Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widziałam w sklepie jak dziecko sterroryzowało i pokopało matkę

Polecane posty

Gość gość
gość 13:49- tak myślałam że raptem kilka/kilkanaście minut i znajdzie się odpowiedź w stylu "kiedyś się dziecku dało w dupę i żadnych zaburzeń nie miało, teraz co drugie jest zaburzone bo mamuśki ciągną od psychologa do psychologa i w końcu dostaną papierek". Ciekawe że jeśli dziecko chodzi w okularach, nikt nie najeżdża na matkę że sobie wymyśla problemy, bo przecież większość dzieci chodzi bez okularów i widzi dobrze? Ewentualnie- że to jej zaniedbanie bo nie podawała odpowiednich witamin albo sadzała dziecko przed tv? Czemu dziecku dziecku z alergią nie podaje się alergenów w jedzeniu? Przecież to wymysły matki, inne jedzą i nic im nie jest, nagle co drugie ma alergię. Dlaczego ludziom trudno przyjąć że są również choroby, zaburzenia psychiczne, psychosomatyczne, neurologiczne? I dotykają tak samo dzieci jak i dorosłych? Jeszcze nie tak dawno "nie wierzono" w depresję, trochę dawniej, ale też niedawno epileptyków uważano za wariatów bądź upośledzonych psychicznie... Miałaś kiedyś pod opieką dziecko z zaburzeniami zachowania? Pracowałaś z takimi dziećmi? Nie? To dlaczego się wypowiadasz na temat na który nie masz pojęcia? Ale oczywiście, dzisiejsi psychologowie (więc wszyscy pracujący obecnie? bo chodziłam również do pani profesor która była już w wieku emerytalnym), wymyślają sobie zaburzenia, wmawiają je dzieciom i rodzicom. Wszyscy psychologowie do których chodziłam, psychiatrzy i terapeuci, i przyjmujący prywatnie, i na NFZ to szarlatani, wmawiają nam choroby, zaburzenia żeby trzepać kasę. Chodzisz do dentystki? Jak mówi że ząb się psuje to jej wierzysz? A jeśli nie, ale drugi, trzeci i czwarty dentysta mówi to samo? Dalej uważasz że coś ci wmawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze winno starą wychowywać, w mordę ją, bo ona żyje z jego pieniędzy (500+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Klapa w tyłek. To efekt bezstresowego wychowania i lewactwa " Tak. I szkoda że wam tez rodzice nie dawali tych klapów w tyłek to może dzisiaj nie byłoby tu tyle rozhisteryzowanych i "skrzywdzonych przez życie" bab. Jesteście mentalnie identyczne jak te bachory w sklepie. Poszkodowane i że wszystko sie od życia należy. Najlepiej to same przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Najpierw skorzystaj z porady psychologa lub psychiatry osobiście, potem dopiero lecz swoje dzieci, żeby porównywać choroby umysłowe ze wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wniosek, że mamy chore społeczeństwo, bo co trzecie dziecko jest psychicznie chore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zajmowalma dziecmi od czasow liceum, dorabialam sobie. I powiem wam, ze w kazdej rodiznie male dzieci histeryzuja. Teraz jestem mama i nie robie z tego problemu. Dziesko histeryzujje- najlepsza rekacja jest przec zekac. NIe ustepowac. Zwolennikow klapsow- czy widzieliscie kiedys dziecko, ktore uspokaja sie jak dostanie klapa? Ja widzilam tylko dzieci, kotre po klapsie rycza jeszcze mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_87
Pewnie powiedziała mu że cudem nie dokonała aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie. Jak ma się zachować pani w przedszkolu, gdy taki dzieciak wpadnie w histerię? Pani ma pod opieką około 10 osób i nagle jedno z nich wpada w szał. Krzyknąć nie można, złapać za rękę nie można, zostawić samego nie można. Czyli cała grupa stoi i patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze dziewczyny mój syn się tak zachowywał jak miał bunt dwulatka, oczywiście nie pozwalałam żeby mnie kopał itp. nigdy w życiu ale też histeria była :o rzucał się na ziemię, wymuszał płaczem. Na szczęście przeszło. Ignorowałam te ataki i dużo tłumaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dzieci chodzą do specjalnych placówek edukacyjnych gdzie jest kilku opiekunów na nieliczną grupę dzieci i mają przygotowanie pod kątem pracy z takimi przypadkami. Także nie martw się, wiedzą co robić i nikomu się krzywda nie dzieje. Zdrowe dziecko w normalnej szkole tak nie reaguje, a jeśli to są to odosobnione przypadki, które są kierowane do psychologa szkolnego, który następnie zleca badania i zapada decyzja co z delikwentem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% z was to debilki nie umiejące czytać gdyż w poście była mowa o dzieciach 2,5-3 letnich a nie szkolnych czy nawet przedszkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilką jesteś ty bo 2,5 oraz 3 letnie dzieci chodzą do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Nieprawda, takie dzieci chodzą do normalnych przedszkoli