Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boryna

Za chlebem

Polecane posty

Gość gość
Chopin i Curie-Skłodowska spie/rada/lali z PL jaka wtedy była. A wraz z nimi wyp/ile/rda/lali ludzie z pokolenia na pokolenie, od setek lat, bo tu nigdy, przenigdy nie było i nie jest normalnie. Zmieniały się ustroje, systemy gospodarcze i kto żyw stąd uciekał. I tak jest do dzisiaj. Kraj teoretycznie istnieje i rozwija się dzięki dotacjom UE, ale 96% mieszkańców ma gów/nianie życie. Robią na pracodawców w montowniach na potrzeby zagranicy a politycy sprzedają i rozkradają co tylko się da. Takie życie to ponura egzystencja ale 4% chwali, bo to im na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój argument to taki, że Chopin wyjechał z Polski w czasach gdzie jej nie było na mapie Europy. Jesteś nieukiem i dlatego musisz kible czyścić na wygnaniu i żyć na granicy ubóstwa w smierdzacych, zagrzybionych ruderach pijąc najtańsze polskie piwa po dachach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy PL była czy jej nie było to nieistotne. Oprócz Chopina i Skłodowskiej wyjechało stąd setki tysięcy (ba miliony) ludzi, bo tu nigdy nie było NORMALNIE. Pojmujesz to pedale? I tak jest do dziś. Stąd wyjeżdżają ludzie przedsiębiorczy, którzy potrafią myśleć i chcą coś zrobić żeby zmienić swój los. Tak było od zawsze. Ten kraj z obrzeży Europy to porażka historii. Tu nie pomogą żadne patriotyzmy i pobrzękiwanie szabelką. Stąd trzeba śpi/er/dał/ać póki czas a jak nie to czeka cię ponura egzystencja u twojego rodaka kapo-pracodawcy. Twój wybór, twoje życie, chcesz zostać to zostań. Chcesz jechać to jedź. Dziękuj Bogu, że masz taką możliwość. Jeszcze nie tak dawno temu nie miałeś nawet paszportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego q**sa co siedzi w uk i tak pluje na Polske. Qrwiszonie bez szyi, jestem teraz w Londynie, podaj swoj adres i sie ustawimy na wyklepanie profilu. Nie bedziesz mi tu eebany bekarcie obrazal Polski i Polakow. Miarka sie przebrala, namierze cie q**sie predzej czy pozniej, i zobaczymy jak wtedy bedziesz cienko spiewal eebany geju z blow centre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od teraz dopiero zaczne obrazac cweli polaczkow gnijacych w PLu bo do tej pory bylem zbyt mily ale pedaly sie spoufalily wiec ok, na te je/bany falszywe ku/rwy trzeba tylko srac, nic poza tym. Jedyna nadzieja to wlasnie wyjazd za granice, moze wtedy dziadostwo czegos sie nauczy ale malo prawdopodobne. Znam cweli ktorzy po pobycie za granica sa jeszcze gorsi jak ta ci/ota bingolska. Chlopcze nie badz taki do przodu. Szybko bys spier/dalal jakbys mnie zobaczyl wiec dla twojego dobra cwelu modl sie zebysmy sie nigdy nie spotkali bo bys z placzem do mamusi p**dziaku uciekal bueheheheheeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedalucho jak chce bronic swoich cwelopolaczkow, ma nadzieje na lodziki w nagrode bueheheheheee :D czekam na ealingu cwelu, przy domu cwelopolaczka bingola, masz pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrywie z UK wyjechało ponad 5,5 mln ludzi, w samej tylko Danii mieszka ponad 600 tys Niemców. Czemu o tym nie piszesz ty zakompleksiona antypolska kurfo. Nasrac ci do dzioba przegrany cwelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzisz ukowskim syfem nieudaczniku po wsbzdeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie zycie innych i kto gdzie wyjechal cwelu bo mam swoje w przeciwienstwie do ciebie smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nieukiem i gnijacym na wygnaniu nieudacznikiem. Wystarczy troche cie przycisnac i od razu brakuje ci argumentow cwelu. Ssij pęto pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ci mowilem debilu ze mozesz sie pocieszac ze nie tylko ty masz podstawowe niepelne i zero argumentow ktore mnie obchodza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uka zyciowy przegrywie i ładnie szoruj tam kible. Kocham Cię moja PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jakie przedszkolaki :D jeszcze ten dres co się chce bić wirtualnie. Nie mogę! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja W kazżdym razie wyjeżdżam z tego burdelu na kółkach zwanego PL. Jak zarobię tyle pieniędzy co Bingol to wrócę, bo co innego robić. A jak zarobię więcej to wys/ram się na ten kraik z obrzeży Europy i nigdy tu nie wrócę. Bo i po co? Żeby kupić nędzne mieszkanko i słuchać ustawicznego gęgania niezadowolonych po/je/bów? Bingol! Żryj kaszankę i sr/aj kwaśnym mlekiem szczurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty już dawno wyjechałes nieudolny smieciu i teraz sprzątasz kible, pijesz tatry na dachach i prowadzisz swoje życie towarzyskie na kafe. Gnij w tym dziadowskim jukeju. Kocham Cię moja PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w dooopie PL. Kraj niby piękny, ale ma jedną wadę: tu mieszka