Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wygląda wasz seks?

Polecane posty

Gość gość
Przez 40 lat zaden facet nie potrafił zrobic mi orgazmu a poznalam takiego ktory to zrobil bez problemu. I bylam w szoku bo myslalam ze to ze mna cos nie tak. Po prostu potrzebowalam wlasnie jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tak jest, że większość facetów posiada męskie umysły i psychikę, dlatego nie rozumieją zbytnio kobiet. Dlaczego zazwyczaj np artystów uważa się za lepszych kochanków ? Bo są bliżej świata kobiecego i mają bardziej kobiecą psychikę, przez co mają dostęp do zrozumienia ich świata i emocji. Dlatego faceci bardziej o kobiecej psychice, z bogatą wyobraźnią, mogą również okazać się lepszymi kochankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal to podstawa. Oczywiscie odpowiednio wykonany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś następna,z książek ma się uczyć a ty co hrabinka ,beznadzieja,a ta pani poniżej racja,sa osoby dla siebie i to się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl taki jeden z wielkim fiutem. Nigdy wiecej. To najgorsi kochankowie. Tacy ze średnimi sa najlepsi bo jeszcze sie starają. A tamci mysla ze wystarczy wielkość i grubość. Duzo kobiet nie lubi grubych fiutow, ja nie cierpie. Rozdrazniaja mnie tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cudownie że ja z żadną pin,dą nie musze się zadawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są faceci, którzy potrafią zaspokoić większość kobiet, także te wymagające. Ale po prostu mało jest takich. A tutaj chodzi o seks, o orgazm, a nie o to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal to nie podstawa
wiekszosc kobiet tego nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:05 skoro nie ma intuicji jak zajac sie kobieta to niech i z książek sie uczy skoro juz jest z ta kobieta a nie umie jej zaspokoić. Nie wszystkie pary sa dobrane pod tym wzgledem. A skoro nie sa to musza sobie pomoc. Skoro autorka nie jest dobrana ze swoim to nich on jakos sie postara dowiedziec co z nia robic by bylo jej dobrze. Skoro chca byc zawsze ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna książka nie da szczegółowych odpowiedzi , bo każde cielsko hrabiny jest inne ,proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry kochanek to taki, który potrafi zaspokoić wiele kobiet, a nie tylko tą jedną, bo akurat trafił na podobną do siebie pod tym względem. Tak własnie można sprawdzić umiejętność kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubi bo faceci nie maja podejscia dobrego do analu. Ja nie lubilam a jeden byl tak wspanialy ze juz nie wyobrazam sobie :) mozecie pisac o mnie co chcecie ale to moja sprawa co robie i co lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą po co ja z wami gadam,powiedz mu żeby się czytał książki ,nie mój problem ,niech czyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:13 bardzo zalezy ci na rozp********iu tematu widze, jesli nie pasuje ci temat ignorancie to spuerdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanko analu
a teraz uprawiasz go czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry kochanek to taki, który potrafi zaspokoić wiele kobiet, a nie tylko tą jedną, bo akurat trafił na podobną do siebie pod tym względem. Tak własnie można sprawdzić umiejętność kandydata. .... Racja :) zgadzam sie z twoimi wypowiedziami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to samiec i jego obowiązkiem jest wiedziec jak dobrze sie bzykac. Jesli nie potrafi sie kochac to jest beznadziejny i tyle w temacie. Facet jest albo dobrym kochankiem albo nie jest dobrym. Facet nadrabia posciela swieczkami płatkami róży i tacy sa okropnymi w wiekszosci. Moj kochanek wiedzialby co robic z autorka. Mialam podobnie jak ona, duzy gruby rozpychajacy nieprzyjemnie fiut.... wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak anal jest dalej i zawsze bedzie :) ale jedynie przy odpowiednim mezczyznie :) nie z kazdym tak mozna, tylko nieliczni wiedza jak dobrze to zrobic, wiekszosc moze skrzywdzic kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda kobieta lubi swieczki roze. Ja nie lubie bo wiem ze to zle sie skonczy. Lubie spontanicznie i wszedzie. Nie musi byc hotel 3 gwiazdkowy kolacja ( po ktorej nie da sie kochac ;) ) płatki róży spowodowałaby odechcenia sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie c**y :-) i dobrze wam że nie macie świetnego kochanka,nie zasługujecie na niego hrabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie jestem facetem ignorantem, jestem kochanicą szkolącą idealnych kochanków bo mam zmysł i podejście do każdego i ogień którego ty pindk.o nie posiadasz dlatego nie potrafisz niczego przekazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałyście wielu mężczyzn w sobie, najczęściej takich co mieli wiele kobiet a mimo to seks bywa słaby. wniosek: Wybrać prawiczka i "nauczyć go" od podstaw by seks był dla was obojga super przeżyciem. No ale najpierw musicie pozbyć się chorych stereotypów szerzonych przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy prawiczek będzie dobrym kochankie, i nie każdy doświadczony facet nim będzie. Również ten pierwszy może okazać się lepszym, ale też do dupy. Jedni mają talent do seksu, a inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni lubia piescic kobiete inni nie. Mysla tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może i tak ale jeśli odpowiednio "poprowadzisz" prawiczka to i tak masz dużo większe szanse na udane życie seksualne z nim. Bo to jak z wychowaniem: łatwiej wychować niż resocjalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.23 jakbys cip.o była namiętna zdolna i mądra to byś go wszystkiego nauczyła więc nie obrabiaj mu tu tyłka kretynko,ze mna wystraczą dwa tygodnie i mam ideała Hej, jeżeli tak jest jak piszesz, to proszę o kontakt: samuel2016@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doopach się poprzewracało. Narzekała to by każda. Ja też mogę narzekać na partnerów, ale wolę ich nauczyć czego chcę, a tak się składa, że faceci bardzo chętnie się uczą w łóżku... Miałam już w życiu kilku partnerów i na początku z każdym była kicha. Śmiem twierdzić, że w 99% to Wasza wina. Każda z nas jest inna i trzeba powiedzieć czego chcemy, albo nakierować. Nikt nie jest jasnowidzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda uczy pod siebie , co z tego że pokażesz mu co ciebie podniecać skoro na innej to nie zadziała? Prawdziwy facet bzykanie ma we krwi :) Ma temperament, jest kreatywny, empatyczny a nie jak ta twoja c***a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym może coś tam potrafił, ale jestem prawiczkiem i los nie daje szansy mi się wykazać. Zresztą jak same piszecie, doświadczony nie zawsze znaczy dobry. Niektórzy po prostu mają predyspozycje i talent do sukcesu wrodzony, a inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest ojek jezeli chodzi o sex. Moj maż jednak czaem jest tak zestrsowany praca że przechodzi to na naszą sypialnie. Niby już nie jest zdenerwowany ale tak to na niego negatywnie działa. Kupujemy często akcesoria erotyczne bo to lubimy. Ostatnio na stronie naszego ulubionego sklepu pojawiły sie suplementy na potencję . Stwierdziliśmy dla czego nie... było napisane że również zwiększają chęc na sex a nie tylko naprawiają erekcję :) Kupiliśmy White Horsa i było super mega zabawa. Maż mógł dłużej się kochać zemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×