Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziękujemy Prawu i Sprawiedliwości za kolejny dzień w wolnej Polsce

Polecane posty

Gość gość
Do 12:14 a Polska to nie pisze się z dużej litery? A co pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uważam obie mafie plemienne PiS i PO jako arcy szkodliwe dla Polaków, tyle że przy korycie aktualnie kwiczy i kradnie mafia z PiSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS działa na szkode Polski.Kaczynski zostanie kiedys osądzony wraz ze swoimi marionetkam,Dudą,Szydło.. A Macierewicz to na bank wyląduje w odpowiedni zakładzie psychiatrycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władze Krakowa chcą za 68 tys. zł sprzedać ziemię wartą 3,4 mln na potrzeby Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”. M.in. pod parkingi dla pielgrzymów. x to prawda. tylko że autor który o tym napisał nie napisał że: x A współpraca ta trwa od 2007 roku. Mało kto wie, że strona kościelna pozyskała tereny pod budowę Centrum od miasta, wymieniając je za działki potrzebne gminie do budowy Trasy Łagiewnickiej, planowanej na lata 2018-2021. Radni dopiero w tym roku zdecydowali o jej realizacji, powołując do tego nową spółkę. Inwestycja ma kosztować 1,3 mld zł. x bo tego nie mógł napisał. gdyby napisał że przekazywanie ziemi pod budowę w krakowie centrum im jana pawła II rozpoczęło się w roku 2007 to nie można by użyć tego argumentu do "przywalenia w pis". a przecież o to chodzi. nie chodzi o prawde, nie chodzi o polskę - całej tej "kodziarskiej" opozycji chodzi jedynie o to żeby walić w pis pod byle pretekstem nawet szkodząc przy tym polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie P. Kaczyński patriotyzmu i bycia honorowym uczyc nie musi, bo mnie tego nauczyli rodzice. A tak a propos nie ma takiej obelgi i tak zlych słow , ktore onże nie uzyl w stosunku do swojego narodu tylko dlatego, że nie mysla tak jak on. To jest brak szacunku dla drugiego czlowieka, w sytuacji kiedy to katolik mowi, tym bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ktore onże nie uzyl w stosunku do swojego narodu tylko dlatego" x no to moze przypomnij bo ja obelgi rzucane na kaczyńskiego przez największe wasze autorytety mogę przypomnieć w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem, może ja jestem jakaś ślepa... Ale ja nie widzę różnicy między tym co było, a tym co jest... Przecież to jedna klika, oni bez siebie żyć nie mogą, tak się tylko "bawią", że się nienawidzą, żeby innych do koryta nie dopuścić... A tępy naród głosuje raz na jednych, raz na drugich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami się skłócacie.Nie wiadomo dlaczego,skoro każdy mówi,że jedni i drudzy niewiele warci.Trzeba najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego jesteście podatni na manipulacje wszelkiego typu z każdej strony.Gołym okiem widać,że ,,dziel i rządź,,to hasło przewodnie tych,którzy naprawdę rządzą.Polecam przebudzenie i wyjście z matrixa jaki nam na świecie ktoś funduje.Nie skaczcie sobie do gardeł w czyimś interesie,poczytajcie historię,zacznijcie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś " ktore onże nie uzyl w stosunku do swojego narodu tylko dlatego" x no to moze przypomnij bo ja obelgi rzucane na kaczyńskiego przez największe wasze autorytety mogę przypomnieć w każdej chwili. Bardzo proszę nie mów do mnie Wasze, bo ja nie glosowalam na po, nie chodze w marszach kodu, tylko widze , mysle , oceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sami się skłócacie" x nie. ja się z nikim nie "skłócam". ja nie mogę po prostu patrzeć na tę kampanię nienawiści wobec kaczyńskiego, nie mogę patrzeć na to ciągłe szczucie na niego. szczucie które doprowadziło do zabójstwa marka rosiaka w łodzi przez oszalałego z nienawiści do pisu fanatyka a które zabójstwo nie wstrząsnęło sumieniami autorów tej kampanii nienawiści i pani "henia" krzywonos już w tym roku wyszła i wezwała do "powstrzymania tego kurdupla".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby socjalistyczna gospodarka działała bez zarzutu nikomu by na myśl nie przyszło protestowanie i obalanie PRLu. Niestety socjalizm i rozdawnictwo nie działa, jak widać PiS i PO o tym nie chcą pamiętać i dalej brną w ślepy zaułek lewackiej demagogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bardzo proszę nie mów do mnie Wasze, bo ja nie glosowalam na po, nie chodze w marszach kodu, tylko widze , mysle , oceniam " x nie wiem gdzie ty chodzisz ani na kogo głosowałaś natomiast widzę po twoich wpisach że uczestniczysz w "senansach nienawiści" urzadzanych przez "sektę antypisa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to już męczy, cała ta pożal się boże polityka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdyby socjalistyczna gospodarka działała bez zarzutu nikomu by na myśl nie przyszło protestowanie i obalanie PRLu." x to prawda ale powiedz mi jak to jest obecnie w polsce możliwe? gdzie jest ta "niesocjalistyczna" siła polityczna która jest w stanie rządzić polską. o tym nie ma nawet co gadać. cała europa jest socjalistyczna i jeszcze długo będzie i tylko na socjalistów europejskie społeczeństwa są chętne oddawać głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bardzo proszę nie mów do mnie Wasze, bo ja nie glosowalam na po, nie chodze w marszach kodu, tylko widze , mysle , oceniam " x no i jakoś tych obelg które wg ciebie kaczyński rzucał na swój naród nie