Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Desamo

Jestem wadliwym egzemplarzem.

Polecane posty

Gość gość
hahahahahha łysiejesz a jeszcze chcesz miss piękności xD powinieneś wziąc se jakąs szarą myszke bez charakteru i wyrazu która bedzie ci o******lać gałe i gotowac obiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam żadni frustraci się nie wypowiadają. A faceci, którzy mają doświadczenia, wszyscy takie same. Ogólnie to wszystkie kobiety są takie same, bo je ewolucja tak ukształtowała. Kobiety zabraniają facetom wchodzić na te strony, bo boją się prawdy na swój temat, dlatego często swoim mężom zabraniają tam wchodzić. Na samczeruno, radio samiec, porusza te kwestie autor blogu samczeruno. Tam jest prawda, której nikt ci nie powie o kobietach, jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jasne, a mężczyźni są tacy wyrafinowani i uduchowieni,nie ukształtowani przez ewolucję. Po prostu sama czysta inteligencja i triumf ducha nad materią :O Wy nie zdradzacie, nie manipulujecie i nie wykorzystujecie kobiet, prawda? W czym jesteście lepsi od kobiet??? Dla was liczy się tylko wygląd kobiety, młodość i to żeby dobrze się bzykała kiedy tylko chcecie, była dziwką ale tylko dla was. Karmiła i patrzyła na was z zachwytem, zarobiła na siebie. I nic nie wymagała. A co wam samczykom pozostaje? Jakby was spuścić z kagańca, to byście już 12 latki walili w tyłek, wystarczy spojrzeć co się dzieje jak białasy pojadą tam gdzie jest dostępna prostytucja dziecięca, albo dozwolone są śluby starych dziadów z dziewczynkami, które nawet jeszcze nie weszły w okres dojrzewania. Wszędzie gdzie nie ma prawa broniącego kobiety są one tam, bite, zabijane, gwałcone i obwiniane o to. Jedną z najprężniejszych gałęzi na czarnym rynku jest handel ludźmi (głownie kobiety i dzieci) w wiadomym celu. Kto z tego korzysta? Na pewno nie kobiety. Cześć z was zachowuje się jako tako, bo cywilizacja i prawo tak was utemperowały. To mężczyźni są największymi zboczeńcami i zbrodniarzami na świecie. I Ty i Tobie podobni śmiecie pluć na kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy się tak nie zachowywałem. Nie mam doświadczenia związków z kobietami, tylko mówię co inni o kobietach ględzą. I że jest w tym jakaś prawda. Ja tam kobiet nie wykorzystuje, ani nie gwałcę, wiem, ze kobiety posiadają uczucia, i nie lubię ich ranić ani im zadawać cierpienia, nie wykorzystuje ich seksualnie, bo sam źle bym się z tym czuł i miał wyrzuty sumienia. Trzymam się po prostu od kobiet z daleka, i nie wchodzę z nimi w relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To po co czytasz tamte wypociny?? Czerpiesz wiedzę od osób, które zostały zranione i nienawidzą kobiet. To tak jakby czerpać wiedzę o mężczyznach od sfrustrowanych feministek nienienawidzących mężczyzn. Jeden z drugim gustuje we wrednych lafiryndach, niegrzecznych dziewczynkach, bo zwykłe kobiety są dla nich za nudne, a potem wylewa pomyje na wszystkie kobiety. Każda płeć ma swoje wady i zalety. Tam tylko wypisują wyolbrzymione wady kobiece, szkoda, że nic nie piszą o ciemnej stronie natury natury męskiej. Macie dużo za uszami i w niczym nie jesteście lepsi od kobiet. Szkoda, że tego nie widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mam czerpać ? Przecież to co oni piszą, to i ja zauważyłem już od dawna. Zresztą tam czytają też i młodsi i czerpią wiedzę o kobietach, jakie są, więc będzie im to przydatne w życiu. Kobiety z natury są interesowne, chcą wybrać dla siebie gościa, aby koleżanki zazdrościły, lub wybiorą faceta przy kasie, albo przystojniaka. Na