciaz ani przyjazni.... mysle ze jak sie nie ma tej charyzmy to ani cycki ani szczupla figura nie pomoze chyba ze komus zlezy tylko by miec satysfakcje ze faceci sie ogladaja albo maja cie za lalke do chwalenia sie przed kolegami聽聽dla mnie to zadna satysfakcja przedmiotowe traktowanie... ogladaja sie za kazda dosc ladna...聽popatrzy i pojdzie a ja bym chciala aby zostal ... 馃槥

Co艣 dodam, ale ekspertem nie jestem wi臋c na tym poprzestan臋 馃槈聽Wygl膮d to nie wszystko. Bardzo wa偶ne jest te偶 pozytywne nastawienie do otoczenia, przede wszystkim do znajomych, charakter. No i to 偶eby da膰 zielone 艣wiat艂o akurat temu facetowi聽kt贸ry Ci臋 zainteresuje, ale nie jakiemu艣 nieznajomemu na ulicy tylko聽np poznanemu przez znajomych czy na jakim艣 wsp贸lnym wydarzeniu, kursie, itp.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Hellies napisa艂:

Co艣 dodam, ale ekspertem nie jestem wi臋c na tym poprzestan臋 馃槈聽Wygl膮d to nie wszystko. Bardzo wa偶ne jest te偶 pozytywne nastawienie do otoczenia, przede wszystkim do znajomych, charakter. No i to 偶eby da膰 zielone 艣wiat艂o akurat temu facetowi聽kt贸ry Ci臋 zainteresuje, ale nie jakiemu艣 nieznajomemu na ulicy tylko聽np poznanemu przez znajomych czy na jakim艣 wsp贸lnym wydarzeniu, kursie, itp.

Tez nie jestem ekspertka ale tak wiem ze duzo zalezy od nastawienia jednak co chwile jak dostajesz kopa w tylek to ciezko sie usmiechac i byc pozytywnym a usmiechanie sie na sile jest gorsze od smutku tak mysle moze sie myle... umiechasz sie na sile i widac sztucznosc.... co do facetow uwierz mialam wiele okazji nawet znajoma mojej sasiadki chciala mnie ze tak napisze zeswatac i wszystlko bylo by moze super gdyby nie to ze chlopak przestal sie tak porpostu do mnie odzywac napisalam raz co u niego czy cos sie stalo i cisza dalam spokoj bo nie bede kogos przesladowac i wypisywac skoro ktos nie raczy nawet odpisac chociaz SPADAJ albo cokolwiek.... mialam kolejna sytuacje tez ktos chcial mnie zapoznac z kims i scenariusz ten sam..... ja naprawde nie czuje sie winna bo z mojej strony bylo zainteresowanie i chec poznac sie lepiej to oni nagle konczyli najgorsza z mozliwych opcji MILCZENIEM....聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 minuty temu, 艂ink napisa艂:

mnie bardzo latwo zawiesc, ludzie mnie smuca, nie umiem zaakceptoweac wielu rzecy np. taki facet myslalam ze fajny ja mu opowiadalam o terapii grupowej to on powiedzial, ze ci ludzie zasluzyli na swoje nieszczescie (miedzy innymi facet co zmarla mu corka albo kobieta co nie panowala troche nad swoim seksoholizmem ) no to bylo takie niemile, odechcialo mi sie gadac z nim.........

Wow to faktycznie fatalnie trafiasz. Chyba jaki艣 pech...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×