Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziękujemy Prawu i Sprawiedliwości za kolejny dzień w wolnej Polsce

Polecane posty

Gość gość
"Za grę uważam postępwanie tych,którzy taką reakcję u Ciebie wywołują.Bardzo dobrze,że reagujesz.Tak powinno być.Inna sprawa to to,że ktoś Twoją reakcję przewidział i nią po prostu steruje." x znaczy ten który nazywa kaczyńskiego albo narodowców lub polaków w ogóle faszystami "steruje moją reakcją" że się na niego wkurwię i poprę kaczyńskiego i narodowców? chyba ci się coś pomylilo. chyba raczej liczy na tych którzy zszokowani tym oskarżeniem przyłączą się do niego żeby "powstrzymać faszyzm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to ja mam chyba inna logikę, jestem katoliczka, jezeli ktos do mnie mowi komunistka, to mnie obraza" x a co przeszkadza katolikowi być komunistą? nawet jaruzelski - komunistyczny generał, spowiadał się przed śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
socjalizm zawsze zaczyna się niewinnie w miarę pogłębiania przeradza się w totalitaryzm w którym opresyjny aparat państwa kontroluje każdy aspekt życia obywateli właśnie mamy kolejny dowód działania socjalizmu, PiS wprowadził socjal 500plus za którym idzie ustawa wymuszająca kontrolę nad wydatkami poszczególnych beneficjentów programu, czyli każda rodzina pobierająca zasiłek będzie szczegółowo kontrolowana przez urzędników państwowych, dla socjalu rezygnujecie z wolności jak hodowane bydełko w stajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czyli każda rodzina pobierająca zasiłek będzie szczegółowo kontrolowana przez urzędników państwowych," x no z tego co ja wiem właśnie tak nie jest. własnie pis uznał że to jest decyzja rodziny na co te pieniądze przeznaczy a nie urzędnika. że to "rodzina wie lepiej". poproszę o źródło tego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ja mam chyba inna logikę, jestem katoliczka, jezeli ktos do mnie mowi komunistka, to mnie obraza, co innego jak do komunisty mowi komunisto to jest ok, bo on taki jest, bo takie wyznaje zasady czy ideologię. x każdy kto wyobraża sobie naród jako jedną wielką rodzinę myśli kolektywistycznie czyli jest mentalnym komunistą, z narodem jest inaczej, to zbiór w pełni autonomicznych indywidualnych jednostek z przeróżnymi celami życiowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co przeszkadza katolikowi być komunistą? nawet jaruzelski - komunistyczny generał, spowiadał się przed śmiercią. xxxx mnie przeszkadza, kłoci się z moimi zasadami, Jaruzelskiemu moze nie, kazdy czlowiek jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ostra kontrola wydatków! Chcesz 500 zł na dziecko? Potrzebne będzie specjalne konto http://mamadu.pl/124289,500-zl-na-dziecko-trzeba-miec-specjalna-karte-i-konto totalitarny socjalizm w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś komunizm/socjalizm oparty jest na rabunku czyli łamie przykazanie NIE KRADNIJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry stary ale nawet w tym artykule jest napisane: x "Na razie pomysł ministerstwa jest dość mglisty. Trudno powiedzieć, czy rodzice musieliby robić zakupy w wybranych sklepach i który bank pośredniczyłby w rozliczaniu ich wydatków." x to są jakieś plotki które możne było rozpowszechniać i robić sensację dopóki ten program nie ruszył ale teraz już ruszył, już pierwsze pieniądze zostały wypłacone i o żadnych kontrolach czy "specjalnych kartach" nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no sorry stary ale nawet w tym artykule jest napisane: x "Na razie pomysł ministerstwa jest dość mglisty. Trudno powiedzieć, czy rodzice musieliby