charakter ludzie nie patrzą. Zresztą i faceci tacy święci też nie są. Miłości tutaj żadnej. Kalkulacja po jednej stronie i po drugiej. Chociaż faceci są skłonni bardziej sobie wziąć kobietę na swoim poziomie, w porównaniu do kobiet, które zawsze wyżej mierzą, i chcą kogoś na o wiele wyższym stopniu atrakcyjności. Ale jedno trzeba przyznać, jedna strona i druga patrzy na wygląd. Kobiety szukają dla siebie bezpiecznego azylu, zazwyczaj frajera, z którego będą doić i sobie żyć na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a potem ktoś się zakochuje i wszystkie te kalkulacje szlak trafia i żenią się ludzie całkowicie niedobrani, z osobami zupełnie innymi niż te o których marzyły i życie toczy się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czerpanie wiedzy z rożnych wątpliwych źródeł, może co prawda zwichnąć słabym ludziom poglądy na życie, może i zryć beret, ale jak znam życie wszystko to i tak o kant d**y rozbić, bo póki ktoś się na własnej d***e nie sparzy to się nie przekona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325- Ja już się sparzyłem. Kobiety nie wykazywały mną zainteresowania, bo byłem pryszczatym brzydalem. Kobiety szukają silnego kodu genetycznego dla swojego potomstwa, i kasy. Nie trzeba być geniuszem, aby to wiedzieć. To tak jakbym chciał spróbować narkotyki, nie wiedząc do czego one mnie zaprowadzą, póki nie spróbuję. Podobnie jest ze związkami. Wystarczy analiza. Ale nie każdy jest na tyle inteligentny, aby to wiedzieć. A o tych wyjątkach to ja już czytałem nie raz, ale żaden wyjątek się nie znalazł i nie znajdzie, bo wyjątkowe nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Ty pewnie marzysz o grubej, pryszczatej i brzydkiej prawda hipokryto? Skoro piszesz, że byłeś pryszczaty więc już nie jesteś, na co zwalisz teraz odpowiedzialność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no więc sam widzisz że studiowanie podręczników akademickich i dyskusje z naukowymi autorytetami Ci nie pomogą i pozostaje życie brać takim jakie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ludzie dobierają się w pary na podobnym poziomie atrakcyjności inteligencji, wykształcenia i majętności. Tam wypisują bzdury. I częściej można spotkać brzydala z atrakcyjną kobietą niż odwrotnie. To mężczyźni patrzą głownie na wygląd i wiek, mogą nadrobić inteligencją, opiekuńczością, zaradnością. Kobieta jak nie jest atrakcyjna niczym nie nadrobi. x Czy Ty wiesz jak wygląda życie na tej planecie? Kobiety też pracują a na dodatek muszą rodzić dzieci, rodziny siedzą w długach przez 30 lat aby mieć gdzie mieszkać, a ten i jemu podobni bezczelnie pisze: Kobiety szukają dla siebie bezpiecznego azylu, zazwyczaj frajera, z którego będą doić i sobie żyć na poziomie :O I to faceci chwalą się przed kolegami atrakcyjnymi partnerkami, a nie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem kontakty z kolbietami prostytutkami,,dużo wydałem pieniędzy i dużo zaznałem w życiu seksualnosci ale zawsze brakowało miprawdziwej bliskosci emocjonalnej.Zawsze bałem sie odrzucenia,bo wielu ludzi mnie odrzuciło i wzgardziło.Zawsze byłem samotny i nieistotny dla ludzi.Wszyscy sie ode mnie odwrócili.Bylem w rozpaczy,ogromny smutek,ogromna tęsknota,ponizenie i odczucie głebokiej samotnosci.Wreszcie zrozumiałem jedna najwazniejszą rzecz.Ta tesknota która mnie męczyla,tesknota za bliskoscią,czułoscia,ciepłem kobiecosci przemineła.Przestało mi kompletnie zalezec,i jestem szczęsliwy.Nie tesknie za kobietą i nie pragnę kobiecosci.Ten bark pragnienia to spoók,ukojenie,odpoczenienie,prawdziwa wolnosc