Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matka Polka najwspanialszy typ kobiety

Polecane posty

Gość gość
i co mała planujesz ,że nigdy nie będziesz miała męża bo będzie się puszczać,niektórzy nie zdradzają ale Ty masz tylko swoją wizję,i to nie tylko ciało gwarantuje wierność ale osobowość ,a że kobiety w większości to nudziary do tego jęczące wiecznie zmęczone niedoceniające to co się dziwić ,takie jest życie ,nawet będąc poza małżeństwem dając emocje on może się zauroczyć inną ,nic nie poradzisz,będąc żoną pracującą też może się puścić ,,tu nie ma reguł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraż sobie teraz bardzo spokojnego faceta koło 30 prawiczka nieśmiałego,który ceni ciepło domowe,czy on ma osonbowość by się k***ić ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie bardzo, jak żadna go nie chciała do 30 to z braku chętnych nie może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam prawiczka tzn byłego już prawiczka który miał ogromne powodzenie ale taka wybredna bestyja z niego była ,są przypadki które wybiegają poza wasze normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi autorze, życzę Tobie takiej zony, której pragniesz. Jeśli znajdziesz takowa, dbaj o nią, kochaj ja. Taka żona to skarb:) pisze to kobieta. Byłam taka żona dla swojego ex męża. Nie docenił tego, co miał. Dopiero, gdy stracił. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec jestes skarbem tylko w swojej glowie. bo jak nauczylas sie na wlasnym doswiadczdniu- taki robot sprzatajaco- wychowujaco- pachnacy ciastem to wygodna opcja dla faceta. ale nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:49 no widzisz nie mieści ci się to w Twoim wyobrażeniu :-) a to tylko ułameczek tego czym mogłabym was zaskoczyć,ale nie zrobię tego,nie macie przystosowanych odbiorników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam kurki domowe, obwachalyscie już ubranie męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapach koszuli ukochanego jest mmm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o sobie mówiłeś? :D To mechanizm obronny, ludzie którzych inni odrzucają zaczynają wmawiać sobie, że to ONI mają wysokie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarb, skarb, diament k***a od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź kieszenie i nie zapomnij zajrzeć do telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pitolisz ,ja całe zycie odrzucałam bo wiedziałam kogo szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no diament tak mowie o nim czasami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto mi każe sprawdzać kieszenie kochanica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że są takie kobiety. Moja kuzynka na przykład. Trójka dzieci, mąż pracuje, ona cały dzień w domu. Wysprzątane na błysk. Obiad trzydaniowy. Kiedykolwiek by do niej nie zajrzeć, nawet niezapowiedzianie, ma zawsze ciasto, albo nawet coś na ciepło chce podawać. W niedzielę zawsze ma gości. Ale ona to właśnie lubi. Ja bym się zamęczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się meczylam jak widziałam jak moja matka siedzi w domu. Nawet dobre obiady nie zastąpią tego uczucia że to wymówka żeby nic w życiu nie robić i iść na łatwiznę. Nie była dobrym wzorem do nasladowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym temacie to widzę, że Polki już są stracone. Chcą być kochankami, a nie żonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zona to etat? ja jestem zona i jestem kochana ale ja nie usluguje mezowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom w którym pachnie żarciem jak się do niego wejdzie to jest prawdziwy dom, a nie dom gdzie jest "partnerski związek" czyli zrównanie chłopa i baby po czym babskie pytania "gdzie Ci mężczyźni" i narzekania facetów że "a nasze mamy i babcie to były prawdziwe kobiety". Rzygam już tą lewacką ideologią, tym feminizmem, tym uniseksem. Wepchnijcie to sobie głęboko w doopę panowie Rockefeller i inni ktorzy sa wlascicielami mediow, hollywoodu i wszystkiego przez co karmicie nas swoimi gender wymyslami. :) A nasze Panie sa stracone bo trzeba by wprowadzic rygor islamu by je odmienic albo porzucic, co tez bedzie uczynione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie kochasz męża, nie jest Ci bliski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25 nie byłam robotem sprzątającym pachnącym ciastem. O siebie tez dbałam. Nie muszę Tobie nic tłumaczyć. Możliwe, ze wyobrażenie o tym masz tylko jedno:) nie stresuj sie tak, pozdrawiam Ciebie rownież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stresuję się, tylko pytam. A kobieta chodząca do pracy to nie jest robot, który codziennie robi to samo? Takie głupie gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość za daleko
Autorze, są takie kobiety, szukaj na wsi lub na wschodzie, są kobiece, ciche, wierne i pracowite. Reszta to babo chłopy które nie chcą związków, tylko kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta ktora chodzi do pracy zarabia na siebie. a ta co robi w domu obrabia meza. taka sluzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Matką Polką i jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz idiotki, która będzie rodziła, prała, gotowała, zacznij się chłopie leczyć na nogi bo u ciebie na leczenie na głowę to już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:30 dlaczego mnie nazywasz idiotką - jestem Matką Polką i jestem szczęśliwa ale faktycznie do takiego układu trzeba porządnego faceta a takich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym nie zaufala facetowi na tyle by zrezygnowac z wlasnego zrodla finansow i samodzielnosci. po 20 latach taki pan pojdzie do mlodszej, a kura domowa zostaje z niczym w glebokiej depresji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×