Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GraSłowNa

Seks z młodszym.

Polecane posty

Witam. Zawsze zastanawiałem się czy kobietom w średnim wieku chodzi po głowie seks z młodszym mężczyzną. Mam 21 lat i szczerze nie mam pojęcia jak zabrać się do "poderwania" dojrzałej kobiety. Co wy kobiety o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby się czuła zażenowana że szczyl do niej podbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwodzisz tak samo jak młodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz kobiety w średnim wieku za idiotki do rooochania z wyimaginowanym poczuciem, że one nic tylko myślą jak dopaść jakiegoś zaganiacza. Normalnie to każdy szuka w swoim mniej wiecej w swoim wieku przynajmniej jest prawdopodbieństwo że zainteresowania będą mieć podobne. A tu o grach porozmawia? Czy o problemach z matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku, naprawdę nie jesteś oryginalny. Identyczne pytanie zadawano już na tym forum setki razy. Daj sobie spokój i powtórz lepiej odmianę rzeczowników, żebyś się nauczył czym się różnią formy "kobietą" i "kobietom" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młode osoby rozwijają się różnym tempem. Nierozwinięci młodzi ludzie będą rozmawiać "tylko" o grach i problemach z matematyką. Nierozwinięci do końca ludzie w średnim wieku będą myśleć że z młdszymi można tylko rozmawiac o grach i problemach z matematyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks z mlodszym nigdy , porazka , taki gowniarz co pare razy pchnie i konczy bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze szczeka siurek jeden bez podstaw z polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaczek myślał że trafił na babskie forum gdzie są same spragnione seksu kobiety a on jest jedynym nosicielem jajec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dojrzałe kobiety zwykle nie chcą być uznawane za towar do roochania a wolą wartościowe relacje i związki. A podrywasz... normalnie, jak młode. Nie mówisz im mamusiu ani nie rozwodzisz się nad ich doświadczeniem życiowym / seksualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem mieliśmy seks w trójkącie i mąż poszukał prawie dziesięć lat młodszego miał dwadzieścia lat. Przy pierwszym stosunku szału nie było bo najpierw zajął się piersiami i mocno je ssał pieszcząc cipkę palcami. Gdy poczuł mokro w cipce i na brzmiało piersi wszedł ostro i szybko skończył. Po nim mąż mnie doprowadził do mocnego orgazmu. Zaczęłam robić kochankowi loda i gdy stanął wtedy dopiero mi pokazał że jest prawdziwym facetem prawie godzinę trwał stosunek i przed jego wtryskiem miałam orgazm. On trysnął gdy przytrzymaj am go za pośladki wbitego i sama go nadziewałam na cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz do klubu, próbujesz wkrecasz się w bawiącą się grupę znudzonych lasek 35+ i jeśli staniesz na wysokości zadania, korzystasz z źycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzała dojrzałej nierówna. Mnie mlokosy nie interesują. Nie do przeskoczenia jedt różnica pokoleniowa. Dla mnie 30- to dno moralne i intelektualne. Ludzie wychowani w zupełnie innym systemie wartości. Poza tym mam fajnego męża, alw mam koleżanki znudzone w małżeństwie i one jak najbardziej są chętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×