robić zakupy w wybranych sklepach i który bank pośredniczyłby w rozliczaniu ich wydatków." x to są jakieś plotki które możne było rozpowszechniać i robić sensację dopóki ten program nie ruszył ale teraz już ruszył, już pierwsze pieniądze zostały wypłacone i o żadnych kontrolach czy "specjalnych kartach" nie ma mowy. x poczekaj, to dopiero początek, skoro są już pomysły to znając biurokracje wprowadzą takie restrykcje że się wam odechce tych benefitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary, mi się już teraz odechciewa. tym bardziej ze ich nie dostaje. ale jakie jest wyjście. państwo wymaga tak gruntownej naprawy że ja w ogóle nie wiem czy ktokolwiek jest to w stanie zrobić. racje miała "niunia" z SLD kandydująca na prezydenta czyli pani magdalena ogórek że tak naprawdę to prawo trzeba by napisać na nowo. w polsce obecnie powstaje ok 50 stron prawa o charakterze ogólnopolskim DZIENNIE. tego nikt nie jest w stanie przeczytać, zrozumieć i przestrzegać. nawet prawnicy specjalizują się w okreslonych gałęziach bo nikt nie może znac prawa choćby całe życie temu poświęcił. a jednak system prawny zakłada że mamy je znać i przestrzegać. to jest farsa. to jest wydanie całego narodu na pastwę korporacji prawniczych. w chwili obecnej to praktycznie żadnej umowy nie powinieneś podpisywać bez konsultacji z prawnikiem. horror. ale kto jest to w stanie zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 Nic mi się nie pomyliło.Zawsze patrz nie na to co pokazują.Szukaj tego czego nie pokazują.Tego o czym nie mówią.Co przykrywają!Wszyscy,po kolei.Jak Ci się wydaje,że rządzą Ci co ich widzisz to jesteś w totalnym błędzie. Teraz patrz na ustawy.Czytaj.Wszystkie. Dlaczego rolnicy nie mogą sprzedawać żywności przez siebie wytworzonej?Czyj to jest interes?Nie mój i nie Twój. Dlaczego szczepionki są obowiązkowe?Czyj to jest interes? Zacznij myśleć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jednak będę utrzymywał że coś ci się pomyliło. ja też czasami wyznaję tzw "spiskową teorię dziejów" ale tylko wtedy gdy logicznie wyjaśnia ona coś, czego "powszechnie uznawana wersja" wyjaśnić nie potrafi a nie wtedy gdy są to jakieś bezsensowne bredzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wenezuela jak PRL: socjalizm tak zrujnował gospodarkę kraju, że brakuje tam nawet papieru toaletowego http://natemat.pl/138889,wenezuela-jak-prl-socjalizm-tak-zrujnowal-gospodarke-kraju-ze-brakuje-tam-nawet-papieru-toaletowego socjalizm też zaczął się niewinnie i proszę do czego doprowadził kraj lezący na ogromnych ilościach ropy naftowej zaczyna przypominać ruinę gospodarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wenezuela na kolanach. Socjalizm doprowadził do potwornej biedy. https://satoshi.pl/2016/05/14/wenezuela-na-kolanach-socjalizm-doprowadzil-do-potwornej-biedy/ Rozdawnictwo, socjalizm, inflacja, populizm – doprowadziły Wenezuelę do tego, że padła na kolana. Jeden z najbogatszych w złoża ropy naftowej i pięknych pod względem przyrody krajów – jest totalnym bankrutem. Ludzie zabijają koty, psy i ptaki w miastach aby mieć cokolwiek do jedzenia. Karaiby mogą spodziewać się zalewu imigrantów. Szok i niedowierzanie. Dlaczego ludzie po raz kolejny zaufali politykom i pustemu papierowemu pieniądzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kapitalizm to nierówne dzielenie bogadztwa a socjalizm to równe dzielenie biedy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 Ja nie wyznaję,,spiskowej teorii dziejów,,tylko opieram się na faktach.Ustawy czytam,a w jedną dot.handlu zdrową wytworzoną ekologicznie żywnością jestem osobiście zaangażowana.Jak