Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na kazdy temat

Polecane posty

Gość gość
nooo nie byłbys sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot, i naprawiacz się znajdzie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki naprawiacz? Jesli o mnie chodzi to mnie to mierzi. Zyskałby gdyby nie te wulgaryzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co by zyskal?! chcemy kształtować wg własnego uznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielony gołąb
W stodole o japietole siedzi mucha sra drugiej do ucha, obiad leży w toalecie myśli se o lepżym świecie, gołębie w parku gr***ają na fraku tataraku, tamtamtararam teras sobie w kiblu sram i na pączki rączki spoglądam weż niepierdul Kryszka bo ci wsadze w pochwe łyszke, albo myszke co zabawia sie ze szczórkiem ktury jest płetwonurkiem, o rany rany z rana jestem nay*******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, masz rację. czyli tolerujemy chamstwo, a niech sie panoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taki ładny temat był, hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mielony gołab jesteś z***bisy. Nie zmieniamy cię według własnego uznania. Pisz co slina na jęzor niesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielony gołąb
Oko spoko sroko gościuu... Sie ma ten dar poezji kurnaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz co slina na jęzor niesie xx ciekawa rada! a co, już śliną i językiem musi pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak...dokładnie. Dystans- tolerancja -wiem wszystko.Jesteście Bogami! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to przynajmniej z małej litery, jak już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oko spoko sroko gościuu... Sie ma ten dar poezji kurnaa! x widać to na pierwszy rzut śliny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak. Mierzi to wyp.laj, zyskalby? Co? Ludzie jestescie absolutnie p.nieci I o tym jest temat, to nie Fb gdzie pisze do moich znajomych REALNYCH, to anonimowe forum I akurat jestem zalogowany co I tak dalej jest anonimowe, a was, tzw gosci, to Mierzi? Chamstwo? Wobec kogo niby? Imie, nazwisko prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie tam! Dla zwiększenia rangi! Dla mego uznania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas na podsumowanie, a wniosek smutny, że niezależnie od tematu koniec jest zawsze ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wobec mnie-mnie drażni! Wystarczy, że jestem tutaj i oczekuję kultury wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanowcie sie przez chwile tymi malutkimi rozumkami moglbym pisac tez jako gosc, bez przeklenstw, same merytoryczne, wartosciowe tresci, kto by zyskal? wszyscy goscie? hahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wobec mnie-mnie drażni! Wystarczy, że jestem tutaj i oczekuję kultury wypowiedzi. x to sobie zaloz wlasne forum i sobie k.w.a oczekuj kretynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie rozumiecie, że to właśnie jest sens i kwintesencja tego tematu-jego początkowej treści przynajmniej, bo sam tytuł daje duże pole manewru. Zwiększam dystans do siebie i was i to mi się nawet udaje. Przecież sami pisaliście, że nie można zmieniać zdania, nawet gdy ktoś zachwouje się w taki a nie inny sposób. Więc zdania nie zmieniam. Zawsze szczery zyskałby w moich oczach, gdyby nie wulgaryzmy i ironia, jak i lekceważenie. Więc cóż. Jeśli to Jego kwintesencja- cóż. Mam prawo wyrazić swoją opinię, nie umiejszając Koledze, bo przecież zrozumie- z jego poziomu w koncu ta dywagacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko chyba uczestnicy się rozsypali, zbyt zdolni są i za szybko się poduczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielony gołąb
Dobraa... Niech ci kużwa bedziee! Nazywam sie Stanek Szczepaniuk mam 38 lat i pochodzie z Elblągu a mieszkam we Sosnowcu we ślonskim...a co mi tam, ni bede amomimowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczery zyskałby w moich oczach, x czyli w czyich? hahahahahahha jakiej kretynki z forum kafeteria? no blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwal tak zwal, wazne czy koncza sie zaliczeniem, bo nie wiem czy sie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to kretynko- panie ptasi móżdżku. Pozwalasz sobie na ironię, nie przyjmując od innych? No cóż, jakoś mnie to nie dziwi. Czyżby brak dystansu do siebie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przepraszam bardzo, że przyczepię się do tego: Zawsze szczery zyskałby w moich oczach, gdyby nie wulgaryzmy i ironia, jak i lekceważenie. Ale dlaczego miałby?????? Ja tego nie mogę zrozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×