Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zberek zberek

dziewczyny podpowiedzcie w sprawie butow!?

Polecane posty

dziś tlumacze ci laska ze eleg butow mam pewnie wiecej niz ty torebek, potrzebuje czegos na luzie... :P czaisz???? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że na luzie to nie znaczy od razu że masz sie jak c/i/o/t/a ubierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te na wyższym stanie spoko, ale pomyśl, na lato Ci się będzie pocić stopa więc wszystko tam się będzie dusiło no i nie pasują do krótkich spodenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czy jestes wysoki i masz dlugie nogi, bo takie wysokie skracaja sylwetke, a poza tym jak ktos napisal, raczej nie pasuja do krotkich spodenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krotkich spodenek nie nosze w ogole, nogi mam dlugie... :P mam kolo 190 wzrostu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latem kisisz sie w dlugich spodniach czy chadzasz w spodnicy? xD nie no, mam nadzieje ze chociaz przewiewne masz te letnie spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wawie tylko w dlugich, nie ogarniam doroslych kolesi ktorzy poganiaja w gowniarskich spodenkach udajac luzakow... :P dopiero jak nad wode jade to oczywiscie zakladam krotkie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połaź po sklepach z gggb to Ci doradzi lepiej niż tutaj na kafeterii ;) Czasami brzydki but ładnie wygląda założony niż oglądany ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
edit 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zbereznik dziś właśnie pomyślałam że takie wyższe buty będą źle wyglądać do krótkich spodenek, ale nie wiedziałam ze nie odsłaniasz w lato nóg....;):P:* tez zawsze praktycznie nic mi sie nie podoba jeśli chodzi o sportowe buty, nawet jak szukam dla siebie to łażę kilka godzin po sklepach, aż w końcu na coś trafie. Co ciekawe ze szpilkami nie mam takich problemow,:D ale zaraz coś poszukam kochanie...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś Good goowno, a kgo twoj spaczony gust obchodzi? Dla emo gimba biale adidaski sa ok, ale nie dla doroslego faceta pechowiec.gif x aha i jeszcze jedno kochany gościu.;) Myślę ze akurat mój gust obchodzi go najbardziej, to ja miałam pare dni temu mu coś wybrać, ale mi troche odwalało.;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wawie tylko w dlugich, nie ogarniam doroslych kolesi ktorzy poganiaja w gowniarskich spodenkach udajac luzakow... jezyk.gif x podczas upalow na pewno bardziej komfortowo czuja sie w krotkich, to oczywiste? Moze ty powinienes wyjac kij z d**y zamiast oceniac ludzi po ciuchach. Ja nie ogarniam jak ktos moze tak bardzo przejmowac sie swoim wizerunkiem zeby gotowac sie w dlugich spodniach przy temp. 30st., coz za poswiecenie. Ale nie nazwe cie elegantem na sile w przepoconych portach :D Za to swierdzam z cala stanowczoscia, ze gdybys byl kobieta powiekszylbys cycki i napchal kwasu do ust by wygladac pieknie niczym karp na wigilie. Pokolenie pustakow udajacych fajnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u him? Dupczy ja kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś każdy ubiera sie tak jak chce-ty tez oceniasz i to jeszcze chamsko.;) gość dziś nie rozumiem co to pytanie za bardzo tu robi, do kogo jest kierowane i kogo to obchodzi?:D To do mnie obcej jej osoby czy do Dyzia, który nie ma z nią kontaktu od paru miesięcy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ubiera sie tak jak chce-ty tez oceniasz i to jeszcze chamsko.oczko.gif x po pogladach, a nie ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za facet, ktory zeby kupic buty musi sie poradzic na damskim forum? Nic dziwnego ze gggb zamiast doradzic woli siedziec w domu i czytac te wypociny. Generalnie dziwi mnie ze bierzesz to czego nawet Him juz nie chce :) musisz byc gorsza od niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×