Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Znowu świry się zeszły.

Polecane posty

Gość gość
Czy Chinki dobrze się walą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej XEN, które świry albo...jakie? :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze są brochy z tułowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Hej XEN, które świry albo...jakie? usmiech.gif Pozdrawiam usmiech.gif x Np, te od dzieci z downem i jakiś spamer z brochowa. Wzajemnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brochów – gmina wiejska w województwie mazowieckim, w powiecie sochaczewskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie warszawskim. Siedziba gminy to Brochów. Do końca 1995 roku gmina nazywała się gmina Tułowice z siedzibą w Tułowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha idzcie czytac ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za długo tu jestem, jakoś tak brakowałoby mi kafe. Wciąga jak bagno:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa:), aniołki niech ci się przyśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha lubisz w pupkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brochów – gmina wiejska w województwie mazowieckim, w powiecie sochaczewskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie warszawskim. Siedziba gminy to Brochów. Do końca 1995 roku gmina nazywała się gmina Tułowice z siedzibą w Tułowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc tulające się brochy i wszelkie inne dziwolągi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narka dziwolągu, bałagan na strychu nie bierze się znikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xen dziś Np, te od dzieci z downem i jakiś spamer z brochowa. Wzajemnieusmiech.gif . X X Ty tak na serio? Kto jak kto, ale Ty?! Nie wierzę! Jak tam kociaki? jeśli można zapytać? (też nie byłam tu od miesięcy ale i tak nic się nie zmieniło :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm...jeśli nie odpisujesz o kociakach to na pewno nie Ty bo byś wiedziała kto pyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olkusz – miasto w województwie małopolskim, w powiecie olkuskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Olkusz, położone na zachodnich rubieżach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej nad rzeką Babą, przy drodze krajowej nr 94 i przy drogach wojewódzkich: nr 783 i nr 791. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego Zgodnie z danymi Urzędu Miasta i Gminy Olkusz, na dzień 31 grudnia 2014 roku, miasto zamieszkiwało 35 737 stałych mieszkańców, w tym 17 131 mężczyzn i 18 606 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wampiry i świry. Jest tu może jakiś wampir albo wilkołak? Te świry i spamerzy to już zaczyna być nudne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morawce – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie kutnowskim, w gminie Krośniewice. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa płockiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Hmmmm...jeśli nie odpisujesz o kociakach to na pewno nie Ty bo byś wiedziała kto pyta usmiech.gif x Mam chwilowego shiza, nie wiem kto pyta bo piszesz z gościa. No chyba, że ty to "Gość ja":). Co do kotów został mi jeden, stara kocica nie wróciła któregoś razu i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek ze Scecina
To dobry czas żeby zjeść sobie gofra domowej roboty. W razie czego daje wam przepis. 1 i 1/2 szklanki mąki pszennej 1 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia szczypta soli 2 łyżeczki cukru pudru lub kryształu 1 łyżka cukru wanilinowego 2 jaja 1/2 szklanki oleju roślinnego (np. słonecznikowego) lub roztopionego masła 1 i 1/3 szklanki mleka Mąkę wsypać do miski, dodać proszek do pieczenia, sól, cukier, cukier wanilinowy. Wszystko wymieszać a następnie dodać jajka, olej roślinny oraz mleko. Zmiksować mikserem na gładką masę, tylko do połączenia się składników. Ciasto można odstawić aby odpoczęło (na około 15 minut), ale nie jest to konieczne. Rozgrzać gofrownicę. Gofry piec przez około 3 - 3,5 minuty lub przez czas podany w instrukcji gofrownicy. Nakładamy ciasto chochlą i wypukłą stroną łyżki rozprowadzamy ciasto dokładnie po całej powierzchni. Gofry po upieczeniu odkładać na metalową kratkę. Posypać cukrem pudrem i polać syropem klonowym. Lub podawać z ulubionymi dodatkami np. marmoladą, dżemem, owocami i bitą śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego, nie jem słodyczy. Nie przeszkadzaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xen lubie Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morawce – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie kutnowskim, w gminie Krośniewice. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa płockiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×