Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adajur

Jakie meble na wymiar?

Polecane posty

Gość gość
Dobre meble robią w firmie www.modnestol.pl mają konkurencyjne ceny i krótkie terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę: www.szafysosnowiec.pl umeblują Ci całe mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektowałam meble z firmą www.zaprojektujmeble.pl i jestem zadowolona zarówno z jakości materiału jak i wykonania. Świetne meble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble Janas Rewelacja! Na pewno jeszcze jakieś meble im zlecę, bo mają pojęcie o temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jestem happy z kuchni na wymiar jaką mi Adolux wyprodukował. Nowoczesny design, jasna kolorystyka, wszystko mocne porządne na lata, a nie chińskie z sieciówki na jeden sezon...trochę foto jak ich projekty wyglądają mniej więcej jest na ich portalu – http://adolux-meble.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Osobiście jestem zdania,że meble na wymiar to idealny sposób na rozwiązanie wielu problemów związanych m.in z brakiem odpowiedniej wizji jak nasze meble miałyby być wkomponowane w pozostałą część mieszkania. Wraz z mężem mieliśmy jakiś czas temu bardzo podobny problem i nie wiedzieliśmy czy decydować się na gotowe czy jednak dać sobie chwilę więcej czasu i poczekać na nowe - zaprojektowane na wymiar. Ostatecznie po przejrzeniu artykułu na ten temat dostępnego tu http://www.dekorja.pl/czy-warto-zdecydowac-si e-na-meble-wykonywane-na-wymiar/ zdecydowaliśmy się na drugą opcję. Polecam zajrzeć do artykułu i zobaczyć co dla Was będzie korzystniejsze Pozdrawiam! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie amakmeble.pl masz dobry salon meblowy sprzedający online, robią też meble pod konkretny indywidualny projekt, ale z tego nie korzystałem. Fajnie są meble opisane, dobrze zrobione zdjęcia, nie oszukują z fotkami, to co widać na stronie to faktycznie potem dostaje się przy dostawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo firm robiących meble na wymiar teraz...ale wartościowych i dbających o jakość mebla już wcale nie tak dużo. Ja mam zaufanie do Solarz-a (mają swoj punkt na Wielickiej w Krakowie). Zamawiałem u nich kuchnię, a ostatnio też dużą szafę na wymiar w jakości Komandora i sobie chwalę. Meble dopracowane, dopieszczone, takie jak chciałem , tutaj rzeczywiście słuchają klienta i jego pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do małego czy tez do dużego mieszkania to i tak zawsze warto zamówić meble na wymiar. Nie dość że projekt funkcjonalność montaż i POPRWKI są po stronie stolarza to on musi zaprojektować tak aby szafki się otwierały było na wszystko miejsce. A cenowo meble na wymiar są tańsze niż w tyh duzych sklepach. Tam nikt nie doda do ceny mebli ceny montażu. w sklepie na I za montaż liczą sobie 30% ceny mebli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×