Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhhh szkoda gadać

Mój facet oszalał

Polecane posty

Gość ehhhh szkoda gadać

O co chodzi. Otóż to, że mój luby wymyślił sobie, uwaga, masowanie prostaty jest zdrowe. I od jakiegoś czasu namawia mnie na "masowanie prostaty". Świat oszalał czy stanął na głowie? Co Wy faceci widzicie w tym fajnego? Albo lepiej, jak on mi chciał wsadzać palce w tyłek. Może to też miało by mi pójść na zdrowie? Puknijcie się. Czego się on naoglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masowanie prostaty jest przede wszystkim nieziemsko przyjemne. Co kobieta czuje, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego? Podobno prostata jest bardzo unerwiona i jej masowanie jest dla mężczyzn bardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie mojemu tak robić ,lubie się pastwić :-) lubię jęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh szkoda gadać
Mi jako kobiety przyjemności to nie sprawiło, seks analny w ogóle jest nieprzyjemny. Przecież tym się kupę robi. Nie mówię, że się go brzydzę, ale gdzie ta cała jego przyjemność. Raczej robienie idiotki z partnerki. Szlag jasny mnie trafia, mam faceta pedzia czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A penisem siusiu. Ale nie tylko. Jeśli go podniecasz to nie jest gejem. Przecież to nie od tego czy kto lubi anal zależy, a od tego jaką płeć lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to panna pruderia co tylko w pezde daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlag jasny mnie trafia, mam faceta pedzia czy jak? X Nie, jesteś dziwna i pisze Ci to jako kobieta. Prostata jest bardzo unerwiona, więc masowanie jej bardzo podnieca mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks analny rzadko jest przyjemny za pierwszym razem. A masowanie prostaty podobno powoduje taką samą przyjemność jam masowanie łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh szkoda gadać
Nie, jesteś dziwna i pisze Ci to jako kobieta. Prostata jest bardzo unerwiona, więc masowanie jej bardzo podnieca mężczyzn X Podnieca? Przecież ten mój to z tych "prawilnych", "raz w dupę to nie pedał" i tym podobne. Niby normalny człowiek ale jak wypije to gada o takich głupotach. Czuję do tego obrzydzenie, ale jest jakikolwiek sens by się przełamać i dla świętego spokoju mu to "dać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie. Gdzie ta prostata się znajduje ? Mój facet się nie krępuje, wchodzi do łazienki i sra na moich oczach, a potem " kur... Jaka duża, zobacz jaki kolor. I ten zapach.. Nie wiem czy byłabym skłonna tam mu grzebadź brzydzi mnie ta jego strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [21:19 Jak mu wsadzisz palec, to takie zgrubienie na przedniej ściance, w stronę penisa. Dosłownie parę cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a sex tez dajesz mu zeby dał juz spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak nie ogladasz i nie lubisz p****li to o czym my tu gadamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Albo lepiej, jak on mi chciał wsadzać palce w tyłek. Może to też miało by mi pójść na zdrowie? Puknijcie się. Czego się on naoglądał? " to jest mega przyjemne..ale nie placz, kochanka zrobi mu dobrze, juz sie nie zmuszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×