Ty nie wiesz co się dzieje to Twoja sprawa.A dzieje się tak,że korporacyjne GMO jest już prawie we wszystkim co jesz.Polska nawet paszy do zwierząt już nie produkuje bez tego,a niedługo nie będzje można kupić ani wysiewać np.swoich nasionzebranych poprzedniego roku/.Na wszystko potrzebne będą faktury korporacyjne pewnej firmy.Wiem,bo mam kontakt z rolnikami z innych krajów.Przygotowaliśmy ustawę,ale rząd nie jest zainteresowany.Proszę sprawdzić to nie tajemnica.Gadanie o teorii spiskowej to taka samozagłada jest.Widzisz gadasz co Ci każą. A zapłacisz za to zdrowiem.No ale najważniejsze,że staniesz w obronie np.Kaczyńskiego.Patriotycznie?A może to ja postępuję patriotycznie dbając o to co naprawdę ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mafia PO-PiS gnębi polskich przedsiębiorców ale niemieckim wchodzi w doope bez mydła. Zdrajcy i sabotażyści których miejscem są wiezienia i szafot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie.Bez oskarżeńale należy mieć oczy otwarte a nie szeroko zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak łamanie konstytucji, ignorowanie wyroków to nie afera to nie mam pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś do tej pory żyłam bez gadania o Trybunale.Natomiast codziennie jadłam i robiłam zakupy,brałam lekarstwa itd.Teraz nie wolno mówić o normalnych sprawach,teraz mamy żyć polityką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią "gdy nie interesujesz się polityką to polityka się zainteresuje tobą". PiS oprócz sprawy z trybunałem po prostu robi rzeczy szkodliwe gospodarczo, a to odczują wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skutek wprowadzenia demokracji która dzieli i skłóca wszystkich ze wszystkimi i każdego z każdym, ponadto upolitycznia każdą dziedzinę życia w którą wtrąca się aparat państwowy z tępymi urzędasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dareios dziś jestem zwolennikiem Libertarianizmu, a dokładnie jego minarchistycznej odmiany dlatego uważam obecne państwo jako organizacje przestępczą, agresywną i antyludzko nastawioną wobec człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem liberałem, ale biorę poprawkę na rózne utopijne wizje, podsycane demagogią. Generalnie kiedyś liberałowie byli intelektualistami. Taki Bastiat, Say, Mill czy Smith, to byli wielcy myśliciele. Potem prym w świcie liberałów wiedli ekonomiści tacy jak Menger, Friedman, Mises, Hayek. Potem do głosu doszli ideolodzy jak Rothbard czy Hoppe. A dzisiaj to już jedynie zbiór frazesów. Zapytaj dzisiaj gorliwego liberała co to jest teoremat regresji to zrobi wielkie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to już nie jest żadna demokracja.Rządzą i narzucają wszystko Ci co mają władzę i pieniądze.A zauważcie jak to jest sprytnie połączone.I jeszcze do tego doszły plany Nowego Porządku Światowego.Wszystko generowane przez tych samych ludzi.Oczywiście demokratyczne.Tylko czy myśmy już tego nie przerabiali?Bez nazwy demokratycznje oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dareios dziś Liberalizm został wypaczony głownie prze jego francuską odmianę zainfekowaną egalitaryzmem aż po socjalistyczne demagogie kładące większy nacisk na obyczajowość niż aspekty ekonomiczne Teraz ludziom liberalizm w większym stopniu kojarzy się z lewackim multikulti niż wolnością gospodarczą w jej anglosaskiej odmianie Smitha, Mengera czy Friedmana. A szkoda bo np prof Balcerowicz jako liberał zrobił wiele dobrego jednak został powstrzymany przez etatystyczne hordy aparatu państwa zatrzymując jego reformy w połowie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×