Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boryna

Za chlebem

Polecane posty

Gość gość
Sam jesteś gownem emigracyjny odpadzie. Boli cie prawda, bo wiesz ze przegrywa życie na wygnaniu pijąc tatre na dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty i ta twoja prawda bueheheheee przypominasz mi dziecioczka ktory mysli ze wszystko co robi jest zaje/biste natomiast inni chociazby robili dokladnie to samo lub cos o wiele lepszego, i tak sa przegrywami :D idz wpier/dalac herbate, kaszanke i salceson i badz z siebie dumny bo takich rarytasow nie ma w UK albo polowic ryby na "muche" bueheheheee rozrywki nie z tej ziemi :D przyglup je/bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre sa tez te teksty, skad smieciu wiesz gdzie sie udzielam w necie? :D kolejna kwestia o ktorej nie masz zielonego pojecia smieciu bo niby skad :D w sumie moge powiedziec ze od lat pisze na anglojezycznym forum zwiazanym z muzyka ktorej slucham, mam dzieki temu znajomych na calym swiecie i z kazdym sie doskonale dogaduje ale ty smieciu twierdzisz ze moj angielski jest chu/jowy :D to po pierwsze. Po drugie brytyjczycy byli zawsze dla mnie supermili, mieszkalem kiedys z Angielka i Anglikiem mw w moim wieku i nigdy nie poczulem ze jestem z innego kraju a wrecz przeciwnie smieciu, i nie tylko oni tacy byli i sa. Za to polaczki w PLu sprawialy ze czulem sie obcy we wlasnym kraju, wystarczy wyjsc na ulice i spojrzec na te skrzywione ryje pelne nienawisci zeby tak sie poczuc... :o zryj kal smieciu a ta swoja prawde wsadz wiadomo gdzie, tam gdzie lubisz jak twoi koledzy cos wkladaja bueheheheeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol! Ty przygłupie polski! Dzięki UK kupiłeś sobie mieszkanie w PL (o ile to prawda) i co dalej? Chcesz żyć w tym kraiku z obrzeży Europy zwanym PL za 3.000 a może nawet w porywach 5.000 i żryć tanią kaszankę do końca twoich dni? Przecież takie życie to ponura egzystencja. Ty polski matole! Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol dostaje kieszonkowe w wysokosci 2zl na tydzien. Na gume do zucia kazdego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrywy emigracyjne co tam u was pazdzierze? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tymczasem w PL jest powszechny dobrobyt. Nie dla wszystkich oczywiście-jeszcze by tego brakowało żeby byle polski przygłup żył godnie. Wystarczy że ku/rwa, złodziej i ksiądz dobrodziej mają się dobrze. Buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale emigracyjny głupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im gorzej w PL tym lepiej dla mnie. Nienawidzę was wy szczury z obrzeży Europy. Ogólnie to jest aż za dobrze. Ludzie zarabiają 3.000 i jeszcze narzekają matoły. Gdyby nie unia to żarlibyście szczaw, trawę i napie/rdala/libyście się maczugami. Kuźwa co za kraj przygłupów wiejskich i alkoholików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Szkocji 11 lat. I pokochałam to miejsce. Nie znaczy to, że wypieram się pochodzenia, moje dziecko pięknie mówi po polsku i co nieco pisze i czyta (choć pisanie takich wyrazów jak chociażby "trzeszczeć" jest ponad siły siedmiolatka). Czasem wstydzę się jednak bycia Polką - jak tu na miejscu widzę i słyszę takich rodaków którzy co drugie słowa to k/u/r/w/a oraz obgadują innych ciągle; oraz jak czytam, co się dzieje w polskiej polityce i w kraju w ogóle ... Niemniej, nie wypieram się polskości. Moj maż też jest Polakiem i też kocha Szkocję. A nasze dziecko samo mówi o sobie tak: " Jestem Polakiem, ale czuję się też Szkotem bo tu się urodziłem i tu mieszkam z mamą i tatą". I Szkotom takie podejście się bardzo podoba. Co do pracy - my oboje długo pracowaliśmy mając zwykłe stanowiska. ja sprzątałam, i to długo, pracowalam na kasie w sklepie z zywnością i z ciuchami ... mąż był kp, na samiutkim początku przez 2 miesiące, potem (po znajomości) został baristą, potem ten sam zawód w innym miejsuc i tam zagrzał miejsce 5 lat, po drodze został supervisorem tejże kawiarenki no ale nic szczególnego przecież. po drodze urodzilo sie dziecko ale też oboje sie potem uczyliśmy w college , każde 3 lata ale nie jendoczesnie - tzn rok sie pokrywało, i był to ciężki rok, zwłaszcza mając dziecko i nadal pracując! (oboje mamy z Polski licencjaty, jedno raczej ścisłe drugie typowo humanistyczne). I teraz, od mniej więcej roku, oboje mamy prace które lubimy, jwręcz kochamy to co robimy, mamy dobre wynagrodzenie i jesteśmy tu bardzo szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście normalnymi, ucziwymi ludzmi. Cieszę się że ułożyło się wam życie i że dobrze się czujecie w Szkocji. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolalo smiecia picie tatry na dachu bueheheee bo juz kilka razy to wspomina, tak srednio jeden wieczor w tygodniu takiego relaksu to cos pieknego bo w inne wolne dni np kino. No, mieszkanko na 9 pietrze za 700f w apartamentowcu 30pietrowym i jaki widoczek na cale miasto z dachu :D gdzie tez mozna meczyk czy film obejrzec z ukochana :D no ale taki wiesniak o takim relaksie moze pomarzyc :D wiesniak nawet kibla nie ma w swoim wiejskim domku i musi srac za obora, sam to pisal :D a i piwo w Polsce jedno z najdrozszych tatra mocna za to w UK po 1f jak wiekszosc polskich piwek, kupuje dlatego ze ma moc i lubie ja :) kocham Cie UK! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio a lizesz jaja swojemu chłopowi. Co za kurfa przyglupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha nie przyglupy tylko przyglup czyli ty nawet czytac nie umie bo ma? Niepelne podstawowe BUEHEHEHEAAAAHAHA ZDYCHAJ SMIECIU Z ZAZDROSCI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz nasrane we łbie pedale. Jak można chwalić się piciem szczochów, które w PL piją menele na jakimś dachu i jeszcze twierdzić, że to jest relaks. Co za kurfa przyglup. Relaks smieciu, to jest lowienie na muche, spacerowanie po sopockim molo, żeglowanie po Mazurach, gra z kumplami w galę, chodzenie na mecze czy to siatkówki czy piłkę nożną, zasiadka z gronem przyjaciół nad jeziorkiem na karpia, itp to jest pedale prawdziwy relaks, a nie jakieś picie szczochow po dachach. Tatra w PL kosztuje 1.8 zł i to w butelce., czyli prawie trzykrotnie mniej niz w UK. To jedno z najtańszych piw emigracyjny smierdzielu. Gnij w tym smierdzacym jukeju cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bueheheheee jakie rozrywki z kumplami :D i ty mnie nazywasz pedalem? Ja wole z moja kobieta robic COKOLWIEK nawet po prostu pogadac niz z jakimis spoconymi pedalami grac w gale BUEHEHEHEHEAAAHAHA co za ci/ota, brak slow. A tatra mocna w puszce kosztuje w PLu okolo 4zl cwelu je/bany, u mnie na osiedlu np jak ostatnio bylem w PLu w 3.80 smieciu czyli jedno z najdrozszych piw. 1.80? bueheheheeee :D nie rozpier/dalaj mnie i idz pobiegaj z gejuchami po boisku a po meczu *****nk w dooopy BUEHEHEHEHEEE TY JE/BANA CI/OTO NIE ODPISUJ BO RZYGAM JAK MYSLE ZE ZNOWU CZYTAM TE twoje PEDALSKIE POSTY!!!!!!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ty nie masz kobiety osrusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszaj sie ze nie tylko ty gejuchem jestes i masz chlopaka ktoremu uwielbiasz lizac jaja o czym nieraz opowiadales cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja zdzira juz dawno puknela się z czarnuchami na boku cweluchu. Jesteś przyglupem i żadna normalna świnia z takim debilem jak ty nie wytrzyma długo. Yebany przyglupie, co jest złego w tym ze mam kumpli. Ty masz już od tej tatry zryty łeb na maksa. Romantyk buehahahahahhahahaha co za kurfa przychlast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatra