Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Swedząca pochwa przed okresem?

Polecane posty

Gość gość

Cos sie dzieje,nie wiem co.. okres spoznia mi sie miesiac,nigdy wczesniej tak nie mialam, mam 23lata i nie jestem w ciąży. Ze 4 lata temu przechodzilam infekcje pochwy, wtedy bylam dziewica i nie miałam żadnych konta kto typu oral czy np palcowka, o higienę tez dbam i nie mam pojęcia skąd, jedyne podejrzenie to współlokator się czymś zarazil i przez toaletę jakos się przedostalo,może na muszli zostało coś albo nie wiem w kazdym razie, leczylam na wlasna reke przez az pol roku. Do tej pory mam przed większością miesiączek(ostatnie pol roku nie miałam już tych objawow) takie objawy jak drazliwosc, suchość i pieczenie a także swędzenie pochwy i czasami taki 'biały nalot' chyba oszaleje, siedzę u znajomych teraz i co pol godziny chodzę do wc zeby się podrapac :o mycie delikatnym plynem do miejsc intymnych przeznaczonym do zapalen nie dziala POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegotuj szklanke wody przestudź dodaj do niej 1/3 łyzeczki sody i z łyżkę stołowa wody utlenionej. nabierz to do strzykawki i wstrzyknij do pochwy. zrób tak aż poczujesz ulgę czyli jakies 4 razy potem idz do sklepu kup sobie kefir z bakteriami niech bedzie o temp. pokojowej i też się wyiryguj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 razy czyli 2x dziennie prze dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kefir do pochwy? Nigdy tego nie robiłam, mam nadzieję ze mi nie zaszkodzi, mam tak robić przed każdym okresem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×