Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nameless22

Fetysz bardzo gęstych włosów ściętych na równo

Polecane posty

Witam, czy ktoś prócz mnie uważa bardzo gęste włosy, szczególnie jeśli są obcięte na blunt boba, za mega podniecające? Chciałbym się dowiedzieć czy komuś prócz mnie twardnieje w spodniach ;) na widok takich gęstych włosów? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziewczyna ma strasznie grube i gęste włosy do ramion, a jak juz umyje i wysuszy to olaboga ; o penis na baczność. Jak jej powiedziałem ze staje mi na widok jej włosów to się zaczeła śmiać ; d czy to normalny fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluntboblover
Pamiętam jak moja koleżanka na studiach zrobiła sobie takiego blunt boba właśnie. Wcześniej miała długie włosy, a ogólnie ma ekstremalnie grube i gęste włosy i gdy obcieła je na równo na długość podbrudka, zrobiła jej się dosłownie taka "szczota" napuszona, strasznie gęsty gruby włos, odchodziły jej od pleców chyba na dobre kilkanaście centrymetrów. Gdy ją dziennie widywałem, nie mogłem powstrzymywać erekcji patrząc na jej włosy, szczególnie z tyłu głowy. Najlepsze jest to ze kiedys na imprezie jej to powiedziałem ze mam taki fetysz, a że byliśmy pijani, pozwoliła mi "wypieprzyć jej włosy" z tyłu pod karkiem... dosłownie spenetrowałem jej tył włosów pod karkiem. To była jedna z najlepszych chwil w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×