Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupa niemowlaka pytanie

Polecane posty

Gość gość

Pytanie może trochę dziwne, ale jak powinna pachnieć kupa niemowlaka karmionego tylko piersią? Kupa mojego dziecka przypomina mi jakby zapach serka waniliowego i nie wiem czy takie coś jest prawidłowe. Odpiszcie proszę bez hejtu, bo się trochę martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj tutaj www.mjakmama24.pl/niemowle/choroby-i-dolegliwosci-niemowlat/kupka-niemowlecia-zapach-kolor-i-wyglad-ma-znaczenie,557_2156.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą wanilią to pojechałaś. Dziecięcy sraluch ma zapach podobny do zsiadłego mleka itp. Przecież je samo mleko, do cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waniliowe goowno, no tego to jeszcze tu nie grali :D Moje fiołkami pachna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powaznie mowie, dlatego troche sie martwie... ten zapach kojarzy mi sie z wanilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Dokładnie wiem o czym mówisz choć u mnie to jest tak, ze kupy śmierdzą raczej, jak to kupy:) ale z kosza do którego je wrzucam wydobywa się typowo waniliowy zapach! To jest mega dziwne i tez mnie to zastanawia ale naprawdę tak jest, z kosza pełnego zużytych pieluch wydobywa się woń wanilii. Również karmię piersią i tak samo jak Ciebie zastanawia mnie to zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Mama napisał:

Dokładnie wiem o czym mówisz choć u mnie to jest tak, ze kupy śmierdzą raczej, jak to kupy:) ale z kosza do którego je wrzucam wydobywa się typowo waniliowy zapach! To jest mega dziwne i tez mnie to zastanawia ale naprawdę tak jest, z kosza pełnego zużytych pieluch wydobywa się woń wanilii. Również karmię piersią i tak samo jak Ciebie zastanawia mnie to zjawisko.

No to super, nie musisz już odświeżacza powietrza kupować....

Atak serio, ...ało was? Może zaczniecie jeszcze te g ó w n a jeść skoro tak pięknie pachną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Kiepura
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No to super, nie musisz już odświeżacza powietrza kupować....

Atak serio, ...ało was? Może zaczniecie jeszcze te g ó w n a jeść skoro tak pięknie pachną?

Po co się udzielasz prostaku skoro nie masz podobnych doświadczeń? My mieliśmy podobną sytuację, z kosza na pieluchy było czuć zapach lodów śmietankowych, jak sie później okazało: prawdopodobnie ze względu na chusteczki do higieny Pampers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Jan Kiepura napisał:

Po co się udzielasz prostaku skoro nie masz podobnych doświadczeń? My mieliśmy podobną sytuację, z kosza na pieluchy było czuć zapach lodów śmietankowych, jak sie później okazało: prawdopodobnie ze względu na chusteczki do higieny Pampers.

Myśleliście że narodził się wybraniec, może kolejne wcielenie buddy albo kolejny syn boży bo jego kupa nie śmierdziała jak pospolite g***o zwykłych śmiertelników, a tu takie rozczarowanie, że to tylko chusteczki :( 

Powiem ci, że nie mam rzeczywiście tak mistycznych doświadczeń, chyba muszę zacząć zaciągać się zapachem z kosza na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×