mocna kosztuje 2,5 u mnie na osiedlu w butelce. W puszce piwa są dla pedałów i takich ciot jak ty, co tylko po dachach siedzą piwo piją. Pamiętaj, że być może twoja zdzira właśnie pukana jest przez jakiegoś Timora cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwelu je/bany chetnie obilbym ten twoj krzywy pedalski ryj to moze nauczylbys sie szacunku do kobiet. To ze twojego chlopaczka je/bia kumple na lewo i prawo nie znaczy ze innych tez, wiemy ze lubicie lizac jaja swinie. Spedzam z nia 99% czasu wiec wiem co sie dzieje smieciu. Zreszta nawet gdybym nie spedzal to poznalbym od razu i zakonczyl to. Podaj swoj adres szmato przyglupia to chetnie wpadne na pogawedke jak bede w PLu. I skoncz juz o tej tatrze, pedal sie przyje/bal i mysli ze ma jakis argument. Kocham Cie UK i ciesze sie ze nie mieszkam w tym samym kraju co takie swiniaki pedalskie jak ten je/bany smiec powyzej :o gorszego przyglupa ciezko spotkac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem dodac ze przyjaciol to ty masz, na pewno :D kto by chcial sie zadawac z takim smieciem? :D chyba tylko takie same zera jak ty. W sumie ta, w PLu takich gowien pod dostatkiem wiec moze to i prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogole to ciekawe jakie piwo pije ta nedzna ku/rwa. Jakim piwem popija wpierd/alajac herbate i inne przysmaki jak kaszanka i salceson :D bingol cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obić to możesz jedynie swojego kapucyna, bo twoja szmata juz dawno ci nie daje. Ona okurfia pęto jakiegos czarnucha. Kto by wytrzymał z alkonem pijącym Tatry po dachach. Dodatkowo mieszkającym na wygnaniu w śmierdzącym Jukeju. Jesteś typowym przegranym nieudacznikiem cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadaj do Trojmiasta pedale, chętnie najprostuje ten twój skrzywiony przez picie Tatry po dachach ryj. Zreszta juz umawiałeś sie ze mną w Londynie, jeszcze jak mieszkałem w śmierdzącym Jukeju. Koniec końców wydygales pedale. Idź pilnuj swojej zdziry cwelu, bo 99% to nie 100% i w każdej chwili twoja szmata może być roochana przez jakiegoś Timora cweluchu, w czasie gdy żłopiesz Tatre na dachu, pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszaj sie szmato ze nie tylko ciebie chlopak/dziewczyna zdradza, w twoim przypadku chlopak :D musze cie zmartwic ale ona nawet niechetnie rozmawia z innymi polaczkami, bo wie ze to falszywe ku/rwy, oprocz 2ch kolezanek a co dopiero z czarnymi czy innymi obcokrajowcami :D pracujemy w tym samym miejscu i mieszkamy razem. Zreszta powiedzialem jej ze jak bedzie chciala byc z kims innym to droga wolna, chociaz kocham ja ale moze robic co chce i ja to zrozumiem, wole najgorsza prawde niz klamstwa, ktore i tak poznam bo za dobrze ja znam i ufamy sobie wiec twoje nedzne pier/dolenie mam gdzies smieciu :D i to nie ja zdygalem, tylko wiem szmato ze bys sie cwelu nie pojawil, zreszta udowodniles to jak szmaciarzu zapraszalem cie do Nottingham. S*******iles wtedy z tematu i takie sa fakty, tchorzu mocny w gebie w internecie :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A piwko pije raz kiedys, nie tylko tatry smieciu i nie codziennie jak ty nedzny alkoholiku, wielbicielu taniej kaszanki i tanich win za 3zl :o ........ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to kraj alkoholików. Tylko na ukrainie jest więcej nałogowych pijaków niż w PL. PL śmierdzi a Polaczki to znane śmierdziel e są. Tylko im piwsko dać w ten cuchnący ryj i już są szczęśliwi. A zarobki mają śmieszne. To mnie akurat cieszy niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z wczoraj 17:59 dziękuję :D Tobie też życzę powodzenia w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kurfa zyeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×