i prawdziwie szczescie.Cieszę się że ta tęsknota zanikła,jestem parwdziwie wolny i szcześliwy.Zyczę Tobie abys szukał Boga.Wiara pomaga ponieważ Bóg zawsze jest z Tobą i On Cię kocha oraz daje zdrowe poczucie własnej wartosci.Nie jestes samotny,bo jest z Tobą Bóg miłosierny.Nie daj się ludziom,nie daj sobie wmówić że jestes nikim.Jestes wartosciowy i wazny,jestes potrzebny na tym swiecie.Nie jest wazne co ludzie o Tobie mysla i jak Cie postrzegaja.Najwazniejsze jest to jak Bóg na Ciebie patrzy,osąd Boży jesy najwazniejszy.Nie przejmuj się słabymi,zmiennymi ludzmi.Bóg jest najcudowniejszy,najpiekniejszy,najwspanialszy.Bóg daje prawdziwą wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro piszesz, że byłeś pryszczaty więc już nie jesteś, na co zwalisz teraz odpowiedzialność? xxxx x Na nic nie zwalam. Nie szukam nikogo. Cieszę się swoją samotnością. Nigdzie nie napisałem też, ze szukam kogoś. Tak, najlepiej brać wiedzę od kobiet na ich temat :D Hahaha, a to dobre. Kobieta nigdy nie powie wprost o swojej prawdziwej naturze. Zresztą faceci liczący na to, że kobieta da im szczęście, również są idiotami i naiwniakami, wierząc i czerpiąc wiedzę z serialów telewizyjnych o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty wiesz jak wygląda życie na tej planecie? Kobiety też pracują a na dodatek muszą rodzić dzieci, rodziny siedzą w długach przez 30 lat aby mieć gdzie mieszkać, a ten i jemu podobni bezczelnie pisze: Kobiety szukają dla siebie bezpiecznego azylu, zazwyczaj frajera, z którego będą doić i sobie żyć na poziomie pechowiec.gif I to faceci chwalą się przed kolegami atrakcyjnymi partnerkami, a nie kobiety. xxx Tak wiem, jak wygląda. Kobiety pracują, bo rzadko trafi się odpowiedni egzemplarz. Dlatego biorą co leci, aby mieć partnera, by społeczeństwo i koleżanki nie wytykały palcami, że jest się starą panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przegrańcem (w kategoria świata materii). Ale zawsze o tym wiedziałem i wolę przegrać pięknie, bez pieniędzy, ale i bez nałogów, z czystym umysłem i niezdeformowaną hipokryzją duszą. Jestem przegrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że masz już wyprany mózg. Kobiety pracują bo chcą być niezależne, rozwijać się i nie być na cudzej łasce. Jaką to straszną ma ta kobieta naturę? Napisz mi w czym mężczyźni są lepsi, że tak kobietom wyliczasz wady. Mężczyźnie zależy tylko na wyglądzie i seksie to jest, ta wasza wyrafinowana, metafizyczna "miłość"? Wystarczy odmówić facetowi seksu i już ucieka w podskokach do innej która mu da :D Albo do atrakcyjniejszej i młodszej. I Ty śmiesz coś mówić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pracują bo chcą być niezależne, rozwijać się i nie być na cudzej łasce. Jaką to straszną ma ta kobieta naturę? xxxx Niezależne to chcą być zazwyczaj feministki. W Polsce nadal panuje model kobiety, która lubi być utrzymanką. Kobieta bez chłopa nie przeżyje, a facet bez baby tak. Kobieta bez chłopa gaśnie, robi się sfrustrowana, mówi, ze jest silna, że cudownie jej się żyje samotnie, a gdy nikt nie widzi, w wieczorami płacze w poduszkę bo tak chciałaby się przytulić do ukochanego, czy tam mieć faceta aby nie być samotną. Kobiety czy niezależnie czy nie, nadal chcą mieć faceta, najlepiej zarabiającego lepiej od niej. Np gdy kobieta zarabia spore pieniądze, to szuka jeszcze lepiej zarabiającego, bo na swoim poziomie, lub niżej to się nie zwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ponieważ największym przekleństwem kobiet jest równouprawnienie, podczas gdy natura zatrzymała się w epoce kamienia gładzonego... