Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż powiedział do matki, że jestem za luźna po porodzie

Polecane posty

Gość gość

Mnie mówił, że wszystko jest po staremu, a teściowa ostatnio mi powiedziała, że muszę się postarać, bo zrobiłam się luźna po porodzie, pytam, skąd to wie, to ona, że mąż jej powiedział i w ogóle się żalił, że nic nie czuje. Jestem załamana, nie stać mnie na chirurga, a mąż zamiast porozmawiać ze mną żali się mamusi, powiedziałam mu, że żreć też będzie u niej, mam go dośc, piertolony maminsynek, nawet o seksie z nią rozmawia, co ta baba z nim zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymyśl jakieś lepsze prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo to prowo albo masz super męża ile jesteś po porodzie może jeszcze ie doszłaś do siebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym, by to było prowo, jestem 3 mce po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dałabym mu nauczkę 3 miesiące to krótko , ćwicz mięsnie kegla, A ty czujesz różnicę? pamiętam że dwa miesiące po porodzie wydawało mi się że rzeczywiście jest troszkę luźniej, ale unormowało się i w tej chwili jest ok(rok po porodzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam nauczkę,teraz zero zbliżeń, won do mamusi, a oprócz tego rozważam rozwód, co to za chłop, co do matki z takimi problemami leci? Ja na razie czuję luz, ale wiem, że to się unormuje i nie podnoszę lamentu, on za to mi zapłaci, słono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prowo ..ale jeżlei nie to taki facet jest ostro poj... .Powiedz że ma małego :D i nigdy cie nie zadowalał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mąż ma dużego i grubego, to nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozostaje w pupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to nie prowo to wez lepiej rozwod bo facet ktory zali sie mamusi ze swojego zycia seksualnego musi byc zalosn. Co on myslal ze po porodzie będziesz jak dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wszystkim kobietom przed porodem wmawia sie ze wszystko wraca do normy i bedzie jak dziewica. A prawda jest taka, ze jest roznica, tylko co ma facet powiedziec... Z drugiej strony co to znaczy ze cie nie stac na operscje rekonstrukcji, niech idzie do pracy facet dodatkowej i zarobi, w koncu to on cie tak załatwił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konieto, pomijajc fakt, ze w domu masz dupka, a nie meza, to ja 3 miesiace po porodzie nie moglam jeszcze w ogole wspolzyc. Tak wszystko bolalo w srodku. Gdy corka skonczyla pol roku, zaczelo byc super i kochalismy sie czesciej niz w ogole przed ciaza. I tak jest do dzis, a jestem 1,5 roku po porodzie. Fakt, nie wszystko jest idealnie, mam troche szersze wejscie, ale w srodku nie mam luzu. Wszystko wroci do normy, zobaczysz, 3 miesiace to bardzo krotko. Kup globulki cicatridina i cwicz kiesnie kegla. Ps. Tak, tak, wiem, ze zmyslam, a maz ma kochanke na boku z ciasna piczka dziewicy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×