Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak nie zwracać uwagi na kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Jak przestać desperacko myśleć o kobietach? To dla mnie ogromny problem, gdy jestem na ulicy to cały czas podążam wzrokiem za ładnymi dziewczynami. Nie mogę przestać zwracać na nie uwagi, desperacko myślę o tym żebym się jakiejś spodobał i by zwróciła na mnie uwagę. Chciałbym by ponownie było jak za czasów dziecięcych , gdy dziewczyny były dla mnie tylko zwykłymi ludźmi, żadnymi nadzwyczajnymi tworami. Teraz mnie to niszczy od środka, bo czuję się sfrustrowany i smutny, że żadna nie chce zwrócić na mnie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne u faceta ze mysli i oglada sie zaladnymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie na taką skalę, nie tak desperacko. Inni są w stanie się skupić gdy obok przejdzie jakaś ładna dziewczyna, a w moim przypadku moje myśli oscylują wokół niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zwracac desperacko uwagi na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest efekt a nie sposób. Jaki jest skuteczny sposób? Starałem się np. patrzeć za okno w autobusie, albo patrzeć nieostrym wzrokiem przed siebie, żeby nie dostrzegać ich twarzy i urody, ale i tak przeważnie ciekawość bierze górę i chcę zobaczyć jaka jest ładna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha, patrzeć nieostrym wzrokiem. Świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak żeby się twarz rozmazała :P. Nie śmiejcie się ze mnie tylko pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utnij sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes po pierwsze niewyzyty seksualnie a po drugie masz potezne kompleksy. Popracuj nad samooceną i rozladowaniem libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się z Tobą i nie traktuję jak obelgi. Chodzi mi natomiast jakie mogą być konkretne porady, co mogę zrobić, żeby mi ktoś nie pisał ogólników uwierz w siebie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze, że nie traktujesz, bo to nie miała być obelga :) wiesz, bardzo trudno jest napisać złotą radę, która na pewno Tobie pomoże. A co do banałów, sama też nie znosiłam psychologów itp. bo gadają same proste i zdawałoby się oczywiste banały, aż w końcu zorientowałam się, że czasem proste prawdy są jednak najbardziej skuteczne, bardziej trzeba działać, niż szukać jakichś wyszukanych sformułowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całkiem mądre co mówisz, ale może sformułuję moje pytanie inaczej. To co Ty byś zrobiła na moim miejscu :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszła by do okulisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×