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Faceci bez baby stają się sfrustrowani, zakompleksieni, zaczynają nienawidzić kobiet i zazdroszczą tym mężczyznom, którzy mają partnerki, wyzywając ich od tępych bad boyów, a kobiety od materialistek i leją hektolitry jadu po internetach. Zaczynają pić, chodzą na prostytutki, rozwalają kasę na głupoty, staczają się i nie dbają o zdrowie. Dziadzieją. Mężczyźni, którzy mają żony żyją dłużej i są zdrowsi. Faceci bez partnerek stają się agresywni i sfrustrowani, popełniają więcej przestępstw, gwałcą. Takie są fakty. W Polsce nadal panuje model kobiety, która lubi być utrzymanką - Bzdura. Wiesz co to jest utrzymanka? Kobiety rodzą dzieci zajmują się nimi i starymi rodzicami, gotują i sprzątają a do tego jeszcze pracują. Mają więcej etatów niż facet. x Kobiety żyją dłużej od facetów, więc chyba mylisz się, że bez was nie przeżyjemy fantasto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś ...a potem ktoś się zakoch*je i wszystkie te kalkulacje szlak trafia i żenią się ludzie całkowicie niedobrani, z osobami zupełnie innymi niż te o których marzyły i życie toczy się dalej x Szlag, nie szlak analfabetko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś ...no więc sam widzisz że studiowanie podręczników akademickich i dyskusje z naukowymi autorytetami Ci nie pomogą i pozostaje życie brać takim jakie jest x tak jak ty z posadą ciecia za 1200 pln. i jątrzenie na forum o kupie. :D Nie bierz pod uwage tego pokemona wąsatego, to zjeb jakich mało i ułom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx Ale idiotka :D Mężczyźnie trudniej prędzej żyć bez seksu, a to mogą mieć w agencji. Mężczyzna bez związku z kobietą przeżyje, znajdzie sobie pasję, zainteresowania i będzie się rozwijał. Kobieta bez faceta się nie rozwinie, no może się rozwinie, ale później nadal będzie jej brakowało chłopa i fujary w dziurze. Kobiety z natury są uzależnione od silnych emocji, które uaktywniają w ich naturze seks. Dlatego lubią często tych złych chłopców. Kobieta bez faceta, nie nienawidzi mężczyzn ? :D Wręcz przeciwnie, staje się zgorzkniała, samotna, tyje, nie dba o siebie, zamyka się w domu z kotami i mieć fobie społeczną. Faceci w związkach żyją lepiej i zdrowiej ? Widać tych facetów w barach, którzy narzekają na swoje zony i przychodzą pijani do domu i włóczą się z kolegami i narzekają na swoj***aby. Ale wy dużo robicie, o jejku, wychowywujecie dziecko, gotujecie, a facet jest narażony na pełno stresów w pracy i tłumienie swoich emocji, bo tak ich nauczyło społeczeństwo, że maja byś silni i nie okazywać słabości, później są takie rezultaty, ze popełniają samobójstwa. Kobieta może przyznać się do słabości, a facet zostaje uznany za mięczaka, przez co presja społeczna bardziej na nim ciąży z tego powodu. To wynik wychowania społecznego. Dlatego też kobiety o wiele mniej popełniają samobójstwa, a facet tłumi wszystko i dochodzi do tragedii, ucieczki szuka w alkoholu, bo kobieta od urodzenia też ma kodowane w swoim pustym egoistycznym łbie, że facet ma być silny i nie okazywać słabości, jak okaże, to zostaje porzucony i osamotniony. I kto ma łatwiej w życiu ? Kobieta urodzi dzidziusia, weźmie tam macierzyński, dostanie 500 plus na bachora, zrobi trójkę więc będzie jeszcze więcej, plus wypłata styranego chłopa w robocie, i jakoś się będzie żyć nie ? A chłop na zawał zejdzie, przed 50 tką. Wasza hipokryzja nie zna granic, wy samych siebie nie potraficie zrozumieć, zwłaszcza gdy pojawia się pewny siebie typek, a cipka aż kipi z podniecenia, chociaż