Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fitandfit

INTERNETOWE SKLEPY SPORTOWE

Polecane posty

Gość fitandfit

Jakie sklepy sportowe polecacie? Gdzie lubicie robić zakupy? Wybieracie sklepy online czy stacjonarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz odzieży sportowej lu sprzętu sportowego to gorąco polecam sprawdzić stronę http://www.cozacena.pl/ Zawsze otrzymasz najlepszą cenę rzeczy które ciebie interesują. Nawet nie musisz wychodzić z domu wystarczy że klikniesz na stronę i wszystko masz w zasięgu wzroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak chcesz kupić sprzęt sportowy do siłowni to zerknij sobie na stronę www.k-sport.com.pl. Mają naprawdę wiele ciekawych sprzętów, myślę że coś interesującego uda się tam wybrać, bo mają sporo fajnych maszyn w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam z polskich sklepów, bo jakoś odstrasza mnie konieczność płacenia za wysyłkę z innego kraju - drogi i wg, mnie niepotrzebnie, a większość ubrań/butów, nawet tych markowych można spokojnie zamówić z tańszą wysyłką. No nie wiem - takie mam podejście. Polecam osobiście Tramp4, bo wybór mają ogromny, męskie i damskie buty trekkingowe, odzież na trening, torby, kurtki. Można się zaopatrzyć we wszystko co potrzebne. Ceny nie są wygórowane. tramp4.pl/buty/damskie/trekkingowe.html 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×