Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przeżywacie napięcie seksualne w łóżku same?

Polecane posty

Gość gość
a jak waszym zdaniem , co kobiety czują w czasie orgazmu? zobaczymy co one powiedzą na to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:05-masturbacja i zaprzestanie jej przed wytryskiem nasienia jakby,któraś się nie domyśliła o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28-W czasie orgazmu kobieta ma skurcze mięśni pochwy i o***tu jednocześnie to świadczy o tym że orgazm nie jest udawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt ma skurcze, no i drze się niemiłosiernie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda to robi to nie poród.. :-P a czy dziewczyny masują sobie borszkę podczas sexu? zobaczymy jak obstawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ja nie mam na przykład takiej potrzeby ( masowania "broszki" ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zabawy to tylko robótki ręczne,nie ma żadnego wyręczania partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak dochodzisz, z facetem? :-) daj spokój albo go kochasz na maxa i sobie to wmawiasz albo jesteś wrażliwa na seks.. Mało znam takich koleżanek, większość jedanak musi na sobie i tak polegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawny język to 70% sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się wydaje ze w rzeczywistości to seks z facetem to raczej już tylko takie okazywanie "uczuć" do niego, żeby było fajnie.. ale dla siebie to jednak bardziej samej dajemy sobie radę niż tłumaczyć facetowi co i jak i przede wszystkim kiedy (oni nadają się tylko do obługi guziczka i to pobudzonego, nie sposób wymagać staranności w środku.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mam takie same zdanie i wcale nie jestem z żadnej strony feinistką ani nic z tych rzeczy :D Same radzimy sobie najlepiej. Pamiętam mój pierwszy wibrator.. kupiony w necie na http://freetaboos.pl/ bo do sexshopu bałam się iść. Facet też czasem się przyda ale nie da mi tego co to cudo z firmy ORION :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaseczka
Lubie sie dotykac....wkladac w nia palce...czuc jaka jest mokra.....lubie to robic sama ale i gdy jestem z mezem....dotykam pieszcze swoja cipke..a on patrzy a potem spija moje soki.zaraz to zrobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaseczka
Lubie sie dotykac....wkladac w nia palce...czuc jaka jest mokra.....lubie to robic sama ale i gdy jestem z mezem....dotykam pieszcze swoja cipke..a on patrzy a potem spija moje soki.zaraz to zrobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×