za dużo Polaków a to jest naród przegrańców, którzy niczego dobrego nigdy nie stworzyli. Gdyby nie angielskie pieniądze to ty Bingolu nigdy byś nawet mieszkania nie miał, bo przcież twoja mamusia popuściła szpary biedakowi i z tego związku urodził się szczuropolaczek. A w UK też niczego nie osiągnąłeś, bo team leader to żadne stanowisko. Pewnie byłeś leaderem teamu szczurów takich jak ty cwelu. Kocham cię UK i sr/am na ojczyznę szczurów PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciu, ty w jukeju nie masz własnego domu tylko zaszczany rudere z dwoma kurkami i starymi dywanami. Twoja jedyna rozrywka to picie taniej tatry na dachu. Gnij w tym smierdzacym jukeju syfie emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty wiesz polski szczurze? Sr/asz siarką , kwaśnym mlekiem i cuchniesz bido-polską na odległość. Pzecież ty jesteś pionkiem, którego twój szczur kapo - pracodawca przesuwa jak chce za jałmużnę. On się bogaci a ty wp/ier/dal/asz tanią kaszankę. Ty polski śmieciu nic na to nie poradzisz, bo taki jest los szczuropolaka. I morda w kubeł polski śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robi twój kapopracodawca w jukeju smieciu? Przecież płacisz wyższe podatki niż w PL smieciu, twój kapopracodawca wykorzystuje cie zatrudniając przez agencję, ewentualnie łaskawie jakiś marny kontrakt za 1200 funtów ci da, co przy cenach w jukeju jest głodowa pensja. Idź wypij tatre syfie emigracyjny bo bredzisz jak typowy Polaczek smierdzacy ukowskim gownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że nauczyłem cię zwrotu kapo-pracodawca i kopiujesz to co piszę, ale nie martw się o mnie. Po pierwsze nie mieszkam w UK a po drugie co potrafi twój rodak kapo to wszyscy wiedzą oprócz ciebie. Bo ty z twoją niepełną podstawówką nigdy nie zrozumiesz co to znaczy godna pensja. Takie pojęcie w twojej obsranej i pijackiej PL nie istnieje. Chyba żeś ku/rwa, złodziej lub ksiądz dobrodziej. Goń się sam po dachach polski śmierdzielu. Ciebie nawet na dobre piwo nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja pensja pedale nie jest godna, bo za 1200 funa w uka to możesz jedynie tatre popić na dachu smieciu. Gnij tam nieudolny syfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet przeczytać nie możesz nie mówiąc już o zrozumieniu. Pisałem ci polski ćwelu, że ani nie mieszkam w UK, ani nie zarabiam w £ ani nie jestem Polakiem. Boszże w tym pijackim kraju z obrzeży Europy są miliony takich matołów jak ty. I to jest tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes Polakiem, to kim jestes pazdzierzu? Qrwa bez zadnej tozsamosci narodowej. Eebane cyganiatko i wyrzutek spolecznestwa, ahahaha cwel emigracyjny :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty polski bucu przyjmij do wiadomości, że oprócz polskich szczurów takich jak ty są jeszcze inne narodowości i inne kraje niż UK. I ch/uj ci do mojej tożsamości, nie twoja sprawa polski bucu. Mam narodowości z której jestem dumny i olewam ciebie ciepłym moczem nędzarzu polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepak mysli ze wszystko ja pisze :D gdybys zobaczyl widoczek z tego dachu to by ci minka pedalska zrzedla tak samo jak po zobaczeniu mojego konta bueheheheeee ale mysl ze zmywam kible za minimalna i na nic mnie nie stac bueheheheeeee moge tez mieszkac z 50ma kumplami w jednym domu bueheheeeeeeeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mysl ze zmywam kible za minimalna i na nic mnie nie stac bueheheheeeee moge tez mieszkac z 50ma kumplami w jednym domu bueheheeeeeeeeeeeeee smiech.gif xxx nie musi tak myśleć! sam napisałeś że tak było jak przez 5 lat robiłeś w UK jako kapo w fabryce dla Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty? Tylko 5? Przeciez pisalem ze 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki widok? Murzynskich slamskow smieciu. Jesteś polaczkiem, marnym karaluchem na którego Brytole chętnie by się wyszczali. Dlaczego emigracyjny śmieciu nie udzielasz się tak namiętnie na brytyjskich forach? Żyłem w uka ponad 5 lat, ciągle mam tam znajomych, wiem jak tam żyjecie Pastuchy. Pita tatra na dachu i tania wycieczka na smierxzaca Majorke to jedna z nielicznych waszych rozrywek. Jeszcze wspomne tylko o grillu na maleńkim ogródku ze wspolokatorem, za zagrzybiona rudera, która wynajmujecie od pakola bądź agencji. Emigracyjne syfyfuuujjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes gownem bingolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow.......ale teksty,w polsce jest zle ale gdzie indziej jest jeszcze gorzej,i tak szczescie ze jeszcze istniejemy jak niemcy nas okradli i zniszczyli doszczetnie,okradli cale rodziny i ich dorobek calego zycia,zgarneli dla siebie nas chcieli zniszczy ,,,,nie udalo sie,jest zle ale jest zawsze do czego wrocic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×