Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam uwodzic mezczyzn, a potem ich rzucac, szczegolnie zonatych

Polecane posty

Gość gość
A dlaczego nie bierzecie sie z prawdziwych bogaczy SZEJKOW ARABSKICH,milionerow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie jesteśmy k*****i. K***y na ogół są tandetne i głupie jak but z lewej nogi, mają wulgarny wygląd i są brudne. Flirt jest sztuką, która może prowadzić do prawdziwych przeżyć wewnętrznych, stymuluje intelekt i wyostrza wrażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Ale sie pultatcie... ci co zachwalaja tu seks bez zobowiazan to faceci podszywajacy sie pod kobiete, zebyscie same zaczely tak postepowac - proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany to znów ta kafe prostytutka nie wzięła leków i majaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ta uwodząca bezimienna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki seks bez z zobowiązań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka :D Zaintrygowalo mnie to forum, niby kobiece, a polowa to mezczyzni tutaj :D. Tak sobie napisalam to z nudow, ciekawa bylam czy inne kobiety tez tak robia/robily. Patrzac po reszczie tematow na tym forum, to raczej o inteligentnych sprawch, tematach tu nie piszecie ;). Pol roku temu zerwalam z chlopakiem i chcialam sobie poeksperymentowac :D. A burza sie tutaj i mnie wyzywaja chyba wlasnie ci, ktorzy zostali olani przez dziewczyne. Co ja zlego robie? :D Ze pogadam z facetem, czy popisze z nim o swinstwach, a on sobie zwali do liter? No litosci :D. Odpowiadajac na pytanie, to szukaja chyba stalej relacji, oni nie chca tylko sie bzykac, chca miec sie komu wyzalic na swoje jakze straszne zycie, milo spedzac czas. Sluchajcie ja nie wiem kogo Wy znacie, ja mowie o tych, ktorych ja poznalam. Na pewno sa tacy, ktorzy chca tylko seksu, ale oni akurat nie. Zdradzac zone, to jest dla mnie swinstwo najgorszej klasy, a te tlumaczenia, ze to "co innego", ze zone kochacie, to mozecie sobie w zad wsadzic. Pan, ktoremu zona pozwalaz na zdrady sciemnia, a jak nie, to radze wizyte z zona u terapeuty. Ale przede wszystkim ludziska wyjmijcie sobie kije z tylkow ;) co tak spinacie jakbym to Was uwiodla i olala? Wiecej luzu ludzie, na frustracji jeszcze nikt daleko nie zaszedl ;) Dobra, ja koncze, moze jeszcze wejde na to forum, bo smiesznie tutaj hehe :D Pozdrawiam wszystkich olanych mezczyzn i tych szczesliwych z mlodymi zonami, ktorzy przesiaduja na damskim forum :D moze lepiej na boks byscie sie zapisali? ;) oraz dziewczyny te normalne, szczesliwe i te sfrustrowane. Dziekuje za normalne komentarze i za te mniej normalne. Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu trzeba mieć hobby, ale twoje jest...nudne. Po co tracić czas na takie rzeczy.Prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richard_po18
autorko, krytykujesz innych a dziwisz się, że sama jesteś krytykowana.. Piszesz jakbyś chciała się wyżalić, czy pochwalić. Jestem facetem i nie podoba mi się że wrzucasz mnie do jednego wora pt: "śmieszni faceci". Pachnie mi to jakąś frustracją życiową albo niepowodzeniami. Ale nie uważasz, że tak tego nie rozwiążesz ? Też proponuję więcej luzu i więcej wiary w ludzi. I pracę nad Twoim kręgosłupem moralnym bo wg mnie- powtórzę to raz jeszcze- jest w kiepskim stanie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie założyć u dr Iwony Gnach-Olejniczak stały aparat ortodontyczny, by jeszcze piękniej wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×