Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w124

Czy ona ona mnie olewa?

Polecane posty

Gość w124

Hey, czy dziewczyna widzi kiedy zależy na niej chłopakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzi ale może chłopak zachowywał się tak że jej przestało zależeć na nim albo w ogóle nie jest nim zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona , ona , ona - czeka , czeka , czeka ... tęskin , tęskni , tęskni idioto wirtualny ! pokręcony rzeczywiście ! Bez umiaru , bez zachamowań i bez wstydu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w124
Co? Nie bardzo rozumiem sens tej ostatniej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w124
Czeka i tęskni? Wątpię bo pisałem do niej i nagle przestała pisać. Oczywiście po tym jak zapytałem czy chce się przejść. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją teraz na dłuższą chwilę, po jej reakcji rozpoznasz, czy jej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle rady z du.py wziete. Nie zawsze widzi, musza byc konkretne sygnaly ,z obu stron oczywiscie. Zaprosiles ja na spacer, nie odp tak? To juz niezbyt o niej swiadczy, ale jesli ci zalezy po prostu ponow pytanie. Normalnie zapytaj czy doszedl sms i ma ochote. Jak nie odp faktycznie ja olej, przekonasz sie z kim masz do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytać czy sms doszedł? Bez jaj, to strasznie głupie, a w ogóle to ile razy ma jeszcze pisać do królewny? Nie pisz już nic do niej i się nie poniżaj, jak nie chce, to jej strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w124
Chyba macie rację. Trzeba mieć swój honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzi, ale zaczyna mieć wątpliwości, jeżeli chłopak ma wątpliwości :) Jeżeli jej zależy, a olewa, to robi tak dlatego, że nie ma pewności co do intencji chłopaka i nie chce wykazać zbyt dużego zaangażowania i się ośmieszyć. Jak Ci zależy na niej to walcz i okazuj jej zainteresowanie i nie stosuj gierek ;) x może być też tak, że wie, że coś do niej masz, ale ona nie jest zainteresowana :) musisz wsłuchać się w swoją intuicję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w124
Jak można komuś na kimś zależeć i jednocześnie go olewać? Więc chyba raczej to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tez radze nie stosowanie gierek i schematow "krolewna", duma i wszystkie te bzdury dla gimbazy. Moze nie byc zainteresowana, moze byc inna przyczyna. Unos sie honorem,to na pewno sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w124
A poza tym okazuje zainteresowanie. Pytałem o której kończy bo chciałem ją odprowadzić do domu, wczoraj siedziała sama i chciałem ją zabrać na spacer i też nic. Mogła nie widzieć wiadomości ale to chyba musiałaby być ślepa. Najlepsze jest to, że łyknę każde wytłumaczenie z jej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna. Nie piszesz jak ty sie zachowujesz,ale ja np.olalam. Chlopak sam nie wiedzial czego chce, raz ok,raz wialo chlodem. Co mialam tqoim zdaniem zrobic. Dla wlasnego dobra,z ogromnym bolem,olalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w124
Jak ja się zachowuje? Czasem piszę do niej by troche popisać. Jak mam czas wieczorem to odprowadzam ją do domu po pracy bo późno kończy. Potrzebowała osoby towarzyszącej na 18stke to poszedłem z nią chociaż to nie było łatwe dla mnie bo jestem dość nieśmiały ale starałem się nie być drętwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanuj mnie tego żądam
u mnie chłopak kilka lat zachowywał sie jak debil,gierki,kłamstwa,głupie uniki,manipulacje,podstawianie kumpli kiedy bardzo sie chciałam spotkać,długo to znosiłam a kiedy odpusciłam bo czułam sie poniżona i skrzywdzona On zaczął zabiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanuj mnie tego żądam
tyle że ja już nie umiem Mu zaufać,noszę takie zranienia i rozczarowanie Nim że pewnie skonczę na antydepresantach,świadomie niszczył mi psychę i to co czułam do Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze olej ją, nie można być czyimś podnóżkiem. Jakby jej zależało, to przybiegłaby na spacer z tobą na skrzydłach. Olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w124
Ja tylko czasem napisałem smsa do niej. Od tego roku kontakt się polepszył. Przed egzaminem na prawko napisałem do niej i pisaliśmy cały wieczór a potem się spotkaliśmy. Troche pisaliśmy, kilka razy byliśmy się przejść. Czasem ona chciała a ja nie mogłem i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w124
Daje sobie spokój. Jak sama napisze to spoko ale sam już nie wyjdę z inicjatywą. Jeśli jest porządna to powinna sama odpisać bo moja wiadomość była ostatnia a przed ostatnia ze znakiem zapytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×