Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przeżywacie napięcie seksualne w łóżku same?

Polecane posty

Gość gość
21:17-ale miękkie to chyba były?Jak wiemy w stanach podniecenia serce szybciej bije i szybciej krąży krew.I tak lewe jadro się mi wtedy pomniejszyło.Bo krew jest pompowana bardziej w lewą stronę czy jakoś tak.Serce też jest po lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy podczas podniecenia ono było większe,takiego wielkiego go jeszcze nie widziałem.Podniecało mnie to.Ale po wytrysku,zrobiło się mniejsze pewnie to przez długi zastój plemników.Zresztą sperma też nie była gęsta tylko wodnista,ale było jej wyjątkowo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, raczej miękkie nie były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, spermę mam bardziej wodnistą jak więcej piję albo przy masowaniu prostaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zboki- nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, ale wy to dziwnie przeżywacie, nie lubicie tego momentu przed dojściem i skurczami jak jesteście max napięte, przyspiesza oddech.. itd, a facet psuje bo ona nie moze wytrzymac tego napiecia u siebie, wiadomo.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyzwolona ale oburzona
W temacie przeznaczonym dla bab dwaj faceci dyskutują między sobą jak walą konia. Iście laboratoryjne wnioski...Niczym Dexter któremu spuchło lewe jondro hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tak naprawdę napalony nie byłeś.Bo ja to kończyłem przed samym czuciem że będę miał wytrysk.Zrób to jak jesteś napalony bardzo i długą przerwą masturbacji.Nie możliwe że miałbym inny organizm. 21:37-dzieci won już spać,bo jutro do kościoła trzeba rano wstać,ja mam 29 lat. 21:42-nie używaj takiego niskiego poziomu słownictwa ja nie biję zwierząt.Nie słyszałaś słowa masturbować,onanizować,pieścić,dotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko wyjaśniam z kolegą wątpliwości Dowiecie się czegoś o męskim orga(ni)zmie i przy okazji podbijamy Wam temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, byłem napalony. Fakt... szczególnie długiej przerwy nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tacy nie mają pojęcia o kobietach, ale może więcej dziewczyn zobaczy tamat i się wypowie przez takich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pojęcie o kobietach,zadaj mi pytanie odpowiem ci na każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Może jakieś mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli podniecają cię kobiety?ich wygląd tak?muszą być ładne z twarzy?Dużo jęków ale kogo mężczyzny czy kobiety?Fetysz spermy-tzn. połykanie,wmasowywanie,wytrysk,napisz jaką rolę ma odgrywać sperma? xx tak, wybieram filmiki po tematyce i kobietach ktore w nich wystepuja - musi to byc wizualnie moj typ. ładna twarz, brunetki/szatynki, szczuple, ze srednim biustem, kto podobny do mnie choc troche. jęki i kobiety i mezczyzny - kobiety w trakcie, a mezczyzny zwł. przy spuszczaniu z krzyza. sperma - najbardziej lubie jak jest jej duzo, gesta i mocno mleczna. podoba mi sie każda forma w której sperma ląduje na kobiecie, zwł. w jej otworach i na piersiach/twarzy. ma odgrywać rolę upokorzenia kobiety, jej przedmiotowego traktowania i dominacji mezczyzny - to mnie kreci na filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.kiedy ostatnio byłeś z kobietą? 2. Co lubimy 3. Po co piszesz na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - wolisz dziewice, czy bardziej doświadczone laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:10-chyba byłaś się wykąpać,bo długo cię nie było:)Ja cię kręcę ty ty się skupisz na kobietach bardziej A czy wyobrażasz sobie że jesteś nią tą kobietą znaczy się?Skoro lubisz dominację,lubisz wykonywać też rozkazy mężczyzny? do tej niżej z 22:10- takie pytania to sobie schowaj ty masz 16 lat:D ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie mialem kobiety w rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice są takie bardziej niewinne.hyym ciasne. 22:10-kobiety lubią na początku wolno,pieszczoty a później szybko i parę razy pod rząd.Czasem też pieszczoty cycków,na początku,co niektóre.W pozycji na pieska lub klasyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie samym kafe człowiek żyje :P skupiam się na kobietach, bo wiadomo jak to z filmami jest, 2/3 z tych aktorów wybieranych jest chyba po wygladzie py.ty, a nie twarzy. jakoś nie wpisują się w mój gust. pozostaje zatem zachwyt nad kobieca aparycja i meską pyta/tyłkiem. o tak, lubie sobie wyobrażać, że to ja jestem. nie spotkałam jeszcze w życiu faceta, który by nade mną dominował, więc może przez to to mnie kręci. mam trochę wredny charakter, też byłoby ciekawie jakby mnie ktoś w sypialni przytemperował - myślę, że nie miałabym z tym problemów, ale do pewnych ustalonych wcześniej granic. są jednak rzeczy, które mnie odpychają - rimming, scat, piss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe jak jesteś taki cawny jak robisz żeby nie wystrzelić jak mój facet do środka po paru minutach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - mam DUŻO WIĘCEJ niż 16 lat, ale nigdy nie byłam z facetem, dlatego zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:10-1ostatnio z kobietą byłem wczoraj,kobieta to moja ręka. 2-kobiety lubią być zdominowane,chociaż każda jest trochę inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30-już napisałem jak to robię,trzeba pomyśleć o czymś innym i zaprzestać ruchów frykcyjnych tj. pieszczot. 22:39-to zadaj mi jeszcze jakieś pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - żalosna ta Twoja "wczorajsza kobieta", a móglbyś uszczęśliwić przynajmniej jedną- PRAWDZIWĄ. Co do dominacji- zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się zapomnieć i zaprzestać, bo to masakra dla dwojga, słyszłałeś o ćwiczeniach kegla? XXX drugie: jak myślisz czemu laski jak będą miały orgazm rozchylają nogi lub obejmują nimi faceta? (nie zawsze rzecz jasna ale przeważnie)? z czym się to może wiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to ja 22.39- chyba coś Ci się pomyliło, bo "ruchy frykcyjne" z tego co wiem ( z teorii tylko niestety ) TO NIE PIESZCZOTY? Dalsze pytania z mojej strony to juz może innym razem bo widzę, że ekspertem jednak nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniejsza o to, pytanie to pytanie, dajcie odpowiedzi eksperci, możecie szukać po internecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:05-właśnie mówię na szybkie wytryski jest zalecana masturbacja i zaprzestanie jej nie pamiętam już który seksuolog to mówił ale tak zalecają seksuolodzy. 2-Rozchylają nogi po to pewnie żeby dojść do orgazmu. 22:30-ja nie napisałem że ruchy frykcyjne to pieszczoty,tylko porównałem je do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×