same nie rozumiecie czemu tak się dzieje, nie rozumiecie swoich emocji, więc instynkt wami rządzi i kopulujecie załóżmy z tymi bad boyami, a potem spokojny facet wychowuje nie swoje dziecko. Zresztą ponoć ponad 30 % facetów wychowuje nie swoje dzieci w małżeństwie. Takie to święte ponoć jesteście, a w ukryciu rzniecie się z jaskiniowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze napisanie Gościu. Taka jest niestety prawda, że żyjemy w świecie, w którym nikt się z mężczyznami nie liczy, gdzie każdy jeden musi być jak jakiś diament bez skazy, który nigdy się nie odezwie, ani nie okaże żadnych swoich negatywnych emocji. Ciągle tylko trzeba się uśmiechać i udawać, że jest dobrze. Najgorsze jest właśnie społeczeństwo, które tego zostało nauczone. Mężczyzna, to nic innego jak wół roboczy. Ciągle tylko wymagania. Wyedukuje się, znajdź pracę, miej auto, miej mieszkanie/dom i dawaj pieniądze, albo zupełnie się nie będziesz liczyć. To nie działa tak, że kobieta znajduje sobie jakiegoś nieudacznika, którego bierze pod swoją opiekę... i daje mu wszystko na tacy. Szkoda tylko, że te biedne kobiety, które się tutaj wypowiadają zapominają, że to mężczyzna buduje ten świat, a kobiety przeważnie, siedzą gdzieś za biurkiem, czy coś, bo tylko na tyle ich stać, wszystko inne je przerasta. Gdzie nie spojrzeć, to mężczyźni. Nic dziwnego, że skala śmiertelności wśród mężczyzn jest tak wysoka skoro pracują w najbardziej wymagających i niebezpiecznych zawodach. Dochodzi do tego stres, styl życia , ciągłe wymagania, ciągłe narzekania i obwiniania. Ile można w sobie to wszystko tłamsić? Prędzej, czy później taki ktoś pęka. Takie są fakty, wystarczy sobie poszukać wyników badań, czy analiz. Odnośnie samobójstw, kobiety podejmują najwięcej prób, ale w zdecydowanej większości jest to na pokaz. Najwięcej samobójców to mężczyźni, z resztą, pisałem o tym pracę licencjacką. Największa liczba zgonów, nie tylko w pracy, ale chociażby związana z innymi chorobami, to też mężczyźni. Czego tak naprawdę się dzisiaj oczekuje od kobiety? W sumie niczego. Jak zostało napisane, rozkraczy się, będzie mieć bachora i potem będzie siedzieć w domu, tyle, te bardziej ambitniejsze coś osiągną same, reszta pójdzie na łatwiznę. Jak by spojrzeć na świat przez pryzmat ostatnich wieków, jedyna rzecz która sprawia, że kobieta jest potrzebna, to zachodzenie w ciążę. Mężczyzna jest w stanie zrobić wszystko to co kobieta, lepiej, szybciej. Takie są fakty. Na przestrzeni wieków, kobieta nie miała żadnej wartości, poza właśnie zachodzeniem w ciążę, często nie miała żadnych praw, ani tego typu rzeczy. Nawet i dzisiaj są kraje, w których kobiety nie mają pełni praw i nie mogą chociażby wykonywać pewnych zawodów. W sumie niedawno dostały prawo głosu. Kobieta to nic innego, jak gorszy pod każdym względem mężczyzna. Nikogo nie obchodzi co mężczyzna czuje, co mu siedzi w głowie, jak tylko to pokaże, to zaraz przyczepia mu się łatkę c***y, ciamajdy, nieudacznika, mięczaka. Kobiety ogólnie wolą brutali do seksu, jednak przeciwieństwo do codziennego życia. Dzisiaj są czasy politycznej poprawności. Sama Unie Europejska i inne organizacje starają się działać w tym kierunku. Jest wiele akcji, które skierowane są tylko i wyłącznie do kobiet, ale odzew jest mały, gdyż kobiety są nauczone tego, że one nic nie muszą, im się należy, bo są. Nie zliczę takich akcji, gdzie dostawało się + za bycie kobietą. Ostatnio coraz częściej zaczyna się mówić o przymusowym zatrudnianiu kobiet tu i ówdzie, o coraz większym otwarciu zawodów dla kobiet. Szkoda tylko, że wszystko to