Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość6554744

Praca dyplomowa Mobbing w miejscu pracy

Polecane posty

Gość gość6554744

witam, Proszę o pomoc przy sformułowaniu problemu i hipotez badawczych do ostatniego rozdziału pracy na temat badań w zakresie mobbingu w miejscu pracy.. Badania były prowadzone w formie ankiety, która dotyczyła ogólnej znajomości zjawiska a w dalszej części, pytania dotyczyły osób które doświadczyły tego zjawiska, a konkretnie pytania dotyczyły tego kto stosował mobbing, jak długo, czym się przejawiał oraz czy osoba mobbingowana zwróciła się do kogoś o pomoc. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po skonczonych badaniach powinnas miec juz sformuowana teze/problem/hipoteze, skad mam wiedziec o czym bedziesz pisala, (bo rozumiem ze dopiero zaczynasz). Nie znam ani literatury, ani ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipoteza - Mobbing stosuje pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipoteza -mobing stosuje pracodawca? Zartujesz :D ? To nie jest hipoteza, ty masz w ogole sformuowany problem...chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłosiłam mnobbing i moelstowane i co się stało ? omal z pracy nie wyleciałam wiem jedno mobbing jest nie do udowodnienia w sądzie gdzie są potrzebne dowody i świadkowie a co za tym idzie brak ochrony prawnej ofiar, pracodawcy prowadzą politykę wspierania mobberów, poza tym mobbing bierze się ze stresu presji psychicznej i cech psychopatycznych samych mobberów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że łatwo można pomylić mobbing ze zwykłą nie subordynacją pracownika rzadko ale się zdarza przez to pracodawcy olewają mobbing i uważają za fanaberię pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuję pomoc, redakcję i pisanie prac magisterskich, licencjackich, wg standardów uczelni. RÓWNIEŻ PRACĘ BADAWCZE .Posiadam 10-letnie doświadczenie w pisaniu prac, co pozwala mi właściwie podejść do każdego tematu i problemu naukowego. Pomagam w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Realizuję zlecenia z zakresu medycyny, dietetyki, psychologii i zarządzania. Oferuję wygodny i sprawny system współpracy, Moją pomoc cechuje indywidualne podejście do każdego zagadnienia, jak również zrealizowanie go terminowo i na wysokim poziomie naukowym. Kontakt ze mną pod adresem e mail: martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelcwiktoria
- Agata Kita - inwerter - TRIO-7.5-TL-OUTD - Kaczmarek Jarosław - inwerter- TRIO-7.5-TL-OUTD - Komenda Kraśnik - Inwerter - PVI-4.2-TL-OUTD panele 13 szt. SW 340 XL - Gryńkowska Elżbieta - inwerter - PVI-4.2-TL-OUTD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitalizm i słaba edukacja oraz ubòstwo i agresywny rynek pracy i ròżnica wynagrodzeń między kadrą kierowniczą, a pracownikami zwykłymi oraz niskie kwalifikacje i predyspozycje zawodowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×