Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie zdążyłam wyjść za mąż

Polecane posty

Gość gość

byłam piękna, a teraz nikt mnie nie chce bo się zestarzałam mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kiepsko o siebie dbasz skoro w tym wieku kaplica. to dopiero polmetek do 64 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo jest przereklamowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty na sprzedaż
tępa suka, autobus z młodością odjechał, kup se kota teraz, i płacz bo wybierałaś i wymagałaś a teraz hooj i muł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17"04,uwazasz,że jak będzie piekna to znajdzie szanse na mężą?wy na urodzę chcecie brać facia?hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ożeniłbym sie z Tobą, ale wydajesz się być smutasem, a to niefajne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:20 Masz dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ty robilas przez oststnia dekate ze sobie faceta nie znalazlas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i chu/j autorko teraz, 32 lata koniec zycia, czas juz kupic trumne i szykowac sie do pochowku 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze trzeba bylo myslec o stalym zwiazku gdy minal ci 25/26 rok zycia zamiast wmawiac sobie ze jestes mlodziutka i ze mozesz jeszcze poszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, nie osadzajcie laski. ja tam przez 5 lat mlodosci bylam przytloczona przewleklymi chorobami i nawet nie w glowie mi byl seks czy faceci. obserwacja obserwacja, juz mam w rodzinie lekarki, prawniczki ktore tak sie za maz wydaly, ze pozal sie boze. 2/3 facetow ma problemy z alkoholem. czy slabej kobiecie potrzebny jest alkoholik do uzerania sie wiecznego. nie sadze. powiem wiecej, mojego kuzyna (oboje nauczyciele) zdradzila po 10 latach malzenstwa zona ze swoim uczniem. odeszla od niego, syn z mamusia. chlop byl niezle zalamany bo 40 na karku, ale ponoc sobie jakos zycie juz ulozyl z sympatyczna panienka. niezbyt urodziwy, moze dobry, ale straszny pantofel swej mamusi. zycie pisze rozne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniżka 50pct na deski
deski i gwoździe i łopate szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata to początek życia... Nie biadol tylko weź coś zrób ! weź się w garść ! Kup porsche.. pomaluj paznokcie na żółto.. zrób kolczyk na łechtaczce.. puść się dla frajdy.. przeczytaj biografię Hemingwaya.. wejdź na sarnią skałę na jednej nodze.. urżnij się.. a na koniec porozmawiaj z Bogiem.. i potem znów sie urżnij :) działa :) spr&potw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackGirls
Skoro nie zdążyłaś to znaczy, że wszystko przed Tobą;) Dziewczyny, które chodziły ze mna do podstawówki to miały wesele z pompą na 2 dni Rodzice przez rok pożyczkę zaciągniętą na to konto spłacali:-D Gołębie fruwaly, ryżem sypali, żeby rodzina i sąsiedzi widzieli.:-D Rozwodly się po kilku latach, mają już drugiego męża. Nawet jedna mi zazdrościła , że żyję bez ślubu i nie musiałam przechodzić tego z rozwodem i TESCIOWĄ co one:-O Nie masz czego żałować. Widocznie Tobie jest inaczej pisane 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej naprawde jescze znajdziesz ja znalazlam w wieku 34 , to znaczy jeszcze nie jest zaklepany, ale ja juz wiem ze moge z nim byc do konca zycia, poznalam go w wieku 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×