przypomniałaś. czyżby to byly kolejne klamstwa "antypisowskiej" kampanii nienawiści? chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Gdyby socjalistyczna gospodarka działała bez zarzutu nikomu by na myśl nie przyszło protestowanie i obalanie PRLu." x to prawda ale powiedz mi jak to jest obecnie w polsce możliwe? gdzie jest ta "niesocjalistyczna" siła polityczna która jest w stanie rządzić polską. o tym nie ma nawet co gadać. cała europa jest socjalistyczna i jeszcze długo będzie i tylko na socjalistów europejskie społeczeństwa są chętne oddawać głosy. x Elity zawsze dobrze żyły siedząc przy korycie, natomiast nam zwykłym ludziom brakuje wolności do działania i bogacenia się wykorzystując nasze talenty które są przez cały czas ograniczane przez owe pasożytnicze elity biurokratyczne. Trzeba czekać aż powyzdychają mentalni komuniści, wtedy młode pokolenie odblokuje energie drzemiącą w obywatelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za belkot pisowski.Frazesy,powtarzanie czegos zaslyszanego-typowo polskie. Nie masz co roibic ostatni gosciu?idz sie przewietrzyc a nie spiewasz peany PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie obelgi rzucał Kaczyński na naród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd mi za PiS, zamiast wprowadzać zmiany gospodarcze idące ku wolności gospodarczej poszli drogą socjalizmu dokładając nam kolejnych kłód biurokratyczno fiskalnych Kaczyński do tej pory nie może wyzbyć się komunistycznej mentalności w kwestiach ekonomicznych które są najważniejsze dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczor to jest kurd**el który ma marionetki.A ja oglądam TVN czytam Wyborczą. Podsłuchy byly nielegalne i jestem bardzo mądry .I pójdę na marsze KOD by bronić tego co było.Żeby było tak jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczynski to człowiek głeboko sfrustrowany,opetany nie,nawiscią i zadzą włodzy.Ten człowiek doprowadzi do tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w durnokracji ludzie głosują plemiennie bez zastanowienia nad późniejszymi konsekwencjami które odbiją się na ich życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 Wlaśnie o to chodzi,żeby tak reagować jak Ty.Żeby protestowac,nie móc tego znieść.To gra.Celowa,bardzo taktyczna i skuteczna.Jest na to rada.Stanąć z boku bez emocji i,, zobaczyć,,bez popierania kogokolwiek.I pamiętaj:po czynach ich poznacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jezeli ktos mnie nazywa komunista, tylko dlatego, ze urodzilam się w okreslonym czasie w okreslonym ustroju , jest obrazliwe, bo nie wyznaje komunizmu. Ponadto nalezy, zauwazyc , ze w POLSCE, nie panowal komunizm, tylko socjalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wstyd mi za PiS, zamiast wprowadzać zmiany gospodarcze idące ku wolności gospodarczej poszli drogą socjalizmu dokładając nam kolejnych kłód biurokratyczno fiskalnych" x wstydź to ty się za siebie, za swoją rodzinę itp ale za obcych ludzi to nie masz powodu się wstydzić. no chyba ze sie wstydzisz za siebie że myślałeś o pisie jako o partii która nie jest socjalistyczna. jest, zawsze była i pod socjalistycznymi hasłami szła do wyborów więc jeżeli ktos wymyślił że pis nie jest socjalistyczny to niech się za własny rozum wstydzi. to jest właśnie pierwszy raz uczciwe. bo PO szła do wyborów pod hasłami "wolności gospodarczej" a jak to realizowali to widzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wlaśnie o to chodzi,żeby tak reagować jak Ty.Żeby protestowac,nie móc tego znieść.To gra.Celowa,bardzo taktyczna i skuteczna." x jeżeli ty uważasz reagowanie na niegodziwe ataki na kogoś za "grę", jeżeli masz zamiar stać z boku i przyglądać się niegodziwości to sorry ale mamy zupełnie inny system wartości. ja na niegodziwość nigdy obojętnie patrzył nie będę i uważam to za swoją zaletę akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mówił do jakichś ,,komunistów,,to mnie nie obraził.Gdyby mówił do apostatów,anarchistów itp to też nie byłabym obrażona.Ja nie jestem,ale rozumiem,że tacy są.Jeśli czujesz się socjalistą to dlaczego obrażasz się za komunistów?Coś przekłamujesz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo "antypis" działa w ten sposób że kogokolwiek kaczyński nie skrytykuje to od razu wszyscy z nich się z nim identyfikują. jak powiedział że w polsce istnieje "gorszy sort tradycji zdrady narodowej" to wszyscy się czuli "gorszym sortem", jak powiedział o tych z raś'a że to "zakamuflowana opcja niemiecka" to wszyscy się poczuli "ślązakami", jakby skrytykował ludożerców czy pedofili to byśmy zaraz mieli jedną połowę kodu ludożerców a drugą pedofili i ich obrona by była "obroną demokracji przed strasznym kaczyzmem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mam chyba inna logikę, jestem katoliczka, jezeli ktos do mnie mowi komunistka, to mnie obraza, co innego jak do komunisty mowi komunisto to jest ok, bo on taki jest, bo takie wyznaje zasady czy ideologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz.Nie uważam reagowania za grę.Za grę uważam postępwanie tych,którzy taką reakcję u Ciebie wywołują.Bardzo dobrze,że reagujesz.Tak powinno być.Inna sprawa to to,że ktoś Twoją reakcję przewidział i nią po prostu steruje.Nie musisz mi wierzyć,za to osobiście wszystko sprawdzić nie zawadzi.Ja tak zrobiłam.Widzę,słyszę i wiem i okłamywać nikomu się nie pozwolę.NIKOMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×