nie przynosi rezultatów i są to pieniądze wyrzucone w błoto. Nie można osła zmusić do czegoś, skoro nie chce. Takie już są kobiety, im się wszystko należy, bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu i co się należy? Sieroto emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie o to chodzi debilu, że bez seksu, który macie od kobiet (czy za pieniądze czy w związku) długo nie wytrzymacie. Jak jesteście od niego odstawieni, budzi się w was agresja wobec innych samców i kobiet. I to kobieta dłużej wytrzyma bez niż wy. To wam bardziej brakuje tej dziury niż nam fujary :P Obecnie to kobiety bardziej się rozwijają i są lepiej wykształcone od was :P x To, że nie wolno wam okazać słabości, to konsekwencja waszego patriarchatu, to tam rządzą silnie samce, kobiety są zepchnięte i zdominowane jak również słabsi mężczyźni. Podziękuj samcom alfa :P x Napisałam, że rodzą, wychowują, zajmują się domem i pracują. A faceci tylko pracują. Nie znam nawet 1 kobiety, która po urodzeniu dziecka zostałaby w domu. Wszystkie wracają do pracy. x Nie 30 tylko 10. A faceci nie płacą aliantów (80% w Polsce nie płaci) na własne potomstwo, a potem jak się zestarzeją, to żądają na siebie alimentów o tych porzuconych dzieci. x Faceci za to nie ślinią się na seksi młode panienki, nie uganiają się za niegrzecznymi suczkami, nie mają emocji ani hormonów. Mistrzowie zen :D Jesteście na tyle zepsuci, że nawet wrzucicie tabletkę gwałtu niewinnej kobiecie aby się tylko wyżyć. Albo po prostu zgwałcicie. I Ty twierdzisz, że kobiety są bardziej prymitywne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle tylko wymagania. Wyedukuje się, znajdź pracę, miej auto, miej mieszkanie/dom i dawaj pieniądze, albo zupełnie się nie będziesz liczy - Takie same wymagania są wobec kobiet. Ma pracować rodzić wychowywać, wyglądać młodo, zawsze uśmiechnięta, ugotować i ogarnąć cały dom i być demonem seksu, zawsze chętna jak aktorka z pornosów. A co wy macie do roboty? Tylko pójść do pracy. x A to, że kobiety nie miały praw, a samcom nie wolno okazywać uczuć, to robota silniejszych samców, którzy stłamsili słabsze istoty. x Gdyby się twoja matka nie rozkraczyła i nie utrzymała przy życiu takiego bachora jak ty, to nawet tych bzdur byś nie wypisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, jestem akurat prawiczkiem, i to 25 letnim. Kobiety są mi obojętne, bad boye również. Skoro wytrzymałem tyle bez seksu to mogę i wytrzymać i jeszcze więcej. Agresywny również nie jestem, seks nie ma nade mną kontroli i nie jestem uzależniony ani od kobiet, ani od seksu i żyje sobie wolno i swobodnie. Faceci i bez seksu mogą wytrzymać, bo obecnie jest pornografia do rozładowania popędu. Więc nie czuje się takiej straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to nic innego, jak gorszy pod każdym względem mężczyzna. - i ty się dziwisz, że kobiety trzymają się od ciebie z daleka. Emanujesz niechęcią, nienawidzisz kobiet więc jesteś sam. Proste. x jedyna rzecz która sprawia, że kobieta jest potrzebna, to zachodzenie w ciążę - No tak, tylko utrzymuje przy życiu cały gatunek ludzki. x Po co biadolisz o samotności jak nienawidzisz i gardzisz kobietami? Skoro są gorszą wersją mężczyzny zwiąż się z mężczyzną, albo zostań sam, nikogo nie skrzywdzisz chociaż, toksyczny człowieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale i tak korzystasz z wdzięków kobiet tylko, że na ekranie bo nie masz dostępu do realnej osoby :P Więc i tak kobiety nie są Tobie obojętne. Masturbacja, to też forma życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×