Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam uwodzic mezczyzn, a potem ich rzucac, szczegolnie zonatych

Polecane posty

Gość gość
A wg mnie są to normalni faceci, którym zdarzyła sie chęć skoku w bok. 90% facetów ( oczywiście mówię o facetach, nie o 20-parolatkach) ma takie mysli w pewnym wieku. I nie ma tu znaczenia ilość dzieci, status materialny itp. Są to po prostu przemiany życiowe, kryzys wieku średniego itp. Natomiast ktoś kto ten fakt próbuje wykorzystać, uwodzić i manipulować.. i uwaga "dla zabawy", wg mnie jest po prostu zwykłą dziwką. I nie istotne jest czy inteligentną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stosunku do pewnego typu kobiet na pewno. O reszcie po prostu nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiście kobiety są d******* a mężczyźni mają kryzys wieku średniego. Sorry ale twoja logika jest bardzo stronnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZONA zla na kochanke,no bo przeciez jej maz nie jest winny romansu!! KOCHANKA wszystkiemu winna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baron pancerny czekał na ślub, aż do wieku średniego, ma za żonę dziewczynę 2 razy młodszą i się mądrzy, że nie ogląda się za młodymi kobietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak oczywiście kobiety są d******* a mężczyźni mają kryzys wieku średniego. Sorry ale twoja logika jest bardzo stronnicza. x Napisałem tylko, że takie sytuacje się zdarzają. Z różnych powodów. Nie uważam tego za powód do dumy. Stwierdzam tylko fakt. Natomiast moralnośś tych pań, piszących o tym "jacy to oni są prości w obsłudze, jak się ślinią jak piesek na coś tam.." - jest po prostu żadna. Rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce wydaje się, że manipuluje mężczyznami podczas gdy to my manipulujemi wami - niedojrzałymi gówniarami szlajającymi się po klubach w poszukiwaniu sponsora. Kocham żonę i dzieci i nie zamierzam ich opuszczać a wasze młode ciałka są mi potrzebne tylko od czasu do czasu i to tylko jako urozmaicenie. Żonę mam młodszą od siebie, wygląda lepiej niż większość 23-25 latek i żadna kobieta nie potrafi mnie podniecić tak jak ona. Jeśli sobie poużywam na boku to wtedy kiedy przeżywamy tzw. kryzys, który zawsze prędzej czy później się kończy. Co więcej to moja żona o tym wie, rozumie potrzeby mężczyzn i wspólnie się potem śmiejemy z takich małolat. Mogę dać fizyczną przyjemność jakiejś dziewczynie, ale nigdy nie pocałuję jej i nie przytulę tak jak żony. Z żoną łączy mnie coś więcej niż seks nie wspominając już, że zawsze pięknie TAM pachnie w przeciwieństwie do większości poznanych przeze mnie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale patola :O A twoja żona może też się puszczać czy tylko tobie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety są po prostu seksowne i nie mają wpływu na to jak mężczyźni zareagują. Nie założą sobie przecież burki. Przy okazji też poczują się kobiece a ponieważ mają zasady i nie szukają palantow z kryzysem, nie pozwalaja na nic więcej. Ot taki pobudzający krążenie flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie nie lubią flirtować bo są zbyt prymitywni żeby nie zapuścić się dalej. To świadczy tylko o małej tolerancji na bodźce, więc tak czy owak mają problem z męskością. Męskość pozwala na pełną kontrolę nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ty jesteś tylko małym trybikiem w tej zabawie. I w zasadzie jesteś do niczego nie przydatna. Bo przecież ci faceci zawsze z kimś to robią. Coś tam sobie odkryłaś i w jakiś tam sobie chory sposób jarasz się tym. Daruj sobie to nie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne są te kury domowe podszywajace się pod facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chętnie wejdę z tobą autorko wew transmisję, interesujacy wstemp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są lepsze od ciebie, nie mają takich dylematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jest pełna kontrola. Taka jaką my chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, ostatni amant był tak zaskoczony moja wolta, że aż schlal się i spadł pod stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ,,Patolą'' należałoby raczej nazwać podważanie zasad współżycia między mężem i żoną jakie obowiązywały praktycznie we wszystkich kulturach i we wszystkich epokach a z tym mamy do czynienia obecnie - w naszym arcypurytańskim stuleciu. Rodzinę się kocha i dba o nią chociażby materialnie a prostytutki się po prostu rucha. ;) A gdyby żona się z kimś jak to nazywasz ,,puściła'' to jeśli byłaby to jednorazowa przygoda i w tajemnicy przed tak zwaną opinią to czemu nie? Przecież nie ma tak zakochanej kobiety, która będąc w związku nie fantazjowałaby o innych mężczyznach. A czym się ostatecznie różni masturbowanie się pod obcego faceta od rzeczywistego stosunku? Poza tym, że ten drugi może jeszcze przynieść rozczarowanie i przywiązać bardziej do męża a fantazja jako taka utrwala wyobrażenie jakiegoś ideału? Zaklęciami nie oszuka się naszej grzesznej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x ty przechwałku:P jesteś jak ta krowa co dużo ryczy a mało mleka daje:P zwyły gimbek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniem cię że zwykły gimbek by tego nie napisał. Nie popieram cię kolego, podobnie jak cynizmu chwalących sie tu kurtyzan. Jest tylko jedna rzecz, której mam wrażenie kompletnie nie kumacie. Powodem zdrady może być miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz wyższej moralności. Moralność nie polega na ślepym przywiązaniu i nie podwazaniu zasad. Moralność wykracza poza to ciasne zachowanie. Właściwie jesteś tak ucisniony i ograniczony przez owe zasady że nie masz własnej osobowości. To jest moralność zewnętrzna narzucona przez normy społeczne nie wewnętrzna wynikajaca z miłości . Także wsadź ja sobie w d**e i ****aja swoją żonę bo na taką ciote żadna inteligentna kobieta nawet by nie splunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ten temat to prowokacja,to stara prowokatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja bo co ? Bo nie mieści ci się w ciasnym saganie,że istnieją wyższe uczucia niż psie przywiązanie i obowiązki narzucone przez społeczeństwo. Wydaje mi sie, że Polacy tkwią mentalnie dokładnie tam, gdzie tkwila XIX wieczna Anglia. To jest sto lat zapoznienia w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są żony i łatwe darmowe k***y. W Japonii robi to się w przerwie w pracy. "Powodem zdrady może być milość" imponujące, w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może trochę więcej zrozumienia dla innej moralności niż jedyna katolicka i prawdziwa.. Bo wiecie, są 3 prawdy a nie jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sagan to ty masz zamiast głowy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , x pusty sagan :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Japonii nie ma k***w tylko są gejsze, które dostają od swoich amantow domy, diamenty i samochody. I stoją wyżej od zonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"palantów z kryzysem"... ;) Mam wrażenie , że mówicie o swoich ojcach. No cholera jest coś takiego. I choć nie wiem jak zaklinałybyście rzeczywistość to jest. Wasi rodzice też maja emocje i zmienne nastroje. I nawet maja was czasami dość, zwłaszcza tych przemądrzałych i wszystko wiedzących. Bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj raczej mają to żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szejkowie milionerzy arabscy korzystaja z europejskich dzifek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×