i szkół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam się synku co ci kupić batoniki napój czy chrupki dziecko mówi co chce wchodzimy do sklepu i sobie wybiera x Się nie pytasz, tylko dziecka. Batoniki dla 2,5 - 3 latka: brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Z tego wniosek, że mamy chore społeczeństwo, bo co trzecie dziecko jest psychicznie chore smutas.gif Popieram, kiedyś nie było tylu małych psycholi i terrorystów,dziwne prawda? To tylko wina rodziców, którzy nie potrafią wychować dziecka. Kiedyś dzieci rodziły się normalne a teraz wszyscy wymyślają jakieś dziwne choroby dla swoich niegrzecznych i niewychowanych dzieci. Przecież trzeba jakoś usprawiedliwić swoje nieudactwo wychowawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość air km
Mój syn miewa podobne akcje. Jest przekorny i nie idzie tego szybko rozładować. Ma problemy w głośnych miejscach czy z dużą ilością osób (tramwaj, schody ruchome, pociąg). To jest pewna "skaza", którą my-rodzice naszego konketnego dziecka musimy wyprowadzić. Jest już dużo lepiej, jest coraz mniej takich akcji. U nas każde ubieranie to szał, czapki nie założy. Jest pod opieką poradni. A poza tym to bardzo bystry chłopak, kumaty, rozgarnięty. Ma jednak problem z emocjami - taki jest. Kiedys widzac takie sytuacje jak opisane przez autorke nie dowierzalam, ze rodzic poddaje się temu terrorowi dziecka, a dziś wiem, że to może zdarzyć się każdemu. Ps. u chłopców takie zaburzenia występują częściej; ja mam synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matkoo to ja mam chyba idealne dziecko bo córka nigdy nie odstawiała takich cyrków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojne koleżanko, spokojne od razu idealne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie obydwie matki postapily prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tematu- gdzie są te sterroryzowane matki? Sterroryzowane rzuciłyby się kupować to o co maleństwo się wydziera bądź zapewniać mu rozrywkę jakiej się domaga, głaskać i uspokajać biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widywałam takie sytuacje wśród znajomych. 1. Chłopiec czegoś tam nie dostał (w domu) więc mówił, że mama głupia. Ignorowała dopóki nie zaczął rzucać w nią klockami, dostał klapa. 2. Inny chłopiec uderzył dużą, plastikową, ciężką zabawką babcię a ta go jeszcze broniła, że on po prostu był zmęczony i marudny :-/ Nie mam dzieci lecz widziałam, że na histerie najlepiej działała ignorancja za to na bicie już powinno się reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie - prawda jest taka, że ZAPRACUJ SOBIE SAMA na to, czego żądasz, jeśli uważasz, że to tak łatwo mieć kupę kasy, roszczeniowa pannico. Luksusowe warunki mieszkaniowe też sobie SAMA zapewnij, ciekawe, jak szybko je osiągniesz. Nóż się w kieszeni otwiera, jak się czyta takie leniwe nieroby, którym wszystko się należy jedynie od rodziców, a same palcem nie trącą. Rączki urąbało? Nie? To DO ROBOTY, a nie pluć na rodziców, że nie dali. " "I jeszcze tym usprawiedliwia, że tępak leniwy szkół nie skończył. Paradne. Skandaliczne podejście." Wiesz co to jest dyskryminacja, odrzucenie, brak możliwości samorealizacji, niska samoocena, nierówność społeczna lub chociaż myśli samobójcze? Znam przypadek odebrania sobie życia z powodu przyjścia na świat w rodzinie dysfunkcyjnej. Kilkanaście lat męki i samotnej tułaczki zakończone z pętlą na szyi. Dobra zwracam honor z tym rozpieszczaniem, bo w sumie jest równie szkodliwe co zaniedbywanie, ale nie mogę tego przeboleć, że macie pretensje do dziecka, o to że chce tego samego co mają ''inne'' dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nazwać leniwym nierobem kogoś, kto od urodzenia gra na poziomie hard? Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieróbzdepresja
''DO ROBOTY'' Spoko już lecę zachrzaniać na to, co inni dostali darmo będąc o połowę młodszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś No coś podobnego? A są ludzie, którzy uważają, że dzieciom nigdzie nie będzie tak dobrze, jak w rodzinie biologicznej, bez względu czy piją, ćpają i czy mają co do gęby włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Za uporczywe kopanie i bicie mnie przylozylabym porządnie na 4 litery , tak aby poczulo, ale tylko za to bym swiadomie posunela się do tego typu kary i pisze to w pełni przemyślanie. Za histerie, awantury, fatalne sprawowanie, robienie jazd mi zastosowałabym inne srodki dyscyplinujące w postaci za fraki i m marsz do domu , lary na co leci azby się zalewalo lzami jakby uslyszalo co ma odebranego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prymitywna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×