Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obustronne zapalenie płuc, małe dziecko, leczenie w domu.

Polecane posty

Gość gość
Zadowolona jestem z inhalatora Sanity Simple. Aparat polskiej firmy, dużo nie waży, nie zajmuje też jakoś specjalnie wiele miejsca, także jak ktoś ma małe mieszkanie to sobie z całym rozłożeniem urządzenia poradzi. Obsługi nauczyłam się w zasadzie w kilka minut, można łatwo panować tutaj nad prawidłowym oddechem. Szybko podaje lek, nie traci się na takie leczenie dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia66
Akurat sama teraz sobie przeglądam ofertę inhalatorów i powiem, że wybór jest duży. Sporo większy niż jak jeszcze kilka lat temu się przyglądałam. Wtedy nie kupiłam, ale teraz jestem już zdecydowana na model Pro Sanity. To polska marka, nie jest to jakiś chiński mechanizm. Akurat z tego inhalatora korzysta moja przyjaciółka i miałam okazję u niej w domu obserwować jak działa. Bardzo cichy, łatwy w ustawieniu, czy też potem w przechowywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata1777
Myślałam tak prawdę mówiąc o kilku aparatach jak szukałam inhalatora ale musiałam wybrać jeden, więc postawiłam na Sanity i ich produkt Simple. W obsłudze bardzo wygodny, do stosowania z różnymi rodzajami leków. Szybko pracuje, kompresor w miarę cichy, także pod tym względem wszystko oki. Cała rodzinka z automatu korzysta i powiem szczerze że ostatnio urządzenie regularnie jest w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ting33
Wszystkim znajomym polecam ostatnio inhalacje, w zasadzie są dobre na wszystko jeśli chodzi o drogi oddechowe. Aparat mam niedawno zamawiany, to jest konkretnie Simple Sanity. Prosty, nie za duży, ale już dostatecznie wydajny i sprawny żeby nie tylko profilaktycznie inhalacje prowadzić ale też przy bardziej zaawansowanych problemach ze zdrowiem jak alergie choćby, które mojego męża nękają co roku w okolicach kwietnia – maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam Alergia STOP i nie jest źle, jak za te pieniądze to sprawdza się lepiej niż poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka99
Jak dla mnie to trafionym zakupem był nasz inhalator PRO. Jest dość wszechstronny bo różne leki można przez niego podawać i też poza samą inhalacją jest tutaj funkcja oczyszczania dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niko11
Mam Silent Mesh i sobie chwalę, jest wydajny nie ma strat leku, łatwo go złożyć/rozłożyć, obsługa dość prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanity i Alergia stop - no bardziej wiesniackiego marketingu szeptanego nie mogliście zrobić. Trzeba było najpierw chociaż odrobinę poudawać, że bierzecie udział w dyskusji NA TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tydzień temu mieliśmy zapalenie krtani ,syn 15 miesięcy doktorka odrazu wystawiła skierowanie do szpitala bo w domu nie bezpiecznie ,i żeby nie przerzucilo się na oskrzela ,wyszliśmy w sobotę ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzi sobie z aerozolem na dobrym poziomie mój Simple, łatwo się wdycha mgiełkę, bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę nad kupieniem aparatu Silent Mesh, moja siostra to sobie ostatnio zamówiła i faktycznie jest mały, lekki ale już samą mgiełkę robi błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daliśmy coś koło sto zł za Simple i uwarzam że to dobra cena, zwłaszcza jak się poruwna z innymi inhalatorami które działają tak samo szybko a kosztują dwa razy tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolony z Silent Mesh super inhalator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostym aparatem jest Alergia Stop i jak ktoś nie chce się z jakimiś super dużymi inhalatorami męczyć to ten jest fajny poręczny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saradudzik
Trochę się naszukałam inhalatora dla siebie i koniec koncow kupilammSilent Mesh – działa szybko, potrafi tę cząstkę leku tak skompresować żeby doleciała aż do płuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej cenie i w dobrym standardzie sprzedają Simple my jesteśmy z niego zadowoleni w każdym razie, nic się nie psuje, nie ma jakiś przerw w emisji aerozolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę polecała nasz Simple, polska marka, łatwa intuicyjna obsługa, nie trzeba być jakoś obeznanym w inhalacji żeby sobie poradzić z aerozolem, dobry model dla początkujacych wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ja podpowiem inhalator Simple. Uproszczona budowa i działanie, idealny sprzęt przy infekcjach, profilaktyce, dla dorosłych i dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Simple nie mam żadnych problemów a używamy inhalatora już drugi rok. Powiem tak, najczęściej korzysta się z inhalacji górnych dróg oddechowych ale były ze dwie takie sytuacje że aerozol z lekiem trzeba było dostarczyć głębiej i tutaj inhalator też sobie poradził bez problemów. Poza tym jest dość tani co przy tak mocnym kompresorze rzadko się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny jest Simple mój pierwszy inhalator w zyciu i zaczynam zalowac ze tak pozno kupilam bo można sobie ulatwic życie przy przeziębieniu jakiś infekcjach suchym gardle zatkanych zatokach i calej masie tego typu rzeczy...jednak aerozol leci bezposrednio do zrodla infekcji i to jest jego duza przewaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy niedawno pierwszy w życiu inhalator i to jest model siateczkowy Silent Mesh. Polecam dla rodziny. Wszystko działa szybko wygodnie bezboleśnie i co ważne – cicho. Dobrze przygotowany aerozol ladnie przechodzi przez górne partie dróg oddechowych na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie psuje sie wam ten inhalator? Gdzie go kupowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można teraz faktycznie kupić tych inhalatorów całe mnóstwo. Mi się bardzo dobrze korzysta z włoskiego modelu Novama Familino Pro. Poza tym że inhaluje to też można nim oczyszczać sobie drogi oddechowe specjalnym irygatorem. Kompleksowa terapia w domowych warunkach dla całej rodzinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennata

Nam działa w zestawie inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec wszystko bardzo dobrze. Świetny rozgrzewający okład , szybki i cichy inhalator, ogólnie dobre połączenie produktów w domowej kuracji przy przeziębieniu i tak dalej. Polecam rodzinom z małymi i starszymi dziećmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Mogę zdecydowanie polecić Sanity juz nieżalenie czy model Simple czy jakiś inny propozycje to zawsze jakościowo są to świetne sprzęty, profesjonalnie wykonane, myślę, że będziecie z nich zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×